Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan fogadjam el a lányomat?...

Hogyan fogadjam el a lányomat? Teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
A lányom tegnap este vacsora közben előállt azzal, hogy a lány osztálytársával jóban vannak, de több mint barátság, és hogy felejtsük el hogy fiúval fog randizni. Megtalálta a párját, és vele akar majd élni! Értitek? A férjem nagyon kiborult, de én sem gondoltam róla, hogy a lányokhoz vonzódik. Emészt az egész, mert semmi jelét nem láttam. Abban bízok, hogy csak egy mostani "divathullám", de ő komolyan gondolja. Elég fafejű, s mindig mindenben az ellenkezőjét akarja, mint amit mi. Fel akarja vállalni a rokonság felé, de akkor azt hiszem végem, annyira őrjítő!
2017. jan. 14. 09:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Valószínűleg evvel bosszant minket és majd a rokonságot. Így sem annyira jó a rokoni összetartás, de ha tényleg megmeri lépni, akkor lejáratja a családot.
2017. jan. 14. 16:23
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan csak az érdekel, hogy mit szól a család???? Csodás anya lehetsz.
2017. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

Abba belegondoltál, hogy ha tényleg leszbikus, akkor ő mit érezhet? Hogy lehetsz ilyen szűklátókörű?

Még szép, hogy az ember fel akarja vállalni önmagát, az inkább dicséretes, mint elítélendő dolog. Te tudnál úgy élni, hogy egész életed hazugsagban teljen? Egy családi ebédre se vihesd a parod? Mindenki tudja, de senki nem beszél róla, mint a XIX században a venkisasszony nagynenirol.

Én nem szeretnék ilyen életét a gyerekemnek.

És örülnék, ha megtisztelne ezzel, hogy elmondja nekünk.

Persze az más, ha direkt azzal akar idegesiteni, ami a legjobban fáj. De nyilván annak is van oka és előzménye.

2017. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
1%
Egyre több a leszbikus lány a korosztályomban, az osztályunkban kettőről biztosan tudom, hogy leszbi csaj. Most nagy divatja van. 15L
2017. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom fiúja még nem volt, vagy csalódott benne és most összetört szívű tini :) ne lássa, hogy idegesít vele téged és a férjed, mert a sokszor ez élteti őket. Ha nem fejt ki vele hatást, akkor lehet egyik reggel arra kel, hogy már nem a lányokat szereti :). 16 évesen még nem próbált ki szinte semmit, még nem lehet biztos a dolgában. Főleg, hogy rögtön mindenkivel tudatni akarja.....aki tényleg "más" annak nem az az első, hogy világgá kürtölje :)
2017. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Volt már fiúja, nem is egy, de csalódott bennük. Ez még nem jogosítja fel őt, hogy a lányoknál nézelődjön! Biztosan van a korosztályában olyan fiú, aki megértő és elfogadó. De keresni sem keres.
2017. jan. 15. 13:58
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
te tényleg ilyen hülye vagy?
2017. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
16%
szerintem beszélj vele erről... pl h mi alapján hozta meg ezt a döntést, meg miért, és h divatból csinálja e. szerintem amíg nem kezd fiúsan is viselkedni, addíg csak divatból teszi. de attól még el kell fogadnod mert a lányod!
2017. jan. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Most figyi, nem sok különbség lesz az életben, kb annyi hogy nem Alexet hanem Alexát mutatja majd be nektek viszont legalább nem kell aggódnod hogy terhes lesz :D

Most komolyan, ez nem sokban fog változtani bármin is, lehet kinől belőle, lehet kiderül hogy bi, lehet a lánnyal marad, ezen nem értemm iért kell kiakadni, ha meg félsz hogy nem lesz unoka ott az örökbefogadás/spermabank.

2017. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Fajkeresztezés válasza:
0%
KUTYA ÉLET KUTYA VILÁG
2017. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!