Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan fogadjam el a lányomat?...

Hogyan fogadjam el a lányomat? Teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
A lányom tegnap este vacsora közben előállt azzal, hogy a lány osztálytársával jóban vannak, de több mint barátság, és hogy felejtsük el hogy fiúval fog randizni. Megtalálta a párját, és vele akar majd élni! Értitek? A férjem nagyon kiborult, de én sem gondoltam róla, hogy a lányokhoz vonzódik. Emészt az egész, mert semmi jelét nem láttam. Abban bízok, hogy csak egy mostani "divathullám", de ő komolyan gondolja. Elég fafejű, s mindig mindenben az ellenkezőjét akarja, mint amit mi. Fel akarja vállalni a rokonság felé, de akkor azt hiszem végem, annyira őrjítő!
2017. jan. 14. 09:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 17 éves és biszexuális.

Melegnek lenni nem választás. Mindenki megérdemli, hogy azt az életet élje, amit jónak, természetesnek gondol. A te gyereked sem azt választotta, hogy meleg lesz, de azt igen, hogy őszinte legyen veled. Mutasd ki neki, hogy szereted.


42/N

2017. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban a lányokhoz vonzódik, akkor ez van.

Ha csak divat, és direkt csinálja (vélhetően ezért akarja elmondani a rokonságnak ilyen hamar), akkor ezzel a hozzáállással csak teszed alá a lovat.

Pánikolsz itt, meg akarsz őrülni... Ne tedd, állj már hozzá kicsit pozitívabban. Hívd meg a párjával hozzátok, viselkedjetek teljesen természetesen ezzel az egésszel.

Nemhogy fogadd el, hanem még támogasd is, beszélgess is vele erről. NE akard megváltoztatni.

Ha csak idegesíteni akar vele/ divatozni akar, akkor hamar meg fogja unni, mert nem hisztiztek rajta... "Elég fafejű, s mindig mindenben az ellenkezőjét akarja, mint amit mi." Ennyi.

Ha meg mégis lány párt akar maga mellett, akkor legalább ti lesztek a jófej szülők, akikkel kellemes hangulatban tud együtt lenni.

2017. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nos, kiderült, hogy csak divat volt e?
2021. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!