Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányom olyan fb...

16 éves lányom olyan fb profilképet állított be, hogy egy szál bikini felsőben van, kb mindene látszik. A férjem szerint ezt nem kéne hagynunk, de mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok prűd, de konkrétan majdhogynem kivan a melle, és ráadásul a profilkép nyilvános ugye. Már próbáltam beszélni vele, hogy ezt nem kéne, és nagyon csinos lenne egy visszafogottabb képen is, de elküldött hogy semmi közöm hozzá. Az apja nagyon mérges, azt mondta hogy ő nem lesz ilyen kedves, úgyhogy érjem el valahogy hogy kicserélje.

Azt is mondta hogy ki kéne kapcsolnunk a wifit meg elvenni a telefonját, tabletjét ha másképp nem megy. Hajlik rá, mert engem is bosszant, hogy úgy néz ki a képen mint egy kis... le sem írom mi, és már az összes fiú/férfi ismerőse lájkolta szinte, beleértve még néhány tanárát, vagy például a 45 körüli szomszédunkat, ettől még a hideg ráz.... Ti hagynátok? Ha nem hogy lépnétek fel hatásosan?


2018. jún. 3. 07:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
18%
Nem látok benne semmi kivetnivalòt.
2018. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
100%
mi lett?
2018. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:
Az apja bár nem úgy indult neki, de azért sikeresen összeveszett vele ebéd után, végül én leültem vele még egyszer komolyabban, és meggyőztem, együtt kiválasztottunk egy másik képet ami ugyanakkor készült ugyanabban a bikiniben, de teljesen diszkrét, és szerintem az arca még szebb is rajta. A másikat le is töröltettem vele.
2018. jún. 3. 20:46
 54/61 anonim ***** válasza:
4%
minden kamu megoldódik... eddig miért is nem sikerült megoldani?
2018. jún. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:
Ennél azért extrább sztorit találnék ki ha kamuzni akarnék, vagy ez annyira hihetetlen történet? Mert akkor jó, legalább tudom hogy izgalmas életünk van ...
2018. jún. 3. 20:59
 56/61 A kérdező kommentje:
Az új képen háttal van és fejjel fordul csak szembe, a melle nem is látszik, csak a háta meg a haja és a bikini kötő 😀.
2018. jún. 3. 21:04
 57/61 anonim ***** válasza:
2%
A régi képpel se volt semmi baj.
2018. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
15%

1#

Attól hogy elveszik a wifit, még fenn fog maradni a villantós képei :'D

2018. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
89%
gratulálok sikerült megbeszélni:) a lány se hülye:)
2018. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
13%
A leírás alapján messze volt a villantòstòl.
2018. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!