Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányom olyan fb...

16 éves lányom olyan fb profilképet állított be, hogy egy szál bikini felsőben van, kb mindene látszik. A férjem szerint ezt nem kéne hagynunk, de mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok prűd, de konkrétan majdhogynem kivan a melle, és ráadásul a profilkép nyilvános ugye. Már próbáltam beszélni vele, hogy ezt nem kéne, és nagyon csinos lenne egy visszafogottabb képen is, de elküldött hogy semmi közöm hozzá. Az apja nagyon mérges, azt mondta hogy ő nem lesz ilyen kedves, úgyhogy érjem el valahogy hogy kicserélje.

Azt is mondta hogy ki kéne kapcsolnunk a wifit meg elvenni a telefonját, tabletjét ha másképp nem megy. Hajlik rá, mert engem is bosszant, hogy úgy néz ki a képen mint egy kis... le sem írom mi, és már az összes fiú/férfi ismerőse lájkolta szinte, beleértve még néhány tanárát, vagy például a 45 körüli szomszédunkat, ettől még a hideg ráz.... Ti hagynátok? Ha nem hogy lépnétek fel hatásosan?


2018. jún. 3. 07:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
7%
Ebből a mert kikapcsolásból látszik, mennyire komoly a kérdés. 16. Barárnő telefonján, suliban, bárhol tud netezni... Az meg röhej, hogy az apja mondja el neki, férfiként mit gondol egy ilyen képről...
2018. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 babyboom567 ***** válasza:
87%
10-essel értek egyet,nagyon nagyon.Ezzel csak azt érte el,hogy a szomszéd bácsi recskázik rá.
2018. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:

Jó, akkor kérlek javasolj valami jobbat. Nem azt gondolom hogy nem tud netezni ha kikapcsoljuk, de azért elég büntetés ha kikapcsoljuk meg elvesszük a telefonját meg a tabletjét.

A 10-es pedig nem azt írta hogy az apja mondja el hogy mit vált ki őbelőle a kép, hanem hogy mit válthat ki egy férfiből egy ilyen kép. Én ezt jónak gondolom, talán így komolyan veszi.

2018. jún. 3. 08:46
 14/61 anonim ***** válasza:
6%
Ha olyan okos lenne, mint irtad, mar reg lenne egy masik profilja. Nektek kitenne valami sima kepet a masikon meg elne a valos eletet. Tehat buta, mint egy vasgolyo.
2018. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem vágja át a szüleit az buta? Érdekes értékrended van.
2018. jún. 3. 08:53
 16/61 anonim ***** válasza:
17%
Udvozollek a Fold nevu bolygon. 2018-at irunk.
2018. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
97%

A net kikapcsolással egy mai gyereknél semmit nem értek el, max ha szobafogsággal is párosul. Mondjuk én ennek nem vagyok a híve.

Az egyetlen jó megoldás tényleg az apja, de ne ordibáljon vele, hanem normálisan mesélje el szépen neki, miért probléma ez a fotó. Ahogy a 10-es mondta.

2018. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
32%
belinkelnétek kb miylen az a fotó? azért egy sima bikinis kép még lehet ízléses is akár.
2018. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is az a helyes és célravezető, hogyha elmagyarázzátok neki miért nem jó ilyen képet kitenni. Biztosan nem akar egy olcsó kis nőcskének tűnni, akinek a bikinis fotót vigyorogva mutogatják a srácok a suliban. Biztos, hogy ennél a fajta népszerűségnél sokkal értékesebb, így az ostoba üresfejű libák szeretnek feltűnősködni, akik bárkinek szétrakják a lábukat. Lehet, hogy népszerűek de barátnőnek normális fiúk nem akarnak olyan lányt, aki megvolt a fél városnak. Ezt kell benne tudatosítani valahogyan.

Ne vedd magadra a nevelési elveket kritizáló válaszokat, ez egy érzékeny korszak nagyon. Engem is tök normálisan neveltek a szüleim, mégis csináltam olyan olyan dolgokat tiniként, hogy így 30 felett visszagondolva a hajam égnek áll. :D Nagyon fontos, hogy ne támadjátok, legyen vele tisztában, hogy tinszeretitek és ha bármi baj van hozzátok fordulhat.

2018. jún. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
Jó, megpróbálok majd keresni valami hasonló képet.
2018. jún. 3. 09:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!