Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányom olyan fb...

16 éves lányom olyan fb profilképet állított be, hogy egy szál bikini felsőben van, kb mindene látszik. A férjem szerint ezt nem kéne hagynunk, de mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok prűd, de konkrétan majdhogynem kivan a melle, és ráadásul a profilkép nyilvános ugye. Már próbáltam beszélni vele, hogy ezt nem kéne, és nagyon csinos lenne egy visszafogottabb képen is, de elküldött hogy semmi közöm hozzá. Az apja nagyon mérges, azt mondta hogy ő nem lesz ilyen kedves, úgyhogy érjem el valahogy hogy kicserélje.

Azt is mondta hogy ki kéne kapcsolnunk a wifit meg elvenni a telefonját, tabletjét ha másképp nem megy. Hajlik rá, mert engem is bosszant, hogy úgy néz ki a képen mint egy kis... le sem írom mi, és már az összes fiú/férfi ismerőse lájkolta szinte, beleértve még néhány tanárát, vagy például a 45 körüli szomszédunkat, ettől még a hideg ráz.... Ti hagynátok? Ha nem hogy lépnétek fel hatásosan?


2018. jún. 3. 07:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
12%
Milyen meglepo lesz, mikor elmeseli, hogy 13 volt mikor elvesztette a szuzesseget. Nem baj, majd tudsz ujat kerdezni itt.
2018. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
28%
Strandra nem bikinibe jár?
2018. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
11%
és igen a 16 éves kiskorú ITT. de van ahol már Nem lenne az . szóval ezzel semmiképp ne érvelj előtte főleg nem.
2018. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:

A strand szerintetek nem más mint egy mellkidibós kép? Komolyan, velünk van a baj??? Szerintem teljesen más a kettő, hogy mászkál a strandon bikiniben, meg hogy bárki lementheti a képet a melleiről, a szomszéd, vagy egy idegen beteg perverz..

Nem veszítette el 13 évesen a szüzességét, ez biztos, jó a kapcsolatunk, beavat a dolgaiba, még barátja sem volt, nemhogy lefeküdt volna bárkivel. Nem tudom hogy ilyeneket minek írogattok.

2018. jún. 3. 11:11
 35/61 anonim ***** válasza:
5%
Honnan van ilyen bikinije? Stradon nem zavar, ha abban van?
2018. jún. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
18%
Strandon szerinted hányan fotózhatják le és verhetik rá otthon?
2018. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
3%
üdv a 21. században.
2018. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:

Azt hiszem feltűnne ha a St egy idegen fickó odajönne és egy közeli képet csinálna a lányom melleiről... Komolyan, ne nézzetek már teljesen hülyének...

Nem pont ilyen bikinije van, csak háromszög felsős. Nem mindegy hogy honnan? Azt hiszem H&M...

2018. jún. 3. 11:22
 39/61 A kérdező kommentje:
*strandon
2018. jún. 3. 11:23
 40/61 anonim ***** válasza:
82%

mert a 16 évesek a szülleikkel járnak strandra , mi? :D

am kompromisszum írtam kevésbé merépsz fotóra cseréltessétek le , de közösen eggyezetek meg.

2018. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!