Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan érhetném el, hogy a...

Hogyan érhetném el, hogy a fiam kimenjen a szabadba?

Figyelt kérdés
16 éves és Június 15-e óta (tanév vége) egy percre sem ment ki a házból. Szó szerint egy percre se!! Egy sötétített szobában van és skypolnak + röhögnek a haverjaival. Nem hogy a szabadba nem megy ki, hanem a szobában egész nap be van sötétítve, ugyanis utálja a napfényt. Ha mondom neki, hogy menjen ki levegőre, akkor azt mondja, hogy nem akarja, hogy a hófehér arcát a nap sugarai elérjék. Már elég idegesítő! Köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 22. 18:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%
Küld el boltba.
2017. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, én értem a problémádat, 40 fokba én se mentem ki nappal, inkább ilyen este 6 fele találkoztam a többiekkel.
2017. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
43%
Szervezz valami vicces kozos programot mondjuk moziba? Miert kene kikuldeni a napra ha nem szereti? nekem is hofeher a borom, es nem szeretnek mar tobbe lebarnulni, mert nem tesz jot a boromnek. nem ekll eroltetni olyasmit ami teljesen ellentetes a szemelyisegevel, keress kozeputat szerintem.
2017. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
38%

ha kihúzod a gépet/lekapcsolod a netet, azzal csak maged ellen fordítod. Megvonod tőle a szórakozást, elzárod a haverjaitól, ilyen korban pedig az hatalmas hátrány szociálisan. Ha a haverjai skype-on beszélnek egész nap, te meg kiküldöd mondjuk biciklizni, egész nap egyedül lesz, és kimarad a közös poénokból, témákból, elveszíti a kapcsolatát a világával.

Ezt szeretnéd?

2017. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
30%
Hol végzi el a dolgát? Bilibe?
2017. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%
16 éves a gyermeked, Te meg az anyja vagy. Egyszerűen kirakod a házból egy kicsit.
2017. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
25%
Igen tiltsd el mindentől aztán ne lepődj meg rajta ha később ő meg magát tiltja el tőled.
2017. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
26%

Oh sok kamasz viselkedik igy

Nlunk wifi este 18-23 mukodik elotte utana ki van kapcolva

Igy kenytelenek kimenni mert untakoznak

2017. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Figyelj adj neki pénzt és küld el a boltba mondod neki hogy kaja nincs neked dolgod van :D Így elfog indulni éhenhalni nem fog. Bár értem a gyereket csak ez egy kicsit túl durva legalább este menjen ki olyan jó idő van akkor :D. De a gépet ne vedd el tőlem is elvették és olyan elvonási tüneteim voltak hogy majdnem kiugortam az ablakból,
2017. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
55%

Utolso p9nt ezert kell elbenni mert fuggo lett lettel te is.

Aramszunet jo otlet

2017. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!