Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti egyetértetek ezzel...

Szülők, ti egyetértetek ezzel a szabállyal?

Figyelt kérdés

8.-osok vagyunk es szerencsere nagyon jo osztaly. Neha megszoktuk olelni egymast (fiu-lany) de mostmar nem szabad mert szexualis zaklatas. Pedig csak egy barati olelesrol van szo meg puszi sincs. Anya egyetert mert meg "kicsik" vagyunk.

Ti egyetertetek?

Ekezetek miatt bocsanat, telefonrol vagyok


2015. okt. 9. 18:21
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
*csak
2015. okt. 12. 14:16
 42/45 anonim ***** válasza:

34-es


Gyanítom, h nem a Heineken felirattal volt a probléma, hanem az öt ágú vörös csillaggal, mint önkényuralmi jelképpel, de javíts ki, ha tévedek.


Ezért szaktanárit adni ostobaság volt, de valahogy így képzelem el, h ez volt a probléma.

2015. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Hát ilyet még sose hallottam, hogy egy baráti ölelést szexuális zaklatásnak neveznek :D

elég butaság, bár az általánosban nem emlékszem mi volt, de gimiben ölelgettük egymást, jó főleg a lányokkal, de néha a fiúkkal is. nyilván szünetben. nem tudom hogy mi baj van ezzel, és nem is hiszem hogy ez egy olyan feltűnő dolog lenne hogy meg kéne szólni érte a diákokat.

Ha jól esik szeretettel megölelni egy barátomat, nem hinném hogy jogos ezt megtiltani.

2015. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

tegnap 15:34

Először a vörös csillagba kötött bele, aztán megmondtam neki, hogy a Heineken sörfőzdékben már akkor vörös csillagot aggattak a főzőüst fölé, mikor Lenin még a pisikását se keverte, azt mondta, oké, akkor ad egyet azért mert alkoholt reklámozok :D

2015. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
A mai tanároknak agyukra ment a magas fizetés. Nem tudnak mit kitalálni hogy kötekedjenek. A helyetekben és csak azért is megölelnék mindenkit hogy lássák ki a főnök.
2015. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!