Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves Szülők! Titeket zavarna...

Kedves Szülők! Titeket zavarna, ha a 13 éves lányotok egy 18 éves fiúval barátkozna?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondanák, szülői aggodalom, de én egyszerűen féltem a lányom, a párom szerint ameddig ő boldog baj nem lehet a dologból. Szerintem épp ellenkezője.

2018. júl. 30. 00:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
93%
Olyan szép, hogy amit az itt perfekt szülők hazudtak a gyerekeiknek, hogy ők milyen jók voltak, azt mára el is hiszik.
2018. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg legyél óvatos,mert nem sok 13 éves olyan kislány ám,ha házimunkáról van szó lehet hogy kislány,de ha másról akkor már nem.


Több olyan kollegám is van ahol a lányuknak 14 évesen 19-20 éves fiú udvarolt és egy 20 éves nem csak a kezedet akarja fogni.Bizony mindkét esetben szex lett a dologból,bár elég furán állnak a dolgokhoz az anyukák,a mai világ más szöveggel.Hát valahogy nem örülnék ha a lányomat kezelgetnék már általánosba azt biztos.


Tisztázni kellene ez most csak havarság vagy valami más.

2018. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Nem az a baj hogy ha egy tinit érdekelnek a fiúk,hanem ha ez máshoz is vezet és túl korán vezet máshová.Még azzal se lenne baj ha korának megfelelő módon szerelmes vagy van barátja egy tininek(fagyi,kézfogás,puszi arcra,séta,dumálás)persze korabelivel


De nem tartom jó dolognak hogy 13-15 évesek szexeljenek,ahhoz már nagynak tartják magukat,amúgy meg önző módon a szülőket kihasználva mindent velük csináltatnak meg.

Ha valaki érett akkor tud picit várni a szexel is és nemet is tud mondani.

Itt a túl korai szex a gond.

2018. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit off, és messzire vihet ez most, de nekem azért nagyon furcsa, hogy a tinik egyből a szexhez ugranak. Vagy legalábbis ez a feltételezés. Közel sem volt tökéletes az első barátom, de a szexualitás világába nagyon ügyesen vezetett be. Sokáig csak csòk volt, később simogatás, a ruhadarabok is fokozatosan kerültek le. Nem tudják a tinik ezeket a lépcsőfokokat?
2018. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Off: Nagyon sok tini nem tudja és nem tud várni se,14-15 évesen már szexelnek,a legdurvább több olyan kollegám is van ahol az akkor 14 éves lányaikra 20 éves fiúk mentek rá és nem kezüket fogni és tisztába voltak a korukkal.


Számomra az hogy egy általános iskolás vagy épp középsuliba készülődő csajjal egy már fiatal felnőtt fiú,aki a középsulit elvégezte már járjon túlzás és elég baj ha egy 20 éves egy 14 éves gyerek szintjén van.


Mert bizony mesélgettek mennyire gyerekek a szexen kívül a 14-16 éves gyerekeik,semmit nem képesek és nem is akarnak megcsinálni,Ha viszont ahhoz érett hogy péniszt megfogja akkor a seprűnyelet és a vasaslódeszkát is meg lehetne fogni.Itt amiket mesélgetnek a szülők hát kb semmit nem csinálnak otthon az olykor már 18-24 éves kamaszaik,fiatal felnőtteik(mi ennyi idősen már amit csak tudtunk egyedül csináltunk,egyedül jártunk orvoshoz 11-12 éves fejjel már kötöztük a tankönyveinket,takarítottuk az egész házat,elkészítettük a szendvicseinket stb stb)

2018. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
92%

De elszaladtak itt a kommentek. Én nem találom a kérdésben hogy a lány szerelmes lenne, hogy a fiú udvarolna, hogy "pasikázik", hogy járnak, illetve hogy szexelnek.

A "barátkozás" kifejezés szerepel, aminek számomra egyik fent említett tevékenység se része. Nekem is volt 15 évesen 21 éves haverom. Iskolai program keretében barátkoztunk össze, nekem soha nem tetszett mert épp az egyik évfolyamtársamba voltam reménytelenül beleesve, neki meg akkor 2+ éves kapcsolata volt egy vele egykorú lánnyal. Soha nem közeledett úgy, nem merült fel témaként sem, leginkább olyan szerepet töltött be az életemben mintha lett volna egy nagyon laza bátyám. Azóta is jóban vagyunk, már lassan 5 éve. Azóta se merült föl hogy lenne köztünk bármi.

Elsősorban beszélgetni kéne a lánnyal, hogy ő mit gondol erről a kapcsolatról, mit akar kihozni belőle, de nem kihallgatás-szerűen mert akkor bezár. Ne beszélni akarj hozzá, hanem meghallgatni elsősorban.

2018. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!