Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyire brutális...

Szerintetek mennyire brutális altatási módszer ez egy 2 éves gyereknél?

Figyelt kérdés
Mostanában az lett a hobbija, hogy nem aludt el magától este 8kor, hanem 10ig, éjfélig randalírozott. Ezt meguntuk egy hete, este 8-kor megmondtuk neki, hogy nem jöhet ki az ágyából, ő szót fogad, de nem tetszik neki, ilyenkor hiszti van 10-15 percig, de aztán elalszik. A szobája ajtaja nyitva van, nincs elzárva tőlünk, de nem megyünk be babusgatni, hagyjuk hogy lenyugodjon, és elaludjon. Mit gondoltok, nem lesz lelki sérült emiatt? Még csak egy hete van ez, remélem előbb-utóbb sírás nélkül is el fog aludni, ha szólunk neki, hogy fekvés van.
2021. nov. 30. 20:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Én sem kritizálásból kérdezem, tényleg érdekel hogy ugyan mi baja lenne ettől? Mármint írta a kérdező hogy próbálták már mindenhogy altatni de nem jött, így meg elalszik 10 perc alatt és közben látja őket, nem fél, csak nyüglődik mert nem az van amit ő szeretne. Viszont ezt nem lehet elkerülni. Akkor pl egy sapka húzás is lelkitörést okoz? Mert ő nem akarja és télen mindennap ezen megy a hiszti?

Tényleg nem bántásból kérdezem, csak nem értem mert itt aztán tényleg nincs semmi olyan durva dolog abban amit a kérdező írt és akkor ennyivel tényleg bármi megsértheti a lelkét ami nem úgy történik ahogy ő akarja.

2021. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
de nem jött be*
2021. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
1,5 hét elteltével az a szitu, hogy már akkor is lefekszik aludni, ha én szólok neki. Volt pár rosszabb este, de tényleg ne ő határozza meg, hogy fent fog randalírozni éjfélig...
2021. dec. 4. 20:00
 34/34 A kérdező kommentje:
Amúgy van olyan ismerősöm aki nem ad télisapkát a gyerekére, mert az nem szeretné hordani.
2021. dec. 4. 20:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!