Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan értessem meg vele,...

Hogyan értessem meg vele, hogy amit csinál az rossz?

Figyelt kérdés
A párom édesanyjának van egy 2,5 éves lánya. Bármikor amikor megyünk hozzájuk látogatóba vagy ropi van a gyerek előtt, vagy chips, csoki,stb. Ha be megyünk a városba az az első, hogy be kell menni a McDonald'sba mert a kislánynak kell. Az a baj, hogy már annyira hozzá van szokva a kicsi, hogy normális ételeket nem is nagyon eszik. Az anyuka folyamatosan panaszkodik, hogy a lánya hiperaktív, mert egyszerűen nem alszik a lány délután. Próbáltam vele beszélgetni, hogy az amit csinál az káros a gyerekére nézve. Az lett a vége, elkezdett üvöltözni velem, hogy majd ha lesz nekem is gyerekem, akkor eldönthetem, hogy mit adok neki,ő már 2 éves elmúlt, szóval mindent ehet. Van bármilyen ötletetek, hogy mégis mit kellene tennem? Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

2022. aug. 6. 07:39
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom, hogy mi az a hiperaktivitás. Viszont az édesanyja mondja ezt és nem én. Csak neki az én szaktudásom nem elég. Ezért kértem segítséget, hogyha már rám nem hallgat, hátha a másik oldal tud segíteni.
2022. aug. 6. 10:20
 22/49 anonim ***** válasza:
46%
21. De miért nem érted meg, hogy semmi közöd hozzá? Nem kell mindig segíteni. Te oda mész minden egyes emberhez aki cigizik és kiveszed a szájából? Nem a te dolgod, fogadd el!
2022. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
38%
Fogd már fel hogy semmi közöd hozzá. És hiába tanultál óvónőnek attól még nem tudsz gyereket nevelni
2022. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Nem, de engem úgy neveltek, hogy a családtagjaink fontosak és igenis nem kell hagyni, hogy egy gyereket tönkre tegyen. Velem eszik főtt ételeket, mellettem nem finnyás. De 0-24-ben nem lehetek mellette. Nekem meg ez a hozzá állás a durva, hogy ne szóljak bele, tönkre teheti a gyereket. Emberek, normálisak vagytok???
2022. aug. 6. 10:27
 25/49 anonim ***** válasza:
53%
24. Hát akkor menjél, harcolj az anyával, max nem mehetsz többet oda. Borítékolom, hogy a párocskád sem lesz meg sokáig, ha ilyen akaratos, mindenlébenkanál vagy. Leírod hol vagy óvónő, hogy véletlenül se írassam oda a gyerekem?
2022. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
45%
Leírom mégegyszer. SEMMI KÖZÖD HOZZÁ. Akármennyit pattogsz is. Remélem majd ha neked lesz gyereked, jön valaki aki belepofázik a nevelésedbe és mindenbe okosnak hiszi magát.
2022. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
39%

Lehetnél te az atyaúristen is, akkor se lenne semmi közöd a kvázi anyósod gyerekneveléséhez. Akkor se ha kérdez. Valójában csak panaszkodni akar. Nem kötelező meghallgatni.

De valahogy csak felnevelte a "párodat" is, nem? Ő is elcs.ett ember lett?

Engedd el a témát. Senki se fogadna el tanácsot gyereknevelési témában egy gyereke korabeli valakitől, akinek gyereke sincs. Ezt nem gondolhatod komolyan...

2022. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
32%

Dehogy vagy te óvónő, akkor ezt leírtad volna az elején.


De ha az is vagy akkor simcs ehhez közöd és a pasid anyja nem csalátag.

2022. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
28, ahogy a lakcímem sem szerepel ott, vagy a nevem. Attól még ez a foglalkozásom, ha tetszik, meg ha nem, akkoris. És a páromat a nagyszülei nevelték fel. Gyakorlatilag most van 2 olyan ember társaságában a kislány akik hírből sem tudnak gyereket nevelni, de ha az orvos szól, sem mérvadó..De elég is volt a sok megmondó, okoskodó vérmamiból
2022. aug. 6. 11:11
 30/49 anonim ***** válasza:
40%
29. Vérmami. Jöhet a szuperanya, ősanya, meg hasonlók, amivel jöttök. Te meg egy pattogó kis mitugrász vagy. Szerintem menj te is nyomj be egy mekit. Lehet leesett a vércukrod azért vagy ilyen ideges. Fu milyen idegesítő kihaénnem anyuka leszel, ha egyszer lesz olyan hülye a pasid, hogy gyereket csinál neked :D
2022. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!