Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól kell a...

Hány éves kortól kell a gyereknek mobiltelefon?

Figyelt kérdés

Manapság egyre több alsós gyereknél látok mobilt és a minap elgondolkodtam hogy igazán szükségük van rá? Nem az ilyen egyszerűbb, olcsóbb készülékek hanem fényképezős meg hasonló...nem korai ez egy alsós gyereknek?

Ti hány éves korban kaptatok vagy hány éves korban vennétek a gyereknek?

_Raven_20/L


2010. máj. 30. 17:46
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Én 8-9 évesen kaptam az elsőt. Bár az nem volt okostelefon, akkor talán még nem is volt okostelefon :D Az első okostelefont 14 évesen, de az első érintős telefont olyan 10 évesen kaptam, amivel azt lehetett csinálni, mint a hagyományos telefonnal, csak már érintős volt, akkor az óriási szám volt :D :D :D Régi szép idők :D :D Az iPhone-t távolról sem ismertük :D :D
2017. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim válasza:

Én 3.-ban kaptam az elő telefonomat. Érintőképernyős volt de a a kamera elég gagyi volt é kevés volt a táthely.

Azán 5.-ben kaptam egy újat. Az már jobb volt de leejtettem és tönkrement. A spórolt pénzemből (akkor 60.000ft) és a pénzből amit névnapomra kaptam (kb. 60.000-70.000ft) vettem egy újat. Az is Samsung volt mint az addigi összes telefonom. Majd 8.-ban vettem egy iPhone-t. És utána most nemrég vettem meg a spóolt pénzeből egy iPhone XR-t.

16l

2019. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!