Reggeli kakaózás?

Figyelt kérdés

Valaki elárulná, hogy ez mire jó?

Több helyen is olvastam, hogy reggelire egy cumisüvegnyi kakaót adnak a gyereküknek.

Én mindigis utáltam a kakaót, lehet azért nem kaptam. És a gyerekeimnek sem adok. De ez hogy alakul ki, hogy reggeli helyett kakaót igyanak?


Nem kötekedés meg az egészségtelen része sem érdekel most.

Inkább az érdekel, hogy hogy kezdődik erre a rászoktatás. Nem tudom elképzelni. Szomjas, amikor felébred? De akkor miért ne vizet kap?


Ne nézzetek hülyének, szimplán kíváncsi vagyok.



2021. aug. 16. 15:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 2 éves koráig tápszer volt a reggeli a gyereknek, utána kakóra cseréltük mert azt kérte.

Most 2.5 és bölcsis, ott 8kor van reggeli, általában kakaó szendviccsel pékáruval.

Én is sokszor egy joghurtot eszek reggelire pl.

Mert muszáj tojást zabálni kolbásszal vagy kenyeret?

2021. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:

Nem muszáj, főleg nem zabálni. Sok alternatíva van. 😉


Tehát inkább a tápszeresekre jellemző, mert megszokták?

2021. aug. 16. 15:48
 3/76 anonim ***** válasza:
46%
Sosem ivott kakaót. Amíg megissza a sima tejet/vizet, addig nincs szüksége arra a cukros vacakra.
2021. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
86%
Van benne fehérje, szénhidrát...ha már nem eszik szilárdat, legalább folyadék legyen,ami táplál.
2021. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
#4 én a reggeli kakaózásra gondolok most.
2021. aug. 16. 15:52
 6/76 anonim ***** válasza:
81%
A kakaó laktató, a víz nem.
2021. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
85%

Konkrétan szilárd tápanyag helyett vagy amellé?


Sokan vannak úgy, hogy vagy idejük nincs reggelizni (rosszul szervezik a napot) vagy felkelés után egyből nem kívánják a szilárdat, ebben meg azért mégis van valami energia igaz a rosszabb fajtából. (cukor) Testvérem gyerekei pl ilyenek, otthon ébredés után egyből nem reggeliznek mert nem kell nekik.

Mi meg kb. a fél hűtőt ki tudnánk enni mert mi reggelizős fajták vagyunk. Nekünk a vacsora nem megy annyira. Sőt, én ha vacsorázok akkor reggel még éhesebb vagyok mint mikor nem vacsizok.

Amúgy kakaó. 32 éves vagyok, de még mindig reggelire kakaót iszok kávé vagy tea helyett. 😂

2021. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is tápszer a reggeli vagy kakaó, sokszor 5-6kor kel, akkor még nem fogok nekiállni reggelit csinálni neki, kap tápszert vagy kakaót. 10 körül eszik szilárdat. Ez telít, folyadék is, vitamin is. Én egy kanál kakaóport teszek bele kiskanál, elenyésző a cukortartalma, nem vagyok megrögzött bioanyu. Édességet ritkán eszik, nem is igényli, nem a kakaótól lesz baja..De van bioanyu ismerősöm aki oda van a kakaón de a tönkölykekszet meg a kölesgolyót meg rizspufit tömi a gyerek, mert az bio..Na inkább ilyet nem adok neki.
2021. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
30%
Az ételnek kell laktatónak lennie...
2021. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
84%
Na igen, a kölesgolyó az must have 😂
2021. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!