Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti egyetértetek ezzel...

Szülők, ti egyetértetek ezzel a szabállyal?

Figyelt kérdés

8.-osok vagyunk es szerencsere nagyon jo osztaly. Neha megszoktuk olelni egymast (fiu-lany) de mostmar nem szabad mert szexualis zaklatas. Pedig csak egy barati olelesrol van szo meg puszi sincs. Anya egyetert mert meg "kicsik" vagyunk.

Ti egyetertetek?

Ekezetek miatt bocsanat, telefonrol vagyok


2015. okt. 9. 18:21
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%

A kézfogás évszázadok óta elfogadott köszönési forma. Lány-fiú és lány-lány között az 1-2-3 akármennyi puszi is. Szerintem ezek beleférnek. Az egymásra mászás nem.

Nem is értem, nálunk mindig is szaktanári járt érte, fel se merült bennünk hogy ölelgessük egymást, mégis mind egészséges felnőttek lettünk.

2015. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
Szaktanári egy ölelésért? :D Ez vagy egy hatalmas kamu vagy egy csapat elmebeteg agyszüleménye. És természetesen akik szerint tilos megölelni a másikat, mind a Facebookot hibáztatják az emberek elhidegülése miatt.
2015. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Sajnállak titeket hogy ilyen elcseszett iskolákba jártatok.
2015. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

ma 11:47

Az emberek nem hidegültek el. Sokkal elfogadottabb közeli viszonyban lenni valakivel, mint régen. Nem értem, miért beszél mindenki elhidegülésről.

Én még azért is szaktanárit kaptam egyszer, mert Heineken feliratú pólóban mentem suliba :D Voltak érdekes tanárok.

2015. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Én egyszer Chicago feliratú pólóban mentem, abból nagy hiszti lett, mert hogy egy rockzenekar nevét viselő póló nem az iskolába való.
2015. okt. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Vannak ám érdekes tanárok :D

Nálunk azt veszik szigorúan ha nem megyünk ki az udvarra szünetbe.

2015. okt. 11. 18:35
 37/45 anonim ***** válasza:
Lol:D Én utoljára 4.-es koromban voltam az udvaron a szünetekben:D
2015. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Én kérdeznék valamit. Melyik iskolába jársz?
2015. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
Egyátalán nem értek egyet ezzel de hidd el, ha már ezen kiakad vki akkor az élet sokkal durvább és igazságtalanabb fordulataiban mit fogtok csinálni? Ilyenkor a legjobb az ha nem hergeljük fel magunkat, nem vitázunk hanem elfogadjuk hogy "az élet néha igazságtalan". Ha nem tudod levezetni a feszültségedet vagy majdnem idegösszeomlásod volt akkor sok tapasztalattal ajánlom a meditációt.
2015. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

Hogy melyik iskolába járok nem fogom leírni, de ha nagyon kíváncsi vagy rá privibe megírom.

Nem vagyunk felháborodva cak meglepődtünk

2015. okt. 12. 14:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!