Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Neveltlányom kiakaszt, mit...

Neveltlányom kiakaszt, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

14 éves, folyton szórakozik velem és kb idiótának néz. Van 2 kistestvére 6 és 1 éves, a kicsi közös. A 6 éves is utánozza néha, de ha rászólok abba hagyja.

Már többször szóltam a páromnak, leült vele külön is beszélni, hármasban is beszéltünk akkor pár napig nyugton van, majd kezdi újra.

Az mondhatni már mindennapos, hogy összeköti a ruhám,cipőm. Valamit belerak a táskámba,ebédembe.Hajszinező a samponomba, viszketőpor a ruháimra. Ezek mind 1x-1x elmennek és viccesek, de nem MINDEN EGYES NAP.

Már volt büntetve is emiatt, de nem hatja meg.

A mai amivel kiverte a biztosítékot, tudja, hogy én jövök le először a lépcsőn ezért kikötött rá valami madzagot,majdnem lrzakóztam a kisfiammal a kezemben. Kificamodott a bokám és mikor látta, hogy bicegek önelégülten mosolygott, azt hittem pofán csapom.

Bármilyen tippet elfogadok,mert félek, hogy tényleg megütöm.



#kisgyerek #apa #anya #mostoha #neveltlányom
2017. febr. 10. 14:29
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, a nevelőapja.
2017. febr. 10. 17:10
 22/40 anonim ***** válasza:
27%

Vissza kézből úgy szájon vágtam volna, hogy a fal adja a másikat. Mit képzel ez magáról? Ha van hova menned és megoldható, tuti, hogy elmennék pár napra a helyedben. Aztán apuka majd rájön jó e kettesben a kisasszonnyal. És választhat, hogy megneveli azt a kis görényt, vagy téged többet nem lát. Ha meg sehogysem megoldható, hogy külön menj, akkor azt csinálnám, mint amit előttem is leírtak már, hogy teljesen levegőnek nézed. Nem mosol nem főzöl rá, le se szarod. Bentlakásos iskola, pszichológus. Ott röhögcséljen.

Sürgősen megoldás kell!

Mi lesz ha maradanó sérülést okoz neked van a kicsinek? Vagy ne adj Isten még rosszabb? Apuka akkor is mosolyog? Le se írom róla a vélemènyem, csak annyit, hogy egy töketlen majom.

Állj a sarkadra és ne hagyd h szarozzon veled. Ez már komoly dolog.

2017. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
85%
Akkor is, akármilyen nemű is vagy, ezt nem teheti meg, hiszen nem csak téged, hanem a kicsiket is veszélyezteti.
2017. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
69%
Ja bocs, most látom, hogy te vagy a férfi, akkor tárgytalan.
2017. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
51%
Az anyja ezt hagyja?
2017. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
88%

Az mindegy, hogy a kérdező nevelőapa, vagy nevelőanya.

A lényeg az, hogy itt a párja a ludas, aki nem neveli meg a gyereklányt, hanem együtt röhög vele a "csínytevéseken".

Annyi a különbség, hogy akkor ott kell hagyni az egy éves kicsit is, és lehet vigyorogni, mikor megpróbálja őket eltartani a gyed-ből. Egyből megoldódik, hogy ne legyen a kiscsajnak telefon meg internet, mert nem lesz miből befizetni!

Kérdező: ne legyél már ennyire töketlen, hogy eltartod az egész családot, cserébe meg ennyi tiszteletet nem tudsz magadnak kiharcolni! Összecuccolsz pár ruhát, és keresel egy rokont vagy barátot, akiknél el tudsz lenni egy pár hetet.


Aztán egyből másképp fog állni a "párod" szája is, mikor rájön, hogy most megeszi amit főzött.

Egyébként nem szép, ha egy férfi szájon vág egy 14 éves lányt, de mondjuk az anyja helyében én már kiosztottam volna egy párat, csupán nevelési célzattal. Az biztos, hogy ez így nem normális, hogy azt hiszi egy taknyos kölyök, hogy bármit megtehet.

2017. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Dehogy röhög rajta az anyja!

Mindent megtesz ő is, hogy változzon a kiscsaj, gyermekpszichiáternél is voltak már de tagad és játsza az ártatlant. A reggeli akcióját is a 6 éves testvérére fogta. Profi színésznő.

2017. febr. 10. 18:06
 28/40 anonim ***** válasza:
90%
Akkor marad hogy semmibe nézed, akkor is ha neki van szüksége valamire. De ez csak akkor működik, ha az anyja is partner és ő is téged támogat. DE nem szabad annyiban hagyni. Küldjétek az apjához.
2017. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
50%

Hát valamit biztos csináltál, h ilyet tesz veled ez a lány.. Én sokszor kaptam nevelőanyámtól vagy épp anyám párjától. Sokszor a fejemhez lett verve h én miattam nem tudnak gyereket válalni.

Egy dolog miatt nem csináltam semmit, mert tisztelem a szüleimet pedig még ők se érdemlik meg a tiszteletet.


Úgy gondolom, h a verés egyáltalán nem ér semmit, sőt még rá raknátok pár lappátal és akkor nem csak viccelne veled..

Akkor durvulna csak meg igazán.


Ha az a pszichológus nem veszi észre, h kamuznak neki, akkor szärul végzi a munkáját. Vigyétek másikhoz.

Pszichiátriai betegekkel dolgozom, sok szakvéleményt olvastam és csodálom azokat a pszichológusokat akik olyan kis apró jelekből tudják megálapítani a betegséget, okokat és a diagnózist.

2017. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
87%
Elviszed az ország szélére egy kollégiumba és ott hagyod zsebpénz nélkül. Ott majd lehet nagy arca.
2017. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!