Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kizàrolagos indittatàsb...

Milyen kizàrolagos indittatàsbol ad vki a gyermekének gyakori nevet? Pl miért nevezi el vki a gyerekét a milliomodik Àdàmnak el azon kuvül hogy tetszik neki a név? Nem zavarja öket hogy masik milliot is igy hivnak?

Figyelt kérdés

Kizarolag az erdekelne aki megnezi elöre a mostanaban született gyerekek neveinek listait, kiszurja a tetején hogy leggyakrabban adott nevek Àdàm Levente Bence es tarsai, es ebböl a hàrombol(x szamu leggyakrabban adott nevekböl) vàlaszt akkor.


Miert akarhat vki(nem egyedi eset), tucatnevet adni a gyerekének?



#tucatnevek titka
2020. júl. 9. 09:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 A kérdező kommentje:

Az a nagy különbség érdekelne hogy en pl nem tudnék a gyerekemböl egy 100 adik "klont" csinàlni, (valami ilyesmi életérzésböl jön), miközben màsok meg kimondottan erre utaznak, hogy marpedig olyan neve lesz, amik a listàkat vezetik. Az milyen életérzésböl eredhet?


Most nem a tetszik/nem tetszik a kérdésem. Hanem hogy elsö szempont hogy gyakori e vagy nem.

Mitöl lenne több egy gyerek tucatnévtöl? Csak megforditva egyik vàlaszado utolso kérdését.

2020. júl. 9. 10:24
 22/74 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy előttem írtak, a gyakori nevek a normális nevek. Nem adnék kimondhatatlan hülye nevet a gyerekemnek, mert nincs feltűnési viszketegségem, és tudom, hogy a gyerek nem a neve miatt lesz különleges, egyedi, hanem önmaga miatt.

Ez a ne legyen a gyerekem neve a top 100ban dolog azoknak ilyen fontos, akik minden áron ki akarnak tűnni a gyerekukkel, Nem véletlen hogy a kisebbség körében szokás idióta szinte senki által nem adott neveket adni. Mert ok csak így tudnak kitűnni, ez a szintjük.

2020. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
84%
Mi az hogy klón? Mert szerinted ha van 2 Ádám az osztályban az már egy azon ember? Na erről beszéltem, a buta ember csak így tud kitunni, az okos meg tudja, hogy az ő Ádám nevű fia majd úgyis más lesz mint a többi Ádám mert ő egy külön személyiség.
2020. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg ennyire korlátolt vagy? Senki nem adna olyan nevet a gyerekének, ami tucat és nem tetszik neki. Eleve nagyon tetazik neki, de nem tud azzal mit csinálni, ha másnak is.
2020. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
88%

Számomra nem a lista volt a mérvadó hanem az hogy melyik név tetszik. Ami határozottabb, esetleg nemzetközibb.

Én utálom a nevem, mert ritka a mai napig, ronda és nekem ferfias. Ráadásul az emberek soha nem tudják megjegyezni, mert a gyakoribb hasonló néven hívnak. Extra gáz

2020. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:

20#


Ezzel en igy vagyok hogy felmenöim nevét nem hasznàlnàm, de mert megtisztelem öket azzal hogy azok a nevek hozzajuk tartoznak nem ismételhetök. Nem potolhatok ök maguk. A nagyi meg dédnagyi. Mrgha tetszene is a nevük.


Amugy gyerekmondasok közt akadt olyan is, hogy neki miert anyuja nevèt kell viselnie magàn, a tesoja meg miert kaphatott sajàt nevet. Azt feltételezte ebböl, hogy öt kevésbé szerethetik.mert nincs sajàt neve.

2020. júl. 9. 10:30
 27/74 anonim ***** válasza:
84%
De attól mert még ugyanúgy hívnak valakit, nem lesz a klónja. Az osztályunkban volt 3 Eszter, mégse voltak egymás klónjai, mert nem ugyanúgy néztek ki és eltérő volt a személyiségük. A klón azt jelenti, hogy kívül belül ugyanolyan :D
2020. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 A kérdező kommentje:

"Mi az hogy klón?"


Nem talalok erre jo kifejezest.

Szoval miert erzi vki ugy hogy hasonuljon a gyereke a többihez!

2020. júl. 9. 10:32
 29/74 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a Dominik tetszik. Tudom, hogy tucatnév de nem érdekel.
2020. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
76%

"Ahogy előttem írtak, a gyakori nevek a normális nevek. "

Emlékszem amikor egy celeb miatt felmerült a Benett név és mennyien leszólták, hogy idétlen. Most benne van a top 5-ben.

A Zoé szintén, a Szofikról már ne is beszéljünk. Nolen, Elizabet, Nikolasz, Zorka, Félix.... Csak néhány nem megszokott név a top 50-ből.

Tehát nem állja meg a helyét, hogy csak "normális" nevek vannak ott.

Nekem normális az Angéla, Júlia, Lídia, Mónika stb. megsincs a listán.

2020. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!