Reggeli kakaózás?

Figyelt kérdés

Valaki elárulná, hogy ez mire jó?

Több helyen is olvastam, hogy reggelire egy cumisüvegnyi kakaót adnak a gyereküknek.

Én mindigis utáltam a kakaót, lehet azért nem kaptam. És a gyerekeimnek sem adok. De ez hogy alakul ki, hogy reggeli helyett kakaót igyanak?


Nem kötekedés meg az egészségtelen része sem érdekel most.

Inkább az érdekel, hogy hogy kezdődik erre a rászoktatás. Nem tudom elképzelni. Szomjas, amikor felébred? De akkor miért ne vizet kap?


Ne nézzetek hülyének, szimplán kíváncsi vagyok.



2021. aug. 16. 15:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 A kérdező kommentje:

#67 kíváncsi voltam, hogy állunk USA-hoz képest az elhízásban.

Csak úgy belinkelem...


[link]

2021. aug. 17. 09:39
 72/76 anonim ***** válasza:
85%

"Úgy gondolom, hogy 1-2 éves gyerekkel még a legtöbb nő otthon van"


Amennyiben egyedüli gyerek. De ha már van ovis/sulis nagytesó, akkor biza időben el kell indulni ugyanúgy, mintha melóba menne anyuka.

Btw, én home office-ban vagyok állandó jelleggel, a 2,5 évesem otthon, a 6 évesem ovis. De tökmindegy, mit kreálok nekik reggelire, mert leghamarabb ébredés után 1,5 órával esznek. Nekem baromira belefér az a 10 perc reggelikészítés, csak épp senkinek nincs rá igénye fél 9-9 előtt, de már 7-kor ébren vannak.

2021. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
67%

A cukros kakaó tej kombóval az a legnagyobb probléma, hogy pillanatokon belül egekbe lövi a vércukorszintet, és ez semmilyen életkorban nem jó.

Én kicsit folyósabb zabkását csinálok a lányomnak, növényi tejből. Pár szem fagyasztott meggyet vagy áfonyát tesz bele. Ez nálunk elég standard reggeli.

De mi soha nem kínáltuk kakaóval. Így nem volt mire rászokni.

2021. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
57%
Az én fiam szereti a kakaót. És nyilván amíg reggelizik addig nem üres a gyomra felkelés után .6kor kelünk. Iszik kakaót kb fél 9kor ker reggelit.
2021. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
34%
Látom itt csak az a jó anya, aki kakaóztatja a gyerekét :D
2021. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 flora08 ***** válasza:
55%
61-es vagyok. Kérdező, azt írtad árulkodó, hogy a cumisüvegre hivatkozol, tehát 1-2 éves gyerekekre gondolsz: bőven van olyan ovis, aki még cumisüveget használ. Óvónői tapasztalat. Kérdezte egyszer egy anyuka, hogy a kisfia szokott-e enni tízórait az oviban. Mondtam, hogy nem. Erre azt felelte, nem csodálja, mert egy egész cumisüvegnyi kakaót megiszik reggel, elég az neki.
2021. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!