Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem szoktatok kiakadni, mikor...

Nem szoktatok kiakadni, mikor olvassátok a tizenévesek teherhes lehet-e kérdéseit?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy nem megy fel a pumpa, mikor arra gondoltok, hogy ahány ilyen kérdés van, még az is lehet, hogy hiába világosítja fel az ember tisztességesen a gyerekét, ha egy ilyen kis kangörcsös tizenéves odanyomkodja, meg kicsit benyomkodja a farkát meg megmagyarázza, hogy majd ő igenis ki tudja húzni?


Én ettől teljesen kiakadok, ahányszor látom. Komolyan azon szoktam imádkozni, hogy valami olyan srácot szedjen össze, aki legalább pár évvel idősebb nála, mert ezek a 16-17 évesek az egy dolog, hogy hülyék is, de ebben a korban még úgy be vannak gőzölve, hogy ha p1nät látnak mennek előre, mint a sebesvonat, aztán az isten óvjon egy befolyásolható lányt a "tapasztalataiktól" mikor mindkettő meztelen...


2017. máj. 2. 22:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

De, sokszor igen, főleg mikor "nem védekeztünk, kétszer elment bennem de azt mondta első alkalommal nem lehetek terhes de már nem vagyok benne biztos" na ezeket szívlapáttal verném szájon.

Vannak a bizonytalanok persze, pl a "elszakadt a gumi, bevettem az esemény utánit de nem volt egy sem a leírt mellékhatásból, akkor hatott rendesen?" vagy az "elszakadt a gumi, nem élvezett belém, azonnal kivettük stb stb" vagy olyan esetek ahol szinte hozzá se ért a pénisz a lányhoz, rajtuk mosolygok és örülök hogy legalább figyelnek és csak túlparázzák de legalább rendesen védekeznek.

Nem az zavar ha egy 15-16 éves csinálja hanem az ha emellé hülye és nem tud semmit az egészről, ha mondjuk 2 16 éves pontosan tudja hogyan kell védekezni, rendesen védekeznek is, nincs ilyen "csak egy picit berakom gumi nélkül" és társai, felőlem csinálják mert tudnak felelősségteljesen gondolkozni, de aki azt se tudja mi fán terem a nemibetegség vagy ovuláció arra erényövet heggesztenék amíg meg nem tanulja még ha 25 éves is.

2017. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#19 én az ilyen baromnál nem mondanék semmit csak beírnám a számát a naptárba 2-3 hónappal későbbre és felhívnám hogy "emlékszel a kis kalandunkra 2 hónapja? Mondcsak mennyit szánsz gyerektartásra?" :D

Szerintem egy életre megtanulná hogy húzzon gumit, ha nem is a terhesség de most legyünk őszinték, idegenektől bármit el lehet kapni.

2017. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Olyan nekem is volt, hogy a pasinál nem volt óvszer, nálam sem, aztán gondolta, hogy majd vigyáz. Mindezt úgy, hogy tök részegek voltunk. Majd ő vigyáz. Nagyon tagoltan kellett neki elmondanom, hogy gyereket fogunk csinálni, nem gondolja komolyan ugye, hogy berúgva majd ő időben kiveszi?
2017. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!