Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éreztétek már úgy hogy kihaszn...

Éreztétek már úgy hogy kihasznal a gyereketek ?

Figyelt kérdés

Apja lennék egy 4 éves kislánynak.igazabol külön lakunk már 1 éve de sokat van velem is.


De velem egészen más mint az anyjával vagy mamaval . Hozzám jön elkeri a telefonom nezhessen videokat.kozben velem mindig boltba akar menni hogy nasolni valót vegyünk. Pombert krekert vagy nyalókat csokit vagy gumicukrot nyáron fagyit.



Nemrég nagyboltba mentünk és ott voltak játékok és olyan szépen kérte hogy játékot is vettem neki tudja mikor legyen kedves .aztan másnap megint megkerdezte megyünk e boltba 😀


De amúgy velem full durva megut pofon vág vagy még is harap ha valamivel idegesitem vagy nem azt csinálom amit szeretne.😀😀 másoknál is hisztis eros akaratu de velem el van tájolva.

Kihasznalos kiscsaj lesz mint amilyen az anyja is volt.tuti ha már nem lesz rám szüksége ugyan úgy le se sz.r majd.

Minden lány ilyen ?😀



#elkényeztetés #Kihasznalos gyerek
2022. nov. 10. 14:22
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
20# ebben lehet valami.de nehéz közeputon maradni mindenben
2022. nov. 10. 17:25
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon

Gyereket nevelni főleg nehéz

2022. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Ez igaz főleg ameg kicsi.

Én abban bízom hogy mire 7 8 éves lesz onelatoan lassa el magát meg játszon a barataival .

Persze akor meg ott van a suli ahol meg teljesíteni kell szóval az is hatalmas munka, mert nem vagy pedagógus.

Jó nekem csak részben kell nevelni este van szabadidőm és már nem kell minden áldott nap 7 kor kelnem .

Általában délután van velem vagy délelőtt mikor beteg és ép Otthon vagyok.

2022. nov. 10. 18:22
 24/45 anonim ***** válasza:
91%

A gyereknek szüksége van szabályokra. Így tanulja meg, mik a keretek, amelyek között letezhet. Neki ez létszükséglet. Es ha a szülője nem kepes neki megmutatni, milyen keretek között, mégis szabadon mozogni, abból lesznek a tragédiák felnőtt korban.

Ha azt akarod, hogy 7-8 evesen önálló legyen, akkor meg főleg meg kell neki szabni a határokat. Mégis hogy gondolod, hogy önálló lesz, ha most rinyál egyet es máris ugrasz neki? Azt fogja megszokni, hogy semmit se kell csinalnia és mindent megkap.

2022. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Amig kicsi? Addig örülj

Nekem 14 éves fiam van Na ez kemény

Nagylány lesz önálló és eljatszik a barátaival A nevelés viszont nem azt jelenti hogy neked kell öltöztetni és elé tenni a kakaót

A nevelés egyre strapásabb minél nagyobb lesz

2022. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

De pl egy fiú gyermeknél mi a probléma? Mert pl 14 éves fiú a fiad olyan korosztalyt amit már nem nagyon tudsz befolyásolni.

Ha nem akar tanulni már nem is fog .

Legfeljebb drogozik isszik cigizik ami veszélyes.

Azon nem kell kibukni hogy nem pakol el vagy hogy szetdobalja a ruháit vagy rendetlen és nagyszájú

Összes kamasz fiú ilyen.


Egy lány problemasabb mert sokkal több rá a veszély.mert 12 éves kortól jönnenek a fiúk.eloszor 1 1 aztán minél nagyobb annál több és mindenki végső soron azt akarja hülyeség hogy nem 😀

2022. nov. 10. 20:03
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma??? Amiket írtál épp elég nagy problémák
2022. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
95%

Mert egy fiúnál az teljesen ok ha megy a lányokra, először 1 1 minél nagyobb annál több.


Neked az a bajod hogy egy hímsoviniszta pötch vagy!

Számodra minden nő egy manipulátor r.banc. legyen az kicsi vagy nagy


Egy fiúval is pont ugyan úgy megvannak a gondok.

Pl ha a csajt felcsinálják, ha akarja elveteti.

De a srácnak nincs választása!

Ezért kell nevelni is a gyereket, hogy pl húzzon gumit (és ne csak azért h ne legyen terhes a csaj)

2022. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

28# fiú könnyen megteheti hogy otthagyja a terhes csajt ha 18 alatti volt a fiú akor szerintem nem kerhetnek gyerektartast se .

Meg ez hatalmas macera ha tagadja is akor apasági teszt ami egy vagyon .

Persze akor más ha akarja a srác.


De helyedben nem félnek tudja mit csinál.a fiú dönti el hogy bele e élve. a csajba felelős a donteseert

De ha baj lenne az anyuka és az anyuka családjának a felelőssége utána nem az apukáe.


Egy fiúnak egy ösztönös dolog .de egy lánynak tudnia kell mit csinál.

2022. nov. 10. 21:51
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem teljesen így van. Nem csak anyuka felelőssége ha terhes lesz.

Másrészt a fiú eldönti beleélvez e? Wtf? Tudod az előváladék is tartalmazhat hímivarsejtet, úgyhogy a megszakításos módszert nem javasolnám.

Illetve ha nem troll vagy akkor #28-nak teljesen igaza van

2022. nov. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!