Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Neveltlányom kiakaszt, mit...

Neveltlányom kiakaszt, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

14 éves, folyton szórakozik velem és kb idiótának néz. Van 2 kistestvére 6 és 1 éves, a kicsi közös. A 6 éves is utánozza néha, de ha rászólok abba hagyja.

Már többször szóltam a páromnak, leült vele külön is beszélni, hármasban is beszéltünk akkor pár napig nyugton van, majd kezdi újra.

Az mondhatni már mindennapos, hogy összeköti a ruhám,cipőm. Valamit belerak a táskámba,ebédembe.Hajszinező a samponomba, viszketőpor a ruháimra. Ezek mind 1x-1x elmennek és viccesek, de nem MINDEN EGYES NAP.

Már volt büntetve is emiatt, de nem hatja meg.

A mai amivel kiverte a biztosítékot, tudja, hogy én jövök le először a lépcsőn ezért kikötött rá valami madzagot,majdnem lrzakóztam a kisfiammal a kezemben. Kificamodott a bokám és mikor látta, hogy bicegek önelégülten mosolygott, azt hittem pofán csapom.

Bármilyen tippet elfogadok,mert félek, hogy tényleg megütöm.



#kisgyerek #apa #anya #mostoha #neveltlányom
2017. febr. 10. 14:29
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
95%
Adjátok be egy bentlakásos iskolába.
2017. febr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy pszichopata gyerek. Szerintem hagyd ott ezt a családot, mielőtt a kiscsaj tesz tönkre téged.
2017. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
1%
Nem vagy az anyja, de azt elfeéktetted megemlitebi, MIÉRT szemétkedik veled, nyilván oka van rá.
2017. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
98%
Utolsó, igen oka van, az hogy nemnormális...
2017. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
69%
Jézusom... Mi van veletek?
2017. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
97%

A többség elfelejti, hogy egy gyerek is mennyire brutálisan gonosz tud lenni. Már egy 2 éves is megharap puszta rosszindulatból, egy 14 éves meg aztán bármire képes. Ebben a korban a legjobb, legszeretőbb, legodaadóbb szülők ellen is fellázadnak.


De hangsúlyoznék egy részletet... amikor a kérdező a lépcsőre kötött madzagon átesett a kisgyerekkel a kezében, a pszichopata tinilány önelégülten mosolygott.

Nincs az a viharos viszony, az a veszekedés, az a rossz kapcsolat, amitől normális viselkedés lenne az, hogy egy gyerek mosolyogva nézi, ahogy a nevelőapja majdnem leesik a lépcsőn egy kisbabával. Ez NEM magyarázható, NEM elfogadható, NEM indokolható, NEM normális.

Ez a gyerek orvosi eset. Az ilyenek nem szoktak nyugodni, amíg a céljukat el nem érik. És nem, nem csak a filmekben létezik ilyen, meg a híradóban. Aki így kezdi, simán eljut odáig, hogy tényleg ki akarja nyírni a nevelőszülőjét meg a mostohatestvéreit.

Legközelebb talán azt fogja viccesnek gondolni, hogy a szekrényben talált gyógyszereket belekeveri a baba tápszerébe.

2017. febr. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
91%

Mióta csinálja ezt? Ha olyan másfél éve, akkor a kistesó billentette ki a rendes kerékvégesból. Valószínűleg végignézett egy iszonyú rossz házasságot, túlélt egy válást majd belecsöppent egy új családba és még egy kistesó is lett, ami szerintem végképp kiborította mindehhez kapcsolódik, hogy kamasz is. Persze nem mentség ez arra, amit tesz. Sürgősen kellene valami agresszió levezető dolgot keresni neki, mert csak rosszabb lesz és legközelebb akár tragédia is származhat belőle. Ha ez áll a háttérbe, ez kezelhető, csak meg kell találni a megfelelő eszközöket hozz, ha nagyon muszáj az orvos gyógyszert is fog felírni, hogy nyugton maradjon.

Ha viszont születése óta ilyen és élvezetét leli abban, hogy mást kínoz, már súlyosabb dolog. Ha nem érez megbánást, nem érdekli, hogy mi lesz veled vagy a testvéreivel, komolyan el kell gondolkodni azon, hogy kezdődő pszichopata jellemvonásai vannak. Ha esetleg tényleg ennyire súlyos a helyzet még sürgősebben kezeltessétek, mert egy napon egyet gondol és nem elégszik meg ezekkel a "csínyekke", hanem súlyosabb dolgokat tesz.


Egyébként milyen a kapcsolata az anyjával, testvérével (a 6 évessel)? Más rokonaival?

2017. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
Szerintem ne csinálj vele semmit és ha azután se hagya abba akkor fenyegesd meg
2017. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Azóta mi van veletek?
2017. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Amikor ilyen régi kérdéseket olvasok, mindig kíváncsi vagyok vajon mi van velük azóta?
2019. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!