Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiam azt nézi,...

4 éves kisfiam azt nézi, hogyan ártson a 3 hónapos testvérének, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom tovább..

Nagyon okos kisfiú,nagyon illedelmes,mindenhol szépen viselkedik,soha nem volt vele semmi gond,eddig..

Mikor terhes voltam, sokat beszélgettünk a kistesorol, mindig jött oda puszilgatni a hasam,simogatni,és ezt magától


Nem volt soha agresszív,nem veszekedett.

Állandóan beszélünk vele,magyarázzuk a dolgokat,hol én,hol a férjem,mi így neveljük

De egyszerűen semmit sem ér,ha beszélünk hozza,forgatja a szemét, nem figyel oda arra,amit mondunk neki.

Nincs elhanyagolva,minden nap leülünk vele játszani,mind a ketten,de nem egyszerre,az ritkán van.

Régen maximális figyelmet kapott.

Körülbelül 1 hónapja,van neki képzelt barátja,vagyis több,korábban nem volt.

Tudom hogy valahol megviseli,csak nem mondja,de nem tudok szétszakadni,és már elsírtam magam többször,kész nem bírom ezt tovább.

Ha a baba közelébe van,mindig azt nézi,hogyan ártson neki,altalaba megnyomja,vagy megszorítsa a kezét, igyekszik úgy csinálni,hogy mi ezt ne lássuk..

De lássuk, és már félek attól,ha a baba közelébe megy,pedig mindig mindig szépen elmagyarázzuk a dolgokat. 😭

Hogy miért mit nem szabad..

Mit tegyek???

Kérlek segítsetek valahogy ezt megoldani



2022. jan. 24. 12:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt egy ismerosom aki "babozott" a kicsivel. Hulyen hangzik tudom de ilyen vekonyabb hangon beszelt a baba neveben. A . lenyeg hogy a kicsi mindig osszefogott a naggyal anyuci ellen es kicsit ilyen osszekacsintos viccelodesek voltak. Ez vicces volt a nagynak vitt egyfajta humort az egeszbe.
2022. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én sem leszek népszerű, de a szépen elmagyarázom nem mindig elég. Jó határozottan szólj rá vagy kapjon valami büntetést, mert addig sajnos “ő irányít” titeket.
2022. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!