Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti egyetértetek ezzel...

Szülők, ti egyetértetek ezzel a szabállyal?

Figyelt kérdés

8.-osok vagyunk es szerencsere nagyon jo osztaly. Neha megszoktuk olelni egymast (fiu-lany) de mostmar nem szabad mert szexualis zaklatas. Pedig csak egy barati olelesrol van szo meg puszi sincs. Anya egyetert mert meg "kicsik" vagyunk.

Ti egyetertetek?

Ekezetek miatt bocsanat, telefonrol vagyok


2015. okt. 9. 18:21
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
52%
Nem szexuális zaklatás, a 2. válaszoló pontosan leírta hogy miért. Az meg hogy ne ölelkezzenek, mert munkahelyen sem lehet, nagyon gyenge érv. Az iskola nem munkahely, nem fizetésért járnak oda. Nekem volt több olyan munkahelyem is ahol belefért a baráti ölelés munkatársak között.
2015. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
18%
ha engem ölelgetne egy férfi, az nekem is szexuális zaklatás számba menne ha barát, ha nem..
2015. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
78%

Nektek tényleg karó van a seggetekben vagy csak simán nem jártatok suliba? Ez az oldal egy párhuzamos univerzumnak felel meg nagyjából, de tudjátok, a valóságban teljesen hétköznapi és megszokott dolog, hogy a suliban a barátok megölelik egymást. Igen, ellenkező és azonos neműek is. Mi speciel így köszönünk reggel, és napközben is ötször-hatszor megöleljük a másikat minden különösebb ok nélkül. Fel sem merült bennem eddig soha, hogy ez bárkit zavarna. Az, hogy a tanárok, meg egyáltalán a felnőttek nem teszik ezt egymás között, hagy ne akadályozzon már minket. Ők máshogy viszonyulnak egymáshoz, nem feltétlen barátok, csak kollégák, meg általában az van, hogy a korral egyre kevésbé akarsz barátokat ölelgetni.

Szexuális bántalmazás áldozata akkor vagy, ha valakitől ilyen jellegű kéretlen, sértő megjegyzéseket kapsz vagy fogdos, vagy ne adj' Isten megerőszakol. Ha ezt én 15 éves "szaros kamasz"ként tudom, akkor jó lenne, ha a tanárnénik-bácsik is megtanulnák. Pontosan az ilyen jellegű oktatás hiányzik egyébként az iskolákból. Meg kellene előzni, hogy szégyent és félelmet érezzen valaki, akit szexuálisan bántalmaznak - amit szinte biztosan tapasztalni fogsz életed során, ha lány vagy, ez van, ilyen undorító világot élünk -, és bátorítani kéne, hogy lépjen fel a helyzet ellen. Sajnos ez nem megy úgy, ha a témában összemosunk mindent és csak rettegést szítunk a gyerekek között.

2015. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
82%

"...ha engem ölelgetne egy férfi, az nekem is szexuális zaklatás számba menne ha barát, ha nem.."


NA, neked sem lehet sok barátod, az is biztos! N32

2015. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
83%

Az ölelés teljesen hétköznapi dolog az iskolában, és akármilyen hihetetlen, az értelmes helyeken eszükbe sem jut ilyen miatt problémázni.


És egy előző válaszra reagálva. Van olyan ahol a lányok nem hordanak p.csagatyát melegben? Nem hiszem. És a lányok combján van a fiú keze... úristen, még teherbe esik!

2015. okt. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Nálunk még hidegben is hord 1-2 lány p.csanadrágot.

Ölelés közben senki keze nincs a másik combján, se ott ahol nem kéne. Sima baráti ölelés

2015. okt. 9. 22:09
 17/45 anonim ***** válasza:
5%

ma 20:58

Nálunk soha nem ölelgetett suliban senki senkit... Nem tudom, ez milyen fura szokás.

21/L

2015. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
72%
Az a fura ha nem ölelgetitek egymást az iskolában. Persze van olyan akit nagy és bölcs vezetőink egy év alatt összelopott pénzéért se ölelnék meg, annyira ellenszenves.
2015. okt. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom mindegyik felnőtt, amelyik azt mondja nem szabad ölelkezni a suliban, emellett még a facebookra meg úgy összességében az internetre fogja, hogy elidegenülünk egymástól, ugye? Véletlenül sem arra, hogy már gyerekkorban azt veritek a fejünkbe, hogy bizalmas, közvetlen viszonyt kialakítani a másikkal rossz, elítélendő dolog. Gondolkodjatok már el, hogy milyen karótnyelt, antiszociális $€ggfejeket neveltek így a gyerekeitekből! Mi lesz a következő? Anyának sem szabad puszit adni? A párkapcsolatban is tilos az érintkezés, és csak mesterséges úton szabad megtermékenyíteni a feleségedet? Szép jövőkép...
2015. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
48%

Etikán a szexuális zaklatást vettük.Na ez pont nem az.Ebbe a kategóriába az tartozik amikor az egyik fél ellenzi az egészet.Jó nállunk az ofő félreérti meg hogy iskolán kívül.

De ha lány ölelkezik fiúval nem kell elhordani,mehet hogy csak simán barátok.12L(egy hét mulva 13)

2015. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!