Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányom olyan fb...

16 éves lányom olyan fb profilképet állított be, hogy egy szál bikini felsőben van, kb mindene látszik. A férjem szerint ezt nem kéne hagynunk, de mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Nem vagyok prűd, de konkrétan majdhogynem kivan a melle, és ráadásul a profilkép nyilvános ugye. Már próbáltam beszélni vele, hogy ezt nem kéne, és nagyon csinos lenne egy visszafogottabb képen is, de elküldött hogy semmi közöm hozzá. Az apja nagyon mérges, azt mondta hogy ő nem lesz ilyen kedves, úgyhogy érjem el valahogy hogy kicserélje.

Azt is mondta hogy ki kéne kapcsolnunk a wifit meg elvenni a telefonját, tabletjét ha másképp nem megy. Hajlik rá, mert engem is bosszant, hogy úgy néz ki a képen mint egy kis... le sem írom mi, és már az összes fiú/férfi ismerőse lájkolta szinte, beleértve még néhány tanárát, vagy például a 45 körüli szomszédunkat, ettől még a hideg ráz.... Ti hagynátok? Ha nem hogy lépnétek fel hatásosan?


2018. jún. 3. 07:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
61%
Manapság minden celebecske kipakolja instára a nagy csöcseit, meg a seggét, természetes, hogy egy 16 éves lány ezt utánozza. Ha nem akarod, hogy ilyen képei legyenek kint, mondd meg neki, hogy szedje le különben kikapcsolod a netet, vagy valami hasonló.
2018. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
100%
én ezt nem javasolnám. MAx csinál valami kamuprofilt és megoldja. Beszéljétek meg, Sokkal többet érsz vele.
2018. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi, csak ő kissé előre hajol, mert nincsenek ekkora mellei, de ettől meg jobban "belátni".

2018. jún. 3. 09:54
 24/61 A kérdező kommentje:
Nem találok pont olyat, annyira sok időm meg nincs keresni, lassan tényleg fel kell tennem a levest 😂.
2018. jún. 3. 09:58
 25/61 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy a felsőteste van csak rajta, előrehajol kicsit, szóval látszik hogy a melleit ki akarta hangsúlyozni, és ilyen háromszög bikini felső van rajta. Nekünk ez sok. Nem akarom hogy ezt nézegessen róla mindenki.
2018. jún. 3. 10:05
 26/61 anonim ***** válasza:
80%
ez tényleg durva , próbáljátok megbeszélni. tiltással nem sokat értek el.
2018. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
10%
tényleg nagyon durva, strandra se engedjétek.
2018. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
10%
ez semmi , ti miről beszéltek?
2018. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Aki szerint eltúlozzuk: én nem szeretném hogy a 16 éves lányomnak arról szóljon a profilképe hogy a melleit mutogatja. Mondom, nem találok ugyan olyat, ez csak hasonló, az övé merészebb kicsit mint Sarka Katáé, aki tegyük hozzá csak egy felnőtt nő, ő meg egy gyerek.
2018. jún. 3. 10:54
 30/61 anonim ***** válasza:
89%
beszéljetek vele. kössetek kompromisszumot. pl maradhat a bikinis kép, de kissé kevésbé merész változat ami többet takar.
2018. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!