Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elfogult lennék vagy jól...

Elfogult lennék vagy jól látom a helyzetet?

Figyelt kérdés

13 éves kamaszlány édesanyja vagyok.

Nem egy angyal a lányom ez tény,vannak vele problémák mostanság,bár hozzáteszem ez utóbbi egy évben erősödött fel.

A problémám a kővetkező:

Az osztályfőnöke felhivott hogy a lányom nem mehet osztálykirándulásra.

Az okok:

-Dohányzott iskolán kivül,de iskola időben.Többen voltak,akik kilógtak de csak őt látta valaki nem konkrétan az osztályfőnöke

(Ez felmerült már problémaként próbálom/próbáltam kezelni én sem értek vele egyet)

-Az egyik lánnyal vica verza k...ták egymást ezt az osztàlyfőnök is elismerte,tehát mindkèt làny szidta a másikat.

Ő ezután felhivott hogy ez miatt nem mehet kiràndulásra.

Az én gondom:

Kértem az osztályfőnököt hogy hadd beszéljük ezt úgy meg hogy én is beszélek a lánnyal hogy ő miért engedi ezt magának,de a ofő közölte hogy ez abban az esetben lehet ha a lány anyja is jelen van.

Másnap közölte hogy a lány anyja elzárkózik az ilyen fajta beszélgetésektől,ilyenről szó nem lehet.

Tegát a lényeg több gyereknél több probléma merült fel,mégis a lányom kapott büntetést a többiek nem.

Őt egyedül kiközösiti.

(Úgy érzem!)

Az igazgatóhoz szeretnèk illetve fogok fordulni,mert úgy érzem hogy igy nem is tud normális irányba mozdulni a lányom/igy is nehéz vele/mert igazságtalanságot érez.

Erről én nem szóltam a lányomnak ő csak a saját gondolatában azt fejezi ki hogy úgy érzi nem fer vele az ofő.

Minden választ köszönök ki mit gondol erről,én látom rosszul?


2017. dec. 19. 20:16
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó a lányom miert is kur...kodott???A K...szót használta,tisztában vagy a jelentésével???tudod mit jelent a k. szót használni és kur...lkodni???

Majd meglátjuk mi lesz belőle,de számomra öröm hogy ennyi jós is van itt.

A másik

Elképesztő!!!Nem is ismernek de tudják hogy rossz anya vagyok.Legyen!De számomra ez no comment!

Végezetül köszönöm még egyszer mindenki válaszát.

Kielégitő volt!

2017. dec. 20. 19:22
 32/40 anonim ***** válasza:
42%
a gyakori nem a valóság . ide csak káptalanok , szentlelkek járnak akik soha nem hibáznak.
2017. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó ez baromság. A kérdező véleményt kért, szerintem kapott.
2017. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
41%
szerintem jól látod... az meg hogy cigizett és valaki látta és mondott valamit a suliban még egyáltalán nem mérvadó... majd ha a saját szemével látja ofő akkor pofázzon. mondd meg nekik, hogy elég volt, kiveszed a gyereket, itt a félév.... másfél év van hátra az általánosból, azt máshol is eltöltheti
2017. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
52%
34es ilyen gyerektől minden iskola örömmel szabadulna elhiheted. Felvenni viszont normális iskola nem venné.
2017. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
56%
34 az, aki feltehetőleg nem szülő, hanem egy hasonszőrű kis bagózó-káromkodó takony.
2017. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
87%
34-es vagyok, már 23 éves vagyok de jaja én is hasonszőrű káromkodós takony voltam, és leszoktam a dohányzásról.... szerinted érdekel bárkit is, mikor átmegy új iskolába, hogy cigizett-e, vagy káromkodott? és ez nem középiskola, csak nyamvadt általános, még felvételi sincs, árhova felveszik.... ilyen hülyéket istenem... majd tanul a gyerek a saját hülyeségéből.
2017. dec. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
67%

Hasonlókat én is csináltam 13 évesen, mondjuk nem lógtam iskolából, hanem tesómtól csórtam cigit, meg nem ennyire feltűnően csesztettük egymást egyik akkori haverommal... :"D Kicsit rosszalkodott, nem gondolom,hogy olyan nagy bűnt követett volna el, ennél sokkal cifrábbakat csináltak mindig is az osztálytársaim, mégis mindenki elnézi, még most gimiben is, és elvileg a nemtommilyen legjobb vidéki gimibe járok...


Én a helyedben megmondanám neki, hogy ha már így alakult, fogadja el, illetve ha vmi rosszat csinál (és itt nem kell borzasztó dolgokra gondolni) annak általában van következménye. A lógásért pedig rászólnék, mert az nem érdekel, hogy az osztálytársaival mit beszél, lehet, hogy másnap kibékülnek, de iskolaidőben az órán a helye!!! Dohányzás kapcsán meg beszélgeténk vele, és figyelnék, nem-e alakul ki nála szokásként. Mert ha rászokik valaki, akkor vannak bajok.

2017. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudom mit képzelnek magukról ezek a tanárok... Igazgatónak szólj mindenképp, meséld el a többi szülőnek is a történteket. Még jó, hogy a gyereked véded! Aki itt ezen kiakad az nem normális és ha szülő akkor annak borzasztó lehet..

biztos nincs gyereke a tanárnéninek egyébként

2017. dec. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Szerintem elfogult vagy. Gondolom, a többi, a sztoriban szereplő lány csak 1-1 dologban volt bűnös, a tied meg 2ben is. Plusz azért, na, ilyen esetben rendes szülő elsüllyedne szégyenében, nemhogy a dirihez menjen az ofőt fikázni... és igen. hát ott a neveléssel is lehetnek bajok, ahol a kishölgy ellóg óráról meg k...nak nevezi a másikat.
2017. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!