Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más anya èrez ilyet?

Más anya èrez ilyet?

Figyelt kérdés

6 èves a gyerekem. Az elmúlt 4 èvben èrzem azt, hogy megbántam az anyaságot. De már ez nem is fontos, mert már újra a règi szabad èletem èlhetem 😁


Èvek óta mèrhetetlen gyűlöletet èrzek idegen kölykök iránt. Gyerekgyűlölő lettem, aktív olvasója a vagyok a gyerekmentes övezet oldalnak. Minden szavukkal egyetèrtek. Vèlemènyem a kölykökről: kis èlősködő paraziták, tönkrevágnak jólműködő kapcsolatokat, kiszívják az ember idegrendszerèt, kis agysejtpusztító lènyek. Sokszor egyesek a hisztijükkel a boltban, felrúgnám annyira idegesítőek, a legjobb lenne ha lètezne vègre gyerekmentes bolt.


Fogalmam sincs mièrt, de így kezdtem el több ève èrezni. Előtte soha ezt nem èreztem, hidegen hagytak.



2023. máj. 21. 20:56
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
85%

De mért szültél???

A gyereked érzi és egész életében tudni fogja, hogy nem akarod.

2023. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
90%
es persze minden egyes pontot le lehetne írni mikor mi a baja a gyereknek mit miért tesz csinál.
2023. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
74%
Először is ne nevezd magad amyának mert rohadt messze állsz tőle. Neked minek kellett gyerek? Hogy egy életre lelki beteg ember kallódjon melletted? Mert ez nem nevelés, hiszen időt se töltesz vele. Szerencsétlen.. Nem azért akar az ember gyereket hogy alig várja mikor lehet másra passzolni. A férjed szeret annak ellenére is, hogy ekkora kretén vagy? Annyi mindent tudnék írni, de egy érzelmi 0nak felesleges.
2023. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, mi tart vissza attól, hogy lelépj ahogy a pasik többsége szokott ilyenkor? Lehetsz te is hétvégi anyuka akár. Ha maradsz többet ártassz vele a gyerekednek olyan lelki sérülést okozol amit egy életen át nem tudnak majd kikezelni belőle. Mert ne hidd, hogy ezeknek nem marad nyoma…
2023. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
90%

Csak a mit lehet csinalni egy 7 eves gyerekkel-kerdesedre reagalnek, mivel a nagyobbik gyerekem ennyi idos. Mi peldaul egyutt fozunk, most a hetvegen a gulyaslevest tanulta, de o szokta befuszerezni a csirkecombot meg a tepsis krumplit, keveri ki a palacsinta tesztat az en instrukcioim alapjan. Hetvegente a kertben kerteszkedunk, magokat ultet, segit nekem bodzat vagy citromfuvet szedni a teaba. Ha kicsit raerek, akkor o valaszt, ma pl. puzzleozni akart, de van tobbfele tarsas, amit szeret. Estenkent olvasok neki es a kisebbik gyerekemnek meset, regebben fejbol is mondtam. Mostanaban hallom, ahogy suttogva mond meg lampaoltas utan egy meset a tesojanak.


Alkalmankent elmegyunk allatkertbe, vagy kirandulni. Tavaly elvittem elektromos csonakot berelni kettesben, amit mar o is vezethetett, de voltunk mar egyutt 3,5 eves kora ota horgaszni is.


Es sokszor lelkiismeretfurdalasom van, hogy nem foglalkozom vele eleget, de igy a posztod utan mar nincs. En is elfaradok, es nekem is sok, foleg, ha egymassal epp nincsenek el, de a nap vegen mindig azon gondolkozom, hogy mit tehetnek masnap, hogy mindkettonknek elvezheto, kozos szep pillanataink legyenek, es minel tobb. Illetve azt is szoktam neha, hogy figyelem, hogy napkozben mitol vagyok a legboldogabb, mi a napomnak ugymond a csucspontja. Ez van, hogy a ferjemmel egyutt toltott ido, de nagyreszt a gyerekeimmel van.


Neked persze ezektol nemlesz jobb, hogy jottem ide kvazi verni a nyalam, de en halas vagyok a kerdesedert, mert rajottem, hogy megsem olyan rossz ez az anyasag nekem, mint amennyire sokszor elfaradok tole.

2023. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
93%
En forditva vagyok igy, sosembirtam a gyerekeket, bar ezt kifele nem mutattam, de miota megszulettek a sajatjaim, azota jobban ertemoket, es ezert jobban el is viselek mas gyerekeket (az enyemeket nagyon szeretem, meg ugyis, hogy elfaradok a nap vegere).
2023. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
72%
Egészen szánalmas vagy, komolyan mondom.
2023. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
71%
Inkább lépj ki abból a klubból, hàtha helyreáll az agyad egyszer..
2023. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
25%

Én is mindig apának passzolom a gyereket, egyszerűen nem tudok játszani.. néha főz velem vagy kertészkedik vagy sétálunk vagy bicikli, vagy tv nezunk egyutt de ennyi.

Utálok játszani, 5 év alatt sosem játszottam a lányommal

Én se gondoltam, hogy ilyen leszek.

Nincs ösztönöm se hozzá, pl ha ott az apja ő szed neki enni ebédkor is meg ilyenek, én nekem nem tud ez a gyerek mindenek felett viselkedés előjönni.

Ez van..

2023. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

Utolsó dettó. Persze eddig elláttam mindig ahogy kell, de ha apja itthon van, ő csinálja egèsz nap 4 èvig èn voltam vele szinte egèsz nap. Szóval most jött el, hogy feltöltődök annyi èv után. Rohadtul nehèz volt, hogy senki segítsègünk nem volt. Tuti ez is közrejátszik az èrzèseimben.

Játszani nem játszottam vele semmi türelmem nem volt, ès ingerenciám. Untam. Inkább nèzte a tv-t. Most meg 2 ève lassan már x boxozik szóval elvan egyedül :) Nincs az a pènz, hogy újrakezdjem már annyi türelmem se lenne egy kiskölyökhöz, mint anno 5 ève. Áá már totál kikèszülök ha meglátok egyet a babakocsiban, eszembe jut a pokol amit átèltem èvekig egyedül.

2023. máj. 21. 23:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!