Reggeli kakaózás?

Figyelt kérdés

Valaki elárulná, hogy ez mire jó?

Több helyen is olvastam, hogy reggelire egy cumisüvegnyi kakaót adnak a gyereküknek.

Én mindigis utáltam a kakaót, lehet azért nem kaptam. És a gyerekeimnek sem adok. De ez hogy alakul ki, hogy reggeli helyett kakaót igyanak?


Nem kötekedés meg az egészségtelen része sem érdekel most.

Inkább az érdekel, hogy hogy kezdődik erre a rászoktatás. Nem tudom elképzelni. Szomjas, amikor felébred? De akkor miért ne vizet kap?


Ne nézzetek hülyének, szimplán kíváncsi vagyok.



2021. aug. 16. 15:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
31%
Ha 4 és 7 éves akkor oviban eszik, evett nem? Ott bizony kakaó, puncsos tej, vaníliás tej van szinte minden reggel a zsemle mellé. Ott is kérted hogy ne ihasson?
2021. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
86%

Jó hát keljél te hajnal 4kor palacsintát sütni, én nekem komoly munkám van, bőven elég hogy 6kor kelnem kell.

Újabb sztáranyu megint, már az első kommentnél tudtam hogy alig várja hogy leírja hogy ő kesudióval eteti a gyereket🤣🤣🤣🤣🤣

2021. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 A kérdező kommentje:

#40 nem az a kérdés célja. Ti vittétek abba az irányba.


A kérdésem a miért volt. Nem sztárolom magam, mert nekem így jó és kész. De meglepett, hogy sokan egyből kakaót adnak a gyereküknek és a miértre keresem a választ.


De ahogy nézem a megszokás, az egyszerűség és az ötlettelenség az, amiért adtok.


És nem, nem leszólás volt. Én is sok csoportot és weboldalt bújtam az ötletekért.

2021. aug. 16. 17:09
 44/76 anonim ***** válasza:
63%
Amiket leírtál 80%-a nem jobb mint egy kakaó csak szólok.
2021. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 A kérdező kommentje:

#42 nem kértem. Én az otthoni ébredés utáni kakaózásra voltam kíváncsi.


#43 5-10 perc kisütni pár kis pancake-et. 😂 Hogy jön ide a komoly munkahely? Ráadásul a férjem keze sem törik le, ha meg kell csinálnia. De elárul, ritkán van.

2021. aug. 16. 17:13
 46/76 A kérdező kommentje:
#45 oké. Nem is ez a lényeg. Hanem a miért minden reggel kakaó...
2021. aug. 16. 17:14
 47/76 anonim ***** válasza:
62%

Egyik sem abból amit írtál. A gyerek azt szereti, rossznak sem rossz hiába állítjátok úgy be, laktat is, de nem annyira hogy ne legyen éhes. Ennyi a válasz.


Pl amíg nem volt bölcsis ezt ette

Reggel 210 ml kakaó

Tízóraira szezonális gyümölcsmix, vagy zabkása általában, esetleg babakekszel kiegészítve

Ebédre minden nap más, nem létezik olyan étel amit ne enne meg a lányom, zöldség, hús, gomba, bármit..Főztem minden nap.

Délután ettünk pl padlizsán krémet, ajvárt, zakuszkát, tojáskrémet tonhalkrémet kiflivel , zöldséggel esetlet igen egy túró rudi nekem belefér

Vacsora sokáig tápszer volt, később az amit mi ettünk,pl az ebédből mégegy adag vagy egy krémleves,kukorica vagy ilyesmi.


3 éves, 97 cm, 13.8 kg

Nem elhízott, nem beteg. Nagyon szörnyű hogy kakaót kapott ugye..🤐

2021. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező, most már tényleg látszik,hogy csak magadat fényezni jöttél. Hol zárja ki a kakaó vagy a tej a reggeli mellé (vagy előtte ahogy sokan írtuk) hogy az általad említett szuper kajákat egye a gyerek?!

A többség azt írta,hogy reggeli mellé vagy jóval előtte adja. Meg persze azt is eldöntötted,hogy a kakaó az csak cukros kakaó por lehet 😂🤦🏻‍♀️ meg ugye a tej is szinte méreg.

De ha ez szeretted volna akkor tessék itt egy virtuális csillag a szuperanyuságért ⭐

2021. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:

#49 Olvass vissza.


Egy szóval sem írtam, hogy nem esznek ebédre változatosan. És azt sem, hogy csak cukros por lehet.



Engem csak a minden reggeli kakaózás érdekelt.

2021. aug. 16. 17:22
 50/76 anonim ***** válasza:
86%

5-10 perc igen.

Már ha bekevered előző este..

De én előző este általában főzök rendes kaját másnapra ebédre munka után,meg a gyerekkel/férjemmel/kutyával vagyok, nem pancaket kevergetek, este 5re érünk haza, akkor kell foglalkozni mindennel, háztartás, bevásárlás, gyerek, kutya, ebédfőzés. Se én se a férjem nem jutunk oda pancaket kevergetni.

Szóval máris nem 10 perc.

De ha be van keverve se 10 perc mert kisütni, megvárni még meghűl, a gyerek nem zabál mint a versenyló, akkor megvárni míg megeszi, plusz igénytelen se vagyok hogy otthagyjam a koszos mindent, akkor már mosogatni..

Így is 5.50 körül kelek hogy 6.50kor indulni tudjunk. Ha még a gyereket le akarom ültetni enni akkor kelhetnénk 4.50kor kb..

Úgy jön ide a felelősségteljes munka, hogy minden nap 23 óra mire ágyba kerülünk, nem mindegy hogy 4.50kor vagy 5.50kor kell e kelni..

2021. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!