Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan érhetném el, hogy a...

Hogyan érhetném el, hogy a fiam kimenjen a szabadba?

Figyelt kérdés
16 éves és Június 15-e óta (tanév vége) egy percre sem ment ki a házból. Szó szerint egy percre se!! Egy sötétített szobában van és skypolnak + röhögnek a haverjaival. Nem hogy a szabadba nem megy ki, hanem a szobában egész nap be van sötétítve, ugyanis utálja a napfényt. Ha mondom neki, hogy menjen ki levegőre, akkor azt mondja, hogy nem akarja, hogy a hófehér arcát a nap sugarai elérjék. Már elég idegesítő! Köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 22. 18:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
61%

#20

Te beteg vagy. Kényszerítés helyett azt kell elérni, hogy belássa, hosszú távon igazából neki is rossz amit csinál.

2017. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
beláttam, és igazából előző héten kezdtem ezt a leszokást. Minden nap 1 órával kevesebb :D Jutalmat is kapok. Most már 4 óránál tartok a 24-ből
2017. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
40%

Húzd ki a netkábelt vagy mondd le az előfizetést. Ennyi.


Én nemes egyszerűséggel kirugdosnám ha annyi ész nem szorult belé, hogy legalább néha menjen el egyet sétálni. Mondjuk én igyekszem őket mozgásra nevelni. Nem véletlenül van annyi elhízott, beteges, agybeteg ember. Az állandó gépezéstől becsavarodik az ember és alattomos, mert észre sem veszik. Naphosszat püfölik a billentyűzetet, minden rosszindulatukat és felgyűlt frusztrációjukat itt kiadva. Ha 2 órát ülök a gép előtt, már totál hiperaktív leszek. Rohadtul nem egészséges. Ezt kell vele megértetni.

2017. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!