Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más anya èrez ilyet?

Más anya èrez ilyet?

Figyelt kérdés

6 èves a gyerekem. Az elmúlt 4 èvben èrzem azt, hogy megbántam az anyaságot. De már ez nem is fontos, mert már újra a règi szabad èletem èlhetem 😁


Èvek óta mèrhetetlen gyűlöletet èrzek idegen kölykök iránt. Gyerekgyűlölő lettem, aktív olvasója a vagyok a gyerekmentes övezet oldalnak. Minden szavukkal egyetèrtek. Vèlemènyem a kölykökről: kis èlősködő paraziták, tönkrevágnak jólműködő kapcsolatokat, kiszívják az ember idegrendszerèt, kis agysejtpusztító lènyek. Sokszor egyesek a hisztijükkel a boltban, felrúgnám annyira idegesítőek, a legjobb lenne ha lètezne vègre gyerekmentes bolt.


Fogalmam sincs mièrt, de így kezdtem el több ève èrezni. Előtte soha ezt nem èreztem, hidegen hagytak.



2023. máj. 21. 20:56
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
20%
40, majd azt meglátjuk. Eddig is megoldottam mindent. Amúgy meg ha nem vagyunk itthon, kevesebbet kell takarítani. 3 naponta szoktam nagyot főzni, és heti kétszer megyek vásárolni. A mosás pedig egy gomb megnyomása, majd egy másik megnyomása másfél órával később. Azért ezek nem olyan nagy feladatok. A nagytakarításra meg ott van a hétvége.
2023. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
86%

40, idén a 25. könyvnél járok, esténként nézünk egy félóras sorozatot és utana olvasok.

2 gyerek van, ők nem tévéznek, 7:30-tól 16-ig munkában esz a fene.

2023. máj. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
86%

Elárulom, olvasni én is olvasok, az az egy hobbim van, Molyon most megnéztem, 14 könyvnél járok idén, tegnap kezdtem a 15.et, de azért valljuk be ez lópimpili, molyom visszanéztem, gyerek előtt 100-120 volt az éves. Gyerek óta gyed alatt már csak 45, most mióta dolgozok évi 25

Nagyon nem mindegy...

2023. máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
84%

Nézd kérdező, én megértelek. Az én gyerekem mára felnőtt. De nem is szültem többet. Szeretem, de ha vissza mehetnék az időben, nem vállalnék egyet sem. Nem mindenkinek való az anyasággal járó rengeteg stressz. Nekem sem. Én is csak menet közben jöttem rá sajnos. Más gyerekek teljesen hidegen hagynak. Nem tudok mit kezdeni velük. Némelyik aranyosabb az átlagtól, de való igaz otthonra nem kéne már. Az óvodában, iskolában rendre megtapasztaltam mennyire neveletlen és gonosz a legtöbb a másik gyerekkel. Igen, ez főként a szülők hibája. Rengetegen leszrják a gyerekük viselkedését, és nem is hajlandóak szembenézni azzal, hogy nem olyan tünci-münci a kis puja, mint amennyire annak hiszik. Az elfogultságuk mérhetetlen a saját gyerekükkel szemben. Nekem nagyon kiábrándító volt ez az egész. És a pedagógusok mindenbe beleszràsa is.

Biztosan nem mindenhol ennyire rossz a helyzet, de felénk ilyen volt. És ez ma sem változott.

2023. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
17%

#41

Aranyos vagy, én detto ilyen voltam, meg ezt mondtam, amíg 2.5 éve vissza nem mentem, de komolyan...aztán pofára estem

Ha egész nap nem látod a gyereked hidd el ő lesz az első délután normál esetben, nem az egyebek, mi is játszótérre megyunk, bicajozni, fagyizni, játszunk, gyurmázunk, kutyát sétáltatunk... este 8 körül kezdek főzni, porszívózni, fürdetés stb

Plusz ott a rengeteg plusz dolog amit egy ovis, sulis mellett állandóan intézni kell, akinek van ovisa tudja hogy mindig kitalálnak valamit.

23 óra mire ágyba kerülünk legkorábban, ha felelősségteljes munkád van azért pihenni is kell, mi milliárdos áruért, emberekért felelünk..Lehet egy körmös pl jobban elsorozatozgat hajnalig. Szóval nagyon egyéni ez is. Mi 3 napos kaját nem eszünk, max 2

A hétvégét meg szörnyű ezzel tölteni ha mar hétközben se vag otthon,eleinte én is ott csináltam mindent, de egyszerűen nem arra van, csinálok annyit hétköznap hogy a hétvége élménnyel teljen a gyereknek és nekünk is ;)

2023. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
79%

"valljuk be ez lópimpili, molyom visszanéztem, gyerek előtt 100-120 volt az éves"


Nem vallom be, nagyon is szép szam a 15 is. 100-120 élet nélkül normális. Az nem élet, hogy a könyvből ki se dugod a fejed. Tiniként normális szam.

2023. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem számít a darabszám, az öreg halász is könyv, az egerek és emberek is könyv, meg a bűn és bűnhődés is könyv
2023. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
81%
Oldalszámban is arányosan csökkent.
2023. máj. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
70%

Ezt olvasni is rossz...

Nem vagyok szuperanya,főzni is csakmost kezdtem tanulni q gyerek miatt. Nem sírok mikor szurit kap és nyugodt szívvel hagyom egyedül játszani amíg iszom egy kávét. Sőt terhesen jöttem rá mégsem akarom ezt,DE amint megszületett fél évig mint egy zombi de tettem a dolgom,ringattam,játszottam vele stb. Most meg utálom q mondókák,de énekelek neki,unom a logót és mégis tornyot építek. Unom a meséket mégis nézem vele és unom hogy 600 -or olvasom ugyanazt a mesekönyvet mégis lelkesen olvasom neki. Amit te csinálsz az a nagy büdös semmi és ezt lusta anyaként írom aki ha pihenni akar nyugodt szívvel átadja a gyereket az apukának.

Te aranyos rájöttél, hogy nem akarsz anya lenni,arra fogod hogy jaj jobb hogy nagyobb, így van életed meg nem vagy momzilla,de te csak szimplán bolhaf..sznyit sem kötődsz a gyerekhez,sőt talán nem is szereted. Annyira beleőrülsz abba hogy mégsem akarod ezt,hogy gyerekgyűlölő csoportba csatlakoztál.


Ismerd csak be te nem akarod ezt a gyereket. Válj el,legyél hétvége anyuka így mindenki jobban jár,mert te lényegében nem törődsz vele, ennél több időt tölt egy cigány is a gyerekével... az egy dolog hogy rájöttél te nem ezt akartad,de hogy még büszke is legyél arra hogy letudod dobni az xbox elé na az undorító...

2023. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
76%
Elhiszem, hogy elfáradtál, kiégtél segítség nélkül, DE rettenetesen túlspirázod. Az, hogy ilyen gyűlölet van benned, a saját gyerekvállalásodat a saját szavaiddal traumaként éled meg, azt jelenti, hogy komoly pszichés gondjaid vannak. Bárki elfáradhat, lehetnek mélypontjai, de ami itt kijött belőled, azt jelenti, hogy komoly gondok vannak a személyiségeddel. Szóval a kérdésedre válaszolva NORMÁLIS anya soha nem érez így, sőt, még egy nem elég jó anya sem. Tényleg menj pszichológushoz!
2023. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!