Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éreztétek már úgy hogy kihaszn...

Éreztétek már úgy hogy kihasznal a gyereketek ?

Figyelt kérdés

Apja lennék egy 4 éves kislánynak.igazabol külön lakunk már 1 éve de sokat van velem is.


De velem egészen más mint az anyjával vagy mamaval . Hozzám jön elkeri a telefonom nezhessen videokat.kozben velem mindig boltba akar menni hogy nasolni valót vegyünk. Pombert krekert vagy nyalókat csokit vagy gumicukrot nyáron fagyit.



Nemrég nagyboltba mentünk és ott voltak játékok és olyan szépen kérte hogy játékot is vettem neki tudja mikor legyen kedves .aztan másnap megint megkerdezte megyünk e boltba 😀


De amúgy velem full durva megut pofon vág vagy még is harap ha valamivel idegesitem vagy nem azt csinálom amit szeretne.😀😀 másoknál is hisztis eros akaratu de velem el van tájolva.

Kihasznalos kiscsaj lesz mint amilyen az anyja is volt.tuti ha már nem lesz rám szüksége ugyan úgy le se sz.r majd.

Minden lány ilyen ?😀



#elkényeztetés #Kihasznalos gyerek
2022. nov. 10. 14:22
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiúnak egy ösztönös dolog .de egy lánynak tudnia kell mit csinál.


Elképesztő, hogy vannak még emberek, akik így gondolkodnak.

Kérdező, pasiként kikérem magamnak, hogy sima ösztönlénynek állítsd be a fiúkat, akinek muszáj berakni, nincs mit tenni. Ha te ilyen vagy, akkor az a te bajod, de egy jól nevelt fiú nem ilyen, hanem megfontoltan, a lánnyal közösen hoz döntést.

Az meg, hogy szerinted az összes kamasz fiú rendetlen, igénytelen és ha piál meg drogozik, azzal nincs mit tenni... hát megismétlem. Attól, hogy te ilyen voltál, még nem lesz az összes kamasz fiú idióta.

2022. nov. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Gyerektartást kötelezően fizetnie kell a fiúnak/gondviselőjének ha becsúszik a gyerek.

Az apasági tesztet perelés esetén a bíróság megelőlegezi. Ha kiderül hogy a srác az apa azt is vele fizetteti meg az állam.


Pontosan ezért kell egy fiút is nevelni.

Nem ám csak dugunk ész nélkül, mert te fiú vagy aztán jól van.....

2022. nov. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
Fu kérdező, te neander völgyi véglény. 🤦‍♀️🐒
2022. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Jó na kicsit szélsőséges vagyok .de ez a személyes tapasztalat miatt van én ezt látom a családom és a kollegaim csaladjaban lévő összes nőn hogy ilyenek .


Férfiak egymás között néha beszélgetünk nőkről és szídunk titeket rendesen.

Persze tudom hülyeség általánosítani

De ilyen az ember. ha van 1 lusta hisztis rendetlen nő

Vagy egy rib.nc nő akor utána az összes not szidja .kicsit utalom a nőket.


persze a saját lányomnak mindent elnezek de csak neki.

2022. nov. 11. 14:11
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Mert te és a köröd ilyen lusta hisztis rendetlen nőt választotok. És örömmel tűritek, tartjátok.

Ki tehet erről? Gondolom nem te, ti...

Az én köreimben nem ilyen nők vannak. Érdekes.

2022. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Azért azon elgondolkodnék, hogy nem véletlen, hogy a kérdező most a lányán keresztül találja magát ismét abban a szituációban, hogy egy “nő” kihasználja, hisztizik, kiköveteli magának a toronyórát lánccal, egyszóval manipulálják. Itt kéne mélyebbre ásni kérdező, hogy ezt veled vajon miért tehetik meg.
2022. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Mert kevés barátnőm volt azert mert nem vagyok ense egyszerű eset legalábbis társasági élet teren ( mert olyanom sose volt )és nyilván ha nincs nagyon választék akor jó az is ami jut .


Ha lenne 100 nő akiből lehetne választani nyilván kidobna az ember azt aki olyan.

Ti se dobnatok ki a pasikat ha utána évekig nem talalnatok senkit. Legyen a pasi bármilyen troger is

2022. nov. 11. 14:53
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

De ki igen

Olyan volt

A gyerekem apja

Utána évekig egyedül voltam Inkább mint rossz kapcsolatban

2022. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát neked igazán nagyon kicsi az önbecsülésed.

Pedig bizony inkább vok egyedül, mint egy trógerrel egy car kapcsolatban. Az mire jó? Hogy idegbeteg legyek miatta?

2022. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

39 # az hogy együtt volt a csalad és volt egy kialakult rendszer legalább főzni főzött meg takarított is úgy ahogy és a gyereket nevelte nekem csak szórakoztatni setaltatni kellet meg boltba járni mert a bakkartyam nem mertem odaadni mert akor duplája volt a költség mintha eb mentem volna.

.plusz a szexualitás is fontos egy férfinak

Ugyan most is van így kapcsolat nélkül neha pénzes néha nem de jóval kevesebb .

Voltak előnyök is persze piszkosul rossz is volt mikor kb hetente veszekedtunk

2022. nov. 11. 19:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!