Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire szóltok bele 13 éves...

Mennyire szóltok bele 13 éves lányotok tovább tanulásába?

Figyelt kérdés
Idáig kitűnő tanuló, rengeteget tanul angolt mellette elkezdte az oroszt. Az volt a célja, orosz nyelvű gimnáziumba megy tovább tanulni. Most meg közölte eladó szeretne lenni, mert a barátja meg kőműves akar lenni. Az apja közölte vele, ha nem gimibe megy nem támogatja jelzés volt, hogy lemondta a telefont és nem ad költőpénzt. Mi elválltunk, én nevelem de az apja fizette idáig a külön órákat. Úgy vagyok az ő élete neki kell tudni mi is szeretne lenni, de egy tini szerelem miatt eldobná a jövőjét. Az apja arra kért én töltsem ki és a jelentkezési lapot, mert nekem kell aláírni.
2018. okt. 9. 18:12
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%
13 eves, meg jo, hogy lazad. Azt ajanlom amit velem tettek amikor kozoltem, hogy en pincerno szeretnek lenni. Vasarnapi ebedet velem szolgaltattak fel az egesz csaladnak, plusz nekem kellett mindent elmosogatni. Kozoltek, hogy 6-7 ev mulva igy fogom leelni napjaimat ha vendeglatasba megyek. Ennyi kellett 13 evesen, hogy gimibe menjek. Most csak a baratja miatt gondolja igy, de hidd el ez majd megvaltozik.
2018. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!