Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éreztétek már úgy hogy kihaszn...

Éreztétek már úgy hogy kihasznal a gyereketek ?

Figyelt kérdés

Apja lennék egy 4 éves kislánynak.igazabol külön lakunk már 1 éve de sokat van velem is.


De velem egészen más mint az anyjával vagy mamaval . Hozzám jön elkeri a telefonom nezhessen videokat.kozben velem mindig boltba akar menni hogy nasolni valót vegyünk. Pombert krekert vagy nyalókat csokit vagy gumicukrot nyáron fagyit.



Nemrég nagyboltba mentünk és ott voltak játékok és olyan szépen kérte hogy játékot is vettem neki tudja mikor legyen kedves .aztan másnap megint megkerdezte megyünk e boltba 😀


De amúgy velem full durva megut pofon vág vagy még is harap ha valamivel idegesitem vagy nem azt csinálom amit szeretne.😀😀 másoknál is hisztis eros akaratu de velem el van tájolva.

Kihasznalos kiscsaj lesz mint amilyen az anyja is volt.tuti ha már nem lesz rám szüksége ugyan úgy le se sz.r majd.

Minden lány ilyen ?😀



#elkényeztetés #Kihasznalos gyerek
2022. nov. 10. 14:22
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
Te most épp egy lusta, hisztis, rendetlen nőt nevelsz. Kapjál már a fejedhez, kérdező.
2022. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

41# az majd kiderul .ha dolgozni fog és nem lesz terhes túl korán mint az anyja akor már jó.

Fosulit nem várom el csak járjon el rendszeresen dolgozni és 20 felett legyen gyereke ennyi amit elvarok .


Az alapvető higiéniai dolgokat úgyis tudni fogja mert nem ott nő fel ahol az anyja.anyjaval azért is volt baj majdhogynem a lehúzos WC újdonság volt neki 😃

2022. nov. 11. 20:25
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Az anyját te választottad. A te szintedet tükrözi.

Értem, hogy elvársz mindenfélét, de ahhoz nevelni kellene, amit jelenleg kettőtök közül csak az az igenytelen, hisztis anyja tesz meg, te nem.

2022. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Én kicsit antiszociális vagyok arra vagyok igazából hogy elvonulhassak egy kertbe az erdoszelre lakni .


De ha a lanyomnak vagy a hazamnak bármikor szükség lenne rám örömmel áldoznak be mindent.

Lányom valóban nem én nevelem de azt tudatosítani akarom benne hogy bármit is csinál rám mindig számíthat.

Ha megol valakit vagy engem támadna meg vagy ilyesmi meg akkor is segítenek neki minden gond nélkül.szerintem ez köteleseg

Végsőkig ki kell tartani.

Persze lehet ez nektek nem így van de nálam igen

2022. nov. 12. 01:14
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Kamunak tűnik.

De ha véletlenül mégis igaz, akkor egyedül te vagy a hibás.

2022. dec. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!