Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves Szülők! Titeket zavarna...

Kedves Szülők! Titeket zavarna, ha a 13 éves lányotok egy 18 éves fiúval barátkozna?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondanák, szülői aggodalom, de én egyszerűen féltem a lányom, a párom szerint ameddig ő boldog baj nem lehet a dologból. Szerintem épp ellenkezője.

2018. júl. 30. 00:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
54%

Aha logikus, tehát az a szülő, aki nem engedi pasikázni 13 évesen a lányát, az már „agyonfélti” a gyereket és úgy bánik vele, mint a hímestojással. :D Könyörgöm, nem arról van szó, hogy nem engedi át az 14 évesen egyedül egy úton és az udvarra is csak szülői felügyelettel mehet ki, hanem arról, hogy nem tartja a világ legtermészetesebb dolgának egy kislányt fiúzni és szexelni hagyni! Óriási különbség van a kettő között és tényleg döbbenet, hogy valakinek ezt még magyarázni kell….

Nem lesz lelki sérült egy gyerek sem attól, hogy nem szexelhet 13 évesen. Hihetetlen, mi? Amúgy teljesen reális, hogy épp az lesz tinir*ibi, aki 13-14 évesen nem szexel és nem fiúzik, mert sikerült normális nevelést kapnia és még csak véletlenül sem az, aki ennyi idősen már nagyban fiúzott és kufircolgatott.:D Hogyne, ezt te sem gondolhatod komolyan. Az a te és a szüleid szégyene, hogy ennyi idősen hagytak azt csinálni, amit akarsz, de attól még szerencsére nem ez a normális, bármennyire is próbálod ezt itt erősítgetni 18-as.


Utolsó, ugye az megvan, hogy attól még, hogy egy lány 12 évesen menstruál, még nem érett a szexre, ugye?? A menstruáció és a z érettség még csak köszönőviszonyban sincs egymással. És gondolni valamire meg meg is csinálni, marhára nem ugyanaz. Nem 40 éves voltam 13, még csak nem is 20 éve, tehát nem kell úgy beszélni, mint ha itt csak 50-60 évesek irkálnának! Mi a barátainkkal ennyi idősen együtt fagyizni mentünk, mozizni, beszélgetni stb, nem a szexen járt az eszünk. De érdekes, hogy leírod mindenki csak magáról tud mesélni, majd a végén tényként jelented ki, hogy igen is gyakran gondolnak szexre a kisgyerekek, ami persze koránt sem jelenthető ki így kerek-perec.

De még egyszer mondom, attól hogy valaki ennyi idősen a szexre gondol, nem azt jelenti, hogy szexelni is akar és fog. Mert ott a szülő, aki normális nevelést ad a gyerekének, aki ezáltal tudja, hogy 13-14 évesen egyáltalán nem való neki sem a fiúzás, a szex aztán meg pláne nem, ennyi.

Felőlem próbálkozhatsz magyarázkodni még és körül írni, hogy ez miért is jó így, de felesleges, mert egy értelmes ember se tartja normálisnak, ha 13 éves kislányok pasiznak és dugnak, pl 18 éves fiúkkal, ugye bár..!

2018. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
👏
2018. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
74%
Ez jó. Mostmár ott tartunk, hogy a 13 éves kamasz KISgyerek. :D Nem egyformák az emberek. Van, akit korábban, van, akit később kezd el érdekelni a párkapcsolat témaköre. Engem 13 évesen kezdett el érdekelni, egy barátnőmet húszévesen. Kettőnk közül nem én járok BDSM klubba. ;) Ès bizony, láttam olyat, hogy a szülők nagyon akartak vigyázni a lányukra, aki meg szépen kiszökött az éjszakába. Az iskola "tiniribijei" is felnőttek, megkomolyodtak, ahogy a Donhuanok is lecsillapodtak, megállapodtak. Kérdező, Te ismered a lányod. Te tudod,mennyire szilárd az értékrendje, mennyire befolyásolható, mennyire lehet belevinni hülyeségekbe. Azt is Neked kell tudnod, mennyire bízik benned, mennyire hallgat rád, mennyire tudsz hiteles lenni a számára. Ezt idegenek nem fogják tudni megmondani neked.
2018. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
29%

23-as válaszoló, végre egy normálisan gondolkodó ember!

Örülök, hogy nem mindenki ellenzővel jár!

2018. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
79%

Igen, aki nem ért veled egyet és nem tapsikol a 13 évesek szexehez 18 evesekkel, az már nem gondolkozik normálisan...:D Egyértelmű, csak az lehet normalis, aki veled ért egyet.


Ja és azért mert te ismersz 1-2 olyan gyereket, akik kilógtak éjszaka, nem jelenti azt, hogy ne lenne az ellenkezőjéből (akik soha még csak hasonlót se csináltak) is egy rakat! Én is ismertem nem egy olyan lanyt, akikből óriási ribi lett, csak mert a szüleik magasrol tojtak ra mit csinálnak! Sőt, ők még a húszas éveikben is azok a típusok lettek, akik fűvel-fával osszefekudtek. De ez továbbra sem mérvadó, mindkettőre van példa, ez tény, ahogy az is, hogy egy értelmes 13 évesnek, aki meg is lett nevelve, az nem fog ennyi idősen pasizni, pláne nem egy 18 évessel és a szexuális élettel is vár még, hisz pontosan tudja, hogy egyáltalán nem neki való még.

De felőlem ti nyugodtan engedjétek pasizni és dugni a 13 kislanyaitokat, de ne akarjatok már megmagyarázni, hogy ez így jól is van és ez a követendő példa...

2018. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
55%
Már ne is haragudj, írta valaki h engedjük szexelni a gyereket? Jogod van a véleményedhez, csak nem érdekel.
2018. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
54%

Mint ahogy én is teszek a te véleményedre, akkor miről is van szó...?

Nem én regélek itt arról, hogy igen is tény, hogy gyakran a szexre gondolnak a 13 évesek és nem gond, hogy ennyi idősen fiúzni akarnak, se az hogy mindezt egy 18 évessel teszik, ahonnan már csak nehány lépés a szex, de engem aztán nem érdekel ki mit csinál és enged a saját gyerekének, véleményt viszont továbbra is nyilváníthat mindenki!

2018. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
91%
Akik szerint a 13 éves gyereknek nem jut eszébe szex melyik disney mesében rekedtek? Mondok jobbat... Több "jólnevelt" gyereknek forduk meg a fejében, mint amelyiknek tesznek a fejére. Ébredjetek fel és ne hazudjatok másoknak és főleg ne magatoknak!
2018. aug. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

27-es most sem én regéltem!

28-as, te már várhatod a lepontozást. Ha nem egyezik a válasz a többségével, így jársz, és meg tinirib'it is nevelsz. 😂

2018. aug. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem állította itt senki azt, hogy soha nem gondolnak a szexre, csupán azt, hogy erős túlzás kijelenteni, hogy tény hogy milyen gyakran ezen jár 13 éves gyerekek esze! De nem is értem miért ezen kellett fennakadni, mikor a kérdés nem ez volt és attól h egy 13 éves néha gondol szexre még nem jelenti azt, hogy űzni is fogja, hisz a normálisabb fajtája tudja h ez még nagyon nem neki való!
2018. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!