Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más anya èrez ilyet?

Más anya èrez ilyet?

Figyelt kérdés

6 èves a gyerekem. Az elmúlt 4 èvben èrzem azt, hogy megbántam az anyaságot. De már ez nem is fontos, mert már újra a règi szabad èletem èlhetem 😁


Èvek óta mèrhetetlen gyűlöletet èrzek idegen kölykök iránt. Gyerekgyűlölő lettem, aktív olvasója a vagyok a gyerekmentes övezet oldalnak. Minden szavukkal egyetèrtek. Vèlemènyem a kölykökről: kis èlősködő paraziták, tönkrevágnak jólműködő kapcsolatokat, kiszívják az ember idegrendszerèt, kis agysejtpusztító lènyek. Sokszor egyesek a hisztijükkel a boltban, felrúgnám annyira idegesítőek, a legjobb lenne ha lètezne vègre gyerekmentes bolt.


Fogalmam sincs mièrt, de így kezdtem el több ève èrezni. Előtte soha ezt nem èreztem, hidegen hagytak.



2023. máj. 21. 20:56
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
86%
Vajon a te anyád is így gondolkozhatott rólad miután megszült és azért lettél te is iyen szörnyszülött?
2023. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Mert minden anyának momzillának kell lenni, csak azaz anya?
2023. máj. 21. 21:33
 13/54 anonim ***** válasza:
76%
Egy normális anya nem passzolja le folyton a gyereket apának, kezdjük ott...
2023. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
84%
Momzilla? Azt se tudod ezek szerint ezt mikor és milyen anyákra mondják. Te zsigerből gyülölöd a gyerekeket ahogy írsz róluk attól hánynom kell. Nem, nem kell momzillának lenni de te a ló túloldala vagy minden szempontból
2023. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
82%
És egyébként igen, leülhetsz vele kisautózni, vagy bármi mást csinálni, amit a gyereked szeret, mert így csak azt éred el, hogy ő is szarni fog rád öregkorodban, mint te most ő rá a gyerekkorrában.
2023. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
89%
Fuh, nem vagyok egy ősanya, sokszor tele a hócipóm(egyedül nevelek három gyereket), de ez azért durva szint.
2023. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
90%

7 évessel lehet társasozni, biciklizni, meg bármit, le tudod azzal, hogy apa játszik vele.

Nincs olyan amit te csinálsz vele, nincs kötődés.

Én szeretek a gyerekemmel lenni, úgy is kamaszkorban beköltözik a szobába és pár évig alig lesz látható, de ha kijön majd lesznek szép emlékei velem és talán meg is lehet ismételni.

Te egy érzelmi 0 vagy.

2023. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
92%

Ehhez hozzá se tudok szólni nyomdafestéket tűrően.

7 éves lányom van. Minden nap játszok vele,foglalkozok vele. Végre nem baba,végre társasozhatunk, barkóbázhatunk,kirakhatunk együtt egy 200 darabos puzzle-t, kártyázhatunk.


El se tudom képzelni, hogy ne foglalkozzak vele...

2023. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert ha újrakezdhetnèm, tudatod gyerekmentes lennèk. Ezèrt èrezhetem ennyire durván ezeket, mert bánt, hogy elb.sztam az èletem ennyi.
2023. máj. 21. 21:59
 20/54 anonim ***** válasza:
79%

Ezt olvasni is rossz volt.


A bolti hiszti okai.

Alapvetően a gyerekek mindenre nemet kapnak. Napi 24 ben van szinte nekik dirigálva.ezt nem szabad azt nem szabad legyel csendben ülj le nem veszem meg ezt sem azt sem, gyere ide, vagy hagyj békén most.

Ez folyamat fusztrációkat kelt amik alkalmakkor kitörnek, már utolsó cseppek.


Masik. Eleve minden szoktatás kérdése vagy napirend rutiné. A kicsi gyerekeknél meg nincs meg a néha fogalma. Egyszer kap nyalókát a boltban akkor máskor miért nem?

Állandoan random van minden. Nem tudja egyszer miert kap másszor mikor meg várja is, miért nem. Szintén fusztráció ébresztő. Kitör.


Plusz anyagiassághoz/tárgyiasításhoz van szoktatva. Mi az ajándék? Egy puszi egy ölelés vagy egy kabala a boltból? A jutalomközpontot is maga a szülő építi ki.

Az a gyerek aki évente egyszer kap cipőt is, azt is csak lyukasat, valahogy nem hisztizik a boltban csokiért.


Aztán nevelési praktikák is leteznek de ugye sz.rjunk bele.

Ha elmondanád neki hogy nem vesszuk meg a macit mert a polcon vannak a barátai, tedd vissza, akkor hidd el, visszatenné.


Az olvasatlan szülő meg mit lát az egészből? Idegesítő ahogy ordít, hagyja abba.


Miközben a gyerek jobban szenved mint szülő es a szülő miatt szenved.


És hány millió meg trillió szúlő van aki a saját gyerekét nem érti.

2023. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!