Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más anya èrez ilyet?

Más anya èrez ilyet?

Figyelt kérdés

6 èves a gyerekem. Az elmúlt 4 èvben èrzem azt, hogy megbántam az anyaságot. De már ez nem is fontos, mert már újra a règi szabad èletem èlhetem 😁


Èvek óta mèrhetetlen gyűlöletet èrzek idegen kölykök iránt. Gyerekgyűlölő lettem, aktív olvasója a vagyok a gyerekmentes övezet oldalnak. Minden szavukkal egyetèrtek. Vèlemènyem a kölykökről: kis èlősködő paraziták, tönkrevágnak jólműködő kapcsolatokat, kiszívják az ember idegrendszerèt, kis agysejtpusztító lènyek. Sokszor egyesek a hisztijükkel a boltban, felrúgnám annyira idegesítőek, a legjobb lenne ha lètezne vègre gyerekmentes bolt.


Fogalmam sincs mièrt, de így kezdtem el több ève èrezni. Előtte soha ezt nem èreztem, hidegen hagytak.



2023. máj. 21. 20:56
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
59%

Hasonló, 5 évessel.

Hogy éled újra a szabad életed??

2023. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy suliba jár, egyedül jön haza( suli 1 percre) fèrjem addigra otthon van várja. Így " akkor megyek haza " amikor akarok. Egyedül fürdik már a gyerkőc, mesèr olvas már magának, szóval mondhatni már semmi gond vele. Így èrtem. Hètvègèn is el van apával amig elmegyek ide oda. Mint egy nagyfiú, mondjuk direkt így neveltem, hogy mielőbb szabaduljak az anyaság fogságából mert ez előtt pokolkènt èltem meg.
2023. máj. 21. 21:03
 3/54 anonim ***** válasza:
86%

D egyébként szereted a gyerekedet?

Amúgy tudod, hogy az élősködő kis parazita nem kérte, hogy a világon lehessen?

Mondjuk mindegy is, csak hergelni vagy itt.

2023. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Szeretem persze Ő tabu ha èrted. De minden más kis kölyköt utálok. Igen tudom, de arról se tehetek, hogy így èrzek, tudod 7 ève eszembe nem jutott volna, hogy valaha így fogok èrezni.
2023. máj. 21. 21:10
 5/54 anonim ***** válasza:
90%
Miért van olyan érzésem, hogy csak egy hangulatkeltő trollal van dolgunk? Természetesen gyerekről szó sincs az életében.
2023. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
32%
Teljes mértékben egyetértek.
2023. máj. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Mert aki anya nem èrezhetet így? De igen rengeteg nő bánta meg az anyaságot, az más dolog, hogy ha ezt is èrzik nem beszèlnek róla. Szóval fogadd el egy anya is lehet ilyen.
2023. máj. 21. 21:14
 8/54 anonim ***** válasza:
94%
Ha tényleg ennyi a viszonyod a gyerekeddel, ne lepődj meg, ha kamaszkorba örjöngeni fog, és felnőtt ként egy kolonc leszel számára(mint ő neked) és kerülnifog, ahogy te őt, és majd sopánkodsz a nyanya klubban, hogy te mindent megadtál ő meg az ajtót sem nyitja rád.
2023. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Te miről beszèlsz? Mit csináljak üljek le vele kisautózni? 🤣 Hazamegy leckèt átnèzik, aztán játszak apjával xboxon, fürcsi, vacsi alvás. Miről is beszèlsz? Hètvègèn meg sokszor együtt a család elmegyünk ide oda. Szóval tènyleg nem èrtelek. Egy mindjárt 7 èves gyerkőccel mit kellene foglalkoznom. Nem játszik már játèkokkal, max legózik. Nem igènyli anyuci pici szoknyáját ha erre gondolsz jesszus
2023. máj. 21. 21:26
 10/54 anonim ***** válasza:
92%
Szegény gyereked..
2023. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!