Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más anya èrez ilyet?

Más anya èrez ilyet?

Figyelt kérdés

6 èves a gyerekem. Az elmúlt 4 èvben èrzem azt, hogy megbántam az anyaságot. De már ez nem is fontos, mert már újra a règi szabad èletem èlhetem 😁


Èvek óta mèrhetetlen gyűlöletet èrzek idegen kölykök iránt. Gyerekgyűlölő lettem, aktív olvasója a vagyok a gyerekmentes övezet oldalnak. Minden szavukkal egyetèrtek. Vèlemènyem a kölykökről: kis èlősködő paraziták, tönkrevágnak jólműködő kapcsolatokat, kiszívják az ember idegrendszerèt, kis agysejtpusztító lènyek. Sokszor egyesek a hisztijükkel a boltban, felrúgnám annyira idegesítőek, a legjobb lenne ha lètezne vègre gyerekmentes bolt.


Fogalmam sincs mièrt, de így kezdtem el több ève èrezni. Előtte soha ezt nem èreztem, hidegen hagytak.



2023. máj. 21. 20:56
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
80%

26! Komolyan leírod mit lehet csinálni egy 7 évessel? ne már :)

Szerinted ezeket ő nem tudja? Nyilván tudja de esze ágába nincs ahogy írja, nem ötlete nincs hozzá hanem kedve türelme akarata mert nincs szeretete a gyereke iránt.

2023. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem szeretet, hanem türelmem inkább olvasok egy könyvet, mint autózgassak, meg legóból èpítsek mert rohadtul muszáj lenne, azt meg utálom dolog. Apja játszott vele mindig, szerencsère már nem igènyli nagyfiú inkább bicajozik, x boxozik a barátokkal. Ez nekem jó. Mert van gyerek igaz, de mègis èlhrtem az èletem mint eddig kötöttsègek nèlkül. Így mindnkinek jó mert már nem vagyok ideges, feszült ez miatt hanem újra a règi gondtalan èletemmel foglalkozhatok. Ezèrt tekintek az elmúlt 5 èvre pokolkènt. Ehhez pdzichológus kell, aki segít feldolgozni ezt a traumát amit átèltem egyedül èvekig.
2023. máj. 21. 23:37
 33/54 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is ez volt a baj, vagyis ez is, se nagyszülő nincs, se semmi segítség, a barátnők is hamar elmaradtak...én olvasni akarok, pihenni, filmet nézni, sétálni nyugisan..de nem tudok sokszor, nekem még csak 5 lett most mint írtam, egy percre nem hagy nekünk nyugtot, a férjemmel is már csak messengeren kommunikálunk kb, mert szóban nem tudunk..
2023. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Utolsó ez borzasztó. Itt azèrt 5 èvesen már nagyon " leszállt " rólunk, ès tudtunk èlni mellette. Konkrètan mindig valamit akar tőletek? Vagy, hogy? Van aki anyának születik van aki nem. Èn nem annak születtem, de míg az ember nem tapasztalja meg saját bőrèn az anyaságot 24-ben, addig nem lehet előre megmondanunk alkalmasak vagyunk-e erre a szakmára.

Nekünk sokat jelentett, hogy 5 èvesen már kapott x boxot, tv-t nèzhetett bármennyit, telón mesèket, így kezdtük el újra az èletünket èlni mellette.

2023. máj. 21. 23:59
 35/54 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem, hogy van gyereked, egy unatkozó meg keseredve tt troll vagy. Persze, egyedül megy haza a suliból egy 6 éves, el sem engedik. Magának olvas mesét, na ne fárassz már.
2023. máj. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
71%
Én se vagyok gyerekbarát meg ősanya típus se...de ez már nekem is "sok". Kezeltesd magad...semmit nem foglalkozol avval a gyerekkel.
2023. máj. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
76%
Ha szélsőséges csoportokhoz csapódsz torzítja a személyiséged, kell, hogy kapj másfajta(normális) visszajelzést a környezetedtől, lépj ki a csoportból
2023. máj. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes, én rengeteget foglalkozom a 3 éves lányommal, nem néz tévét, sokat játszunk, egész nap kb együtt vagyunk, mégis van időm délután meg este:


- olvasni (idén már 15 könyv lement)

- zongorázni

- férjemmel lenni

- sétálni menni

- vásárolni menni


Ezeket simán meg lehet oldani anélkül, hogy érzelmileg elhanyagolnád a gyereket... 🥺 Egy kis logisztika kell csak hozzá.

2023. máj. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
39%

36!


Nekem is ez tűnt fel.


Nem engedik egyedül haza az iskolából,csak kísérővel!!!


Kamu

2023. máj. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
71%

#38

Itt a kulcs ;)

Egész nap együtt vagytok

Tehát nem dolgozol?

Csináld meg ezt úgy hogy reggel 7-kor kelsz, 8-ra a gyerek suliban vagy oviban van, te meg munkában.

Hazaérsz 4-5re, akkor csináljátok a házimunkát,mosol, főzöl, boltba mész, akkor foglalkozol a családdal, fürdötök, esztek..

Hidd el nem fogsz este 10-kor vásárolni menni meg sétálgatni meg olvasgatni.

2023. máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!