Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem szoktatok kiakadni, mikor...

Nem szoktatok kiakadni, mikor olvassátok a tizenévesek teherhes lehet-e kérdéseit?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy nem megy fel a pumpa, mikor arra gondoltok, hogy ahány ilyen kérdés van, még az is lehet, hogy hiába világosítja fel az ember tisztességesen a gyerekét, ha egy ilyen kis kangörcsös tizenéves odanyomkodja, meg kicsit benyomkodja a farkát meg megmagyarázza, hogy majd ő igenis ki tudja húzni?


Én ettől teljesen kiakadok, ahányszor látom. Komolyan azon szoktam imádkozni, hogy valami olyan srácot szedjen össze, aki legalább pár évvel idősebb nála, mert ezek a 16-17 évesek az egy dolog, hogy hülyék is, de ebben a korban még úgy be vannak gőzölve, hogy ha p1nät látnak mennek előre, mint a sebesvonat, aztán az isten óvjon egy befolyásolható lányt a "tapasztalataiktól" mikor mindkettő meztelen...


2017. máj. 2. 22:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

Engem jobban idegesít, mikor ilyen kérdések hetente kerülnek ki a gyakorira:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Nem beszélve arról, amikor egy kérdésnél öt okoska ír olyan választ, hogy "Ó, mi már 10 éve megszakítással védekezünk, teljesen biztonságos!".


Amikor felnőtt emberek tucatjai teljes meggyőződéssel terjesztik az ilyen hü.Lyeséget, akkor mégis mit vártok egy tinitől, aki pl. itt tájékozódik? És egy ilyen oldalon is bárki bármikor, mindenféle felelősségre vonás nélkül leírhat bármilyen ökörséget. Egy 14-15 éves gyerek nem fogja tudni kiszűrni a téves információt, főleg azért, mert lövése sincs semmiről.


A szülők is el tudom képzelni, hogy világosítják fel, ha nekik sincs pontos információjuk. Ilyen "18 éves kor alatt nem adják ki a gumióvszert" meg hasonlók. Reggelig lehetne sorolni.

2017. máj. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

Én a felnőtt "értelmes" nőkön szoktam ki akadni. :-)

És én is bízom a nevelésemben. Nem mondom, hogy nem izguok, de reménykedem.

2017. máj. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Most tételezzük fel, hogy igaz az összes...


Hajaj, de még mennyire kiakadok. Ez az egész olyan sok szinten borzalmas...


Kezdjük ott, hogy a szülőnek kellene felvilágosítania a gyereket, de rengeteg prűd barom él Mo.-n, meg olyan is, aki lusta, elintézi azzal, hogy majd a suli elintézi. A suli gyakran alapból túl későn kezdi el... nálunk 8.-ban volt... mi még viszonylag elit suliba jártunk, de lányok közül is tudok legalább 2-ről, aki addig már dugott. Manapság korábban érnek a gyerekek és sokkal több vizuális ingert kapnak, nézik a médiában a sok szemetet (mert a szülő nem törődik vele, csak lerakja a tévé elé), ahol lemegy az, hogy ki hogy dugott a VV 26-ban és sorolhatnám... korábban kellene elkezdeni.

Plusz nálunk tök hidegen ledarálták az egészet, mintha bioszóra lenne, nem tették olyanná, hogy érdekelje a diákokat.


Aztán... legalább arra meg kellene nevelni a gyereket, hogy tudja, kinek higgyen. Az a borzasztó, hogy neten szakoldalakon minden rendesen le van írva, van felvilágosítás is (jobb esetben normálisan)... de közben jön egy 16 éves kis gyökér, aki cs.szik felvenni a gumit, és bemagyarázza a kiscsajnak, hogy jajdehátkihúzomidőben... és a kis hülye liba meg inkább neki hisz, mint az orvosnak, mert Petike szereeet...


Az meg a másik, hogy sokan maguk is tudják, hogy nem tudnak eleget a szexről, de előbb dugnak, aztán kérdeznek. Vagy kérdez egy-két dolgot előre, van 20 másik is, de mert kapacitálja a pasi meg viszket a nuni, inkább csinálja azért. Aztán jönnek a hülye kérdések... a "lenyeltem, lehetek terhes?" még vicces, de amikor ilyen kérdések vannak, hogy csórók vagyunk, ezért 2x használtuk ugyanazt a gumit meg ilyenek...

2017. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
De, kiakaszt. Leginkább amiatt, hogy egyből az jut eszembe: ilyen értelmiségű emberekhez érkezik egy baba (ha megtartják ha nem, akkor is..) aki erről semmit nem tehet? Aztán jön az abortusz vagy a fiatal válás, egyedülálló szülők, a buta nevelés stb. Sajnálom előre ezeket a gyerekeket és engem emiatt akaszt ez ki..
2017. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
38%
Bennem akkor megy fel a pumpa, ha ezekután a kérdések után azzal jönnek 14-16 évesek hogy ők igenis felelősségteljesek, és pasinál/csajnál akarnak aludni.
2017. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%
Engem azért zavarnak ezek a kérdések, mert egyes idióták pár hülye miatt ítélnek el egy egész generációt.
2017. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%
miért is kéne kiakadnom? nem az én dolgom. + Ez a jelenség minden országban fennáll persze h az oldalon is megjelenik milyen szinten.
2017. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem.

Én 14 éves vagyok, szóval nèha nagyon elkeserítő, hogy ilyen a korosztályom (tisztelet a kivételnek).

Nem is tudom hol lehet a baj. A mai gyerekek már elég sokat tudnak a szexualitásról, nekem konkrétan 12 éves korom óta nem lehet újat mondani, de úgy 9-10 éves korom óta tudok pár dolgot. Anyukám ezen csodálkozott is. Ő nem szégyenlős és nem prűd és azt szeretné, ha velem nem lenne baj, de mostanság világosított fel vagy kezdtünk el beszélni dolgokról.

Ami nagyon kicsapta a biztosítékot nálam, az az, hogy tegnap olvastam egy cikket, amiben azt írták hogy egy 12 éves kisfiú, hatodikos megerőszakolt egy 11 éves kislányt. Komolyan, mi folyik itt? Ezek még kislányok/kisfiúk,általános iskolások. Az ész megáll. Ezt egy 16 éveszől is soknak tartanám, nemhogy 12 évestől...

Nekem még csak eszembe sem jutna még, főleg nem védekezés nélkül. Nem tudom hogy lehetnek ilyen felelőtlenek.

2017. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első pár kommentelő között van egy aki elmeséli,hogy 5 férfiból nála négy szex után kérdezte meg,hogy szed-e fogamzásgátlót. Én is ilyen tapasztalatokkal rendelkezem, szégyen vagy sem, rengeteg férfi volt már az életemben és bizony ezek közül egy (ténylegesen csak egy!) vette fel az óvszert kérdezés nélkül, számára egyértelműen. A sok másik férfi közül akadt, akinek csak meg kellett említenem és már húzta is elő a gumit,de sajnos ez a szám is igen csekély. A nagyrészük gondolkodás nélkül betette, ha rákérdeztem a válasz az volt,hogy majd vigyáz. Hogy rontsak a halyzeten a legutolsó két partnerem volt a legelszomorítóbb. Ugyan ismertemőket már hónapok óta és a szexre több randi után került sor,a védekezés nem esett szóba. Első szex közben elmentek bennem szó nélkül,mint a pinty. Amikor pedig kérdőre vontam őket,hogy ezt hogyan is gondolták. Az egyik vállvonva közölte,hogy ő ugyan biztos benne,hogy gyógyszert szedek,mert elég idős vagyok már és még nincs gyerekem. A másik pedig elsápadt és pánikolva kérdezte,hogy "ugye szedsz gyógyszert?"


Ezekből a tapasztalatokból kiindulva, a férfiak nem szeretnek, nem tudnak,nem akarnak védekezni (tisztelet a kivételnek) és sokuknak evideny,higy mi gyógyszert szedünk. Ha szex előtt én nem hizom fel a témát,ők ugyan még rá se kérdeznek, vagy akkor,ha már tart az aktus.

Szóval igen,a válasz a kérdésedre. Igen,nagyon felháborít. De nem a gyerekek oldala,hanem az,hogy a szülő erre nem képes rendesen felkészíteni egy tinit! Persze sok kérdésnek az alapja kamu, de ettől független tény,hogy sok a fiatal aki teherbe esik és abortuszra megy. Otthon kellene a felvilágosítást jobban elkezdeni és arra nevelni a lányokat,hogy ne érezzék magukat rosszul,mert a pasinak fel kell húzni a gumit. Ne érezze magát kínosan,mert kérdőre von valakit,aki épp a testébe készül behatolni. Ne érezze kínosnak abbahagyni a szexet,ha nincs védelem. Mert a sok véletlen gyerek azért esik be,mert nem merik a lányok a témát előhozni,mert ciki/nem fogja a fiú élvezni/meg akarnak felelni. Ezt kell a fejükben elsősorban rendbe tenni.

2017. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó én voltam az :)


Teljesen igazad van. Valahogy természetesnek veszik hogy a nő biztos szed gyógyszert. De ettől még furcsa hogy képtelenek rákérdezni előtte. Remélem az én fiam nem ilyen lesz, mi megteszünk mindent. Amúgy a férjem volt az egyetlen aki nem kérdezte meg utána, de szerintem csak azért mert tudott róla hogy szedem mert pont ikor nála aludtam otthonhagytam a gyógyszert és visszamentem érte :) Pedig tényleg nem tini volt egyik sem. Ok hogy ez a nő dolga mert tényleg ő viseli a következményeket nagyrészt de azért ennyi elvárható a pasitól hogy gondoljon rá legalább.

2017. máj. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!