Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt még olyan, aki idén...

Van itt még olyan, aki idén nem vesz a kisgyermekének ajándékot karácsonykor?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 08:58
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon szívesen küldenék a picidnek játékot, hogy tudj neki a fa alá tenni valamit ! 2,5 éves a lányom, én is gyesen vagyok, ezt osztogatom be, bár nekünk nagy szerencsénk van, mert apa dolgozik és a nagymama sokat segít, így nem kell munkát keresnem / merthogy egyébként munkanélküli vagyok /, a gyest osztogatom be. Én szívesen küldenék nektek ajándékot, mert nincs fontosabb mint egy kisgyermek öröme ! Nyugodtan írj privátban !
2011. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:

Ó, 30 ezerből bőven ki fogsz jönni. Én csak gyest kaptam, amíg itthon voltam a kicsivel(a munkahelyemen "elfelejtették "bejelenteni az első néhány hónapomat), megtanultuk, hogyan kell beosztani a kicsit is. Mondjuk remélem nem kell rezsit és albérletet is fizetni a 30 ezerből.:)

Szóval, mi mindne hónap elején szoktunk nagybevásárlást tartani, így a fagyasztó tele, a kamra is jól áll. A karácsonyi menühöz már csak néhány apróság kell, ez kb 5-6 ezer lesz. Ugyebár addig is kell élni, meg január elejéig is, erre is szerény 5-8 ezret szánhatsz.(nálunk sincs itthon apa, így a kicsivel olcsóbban kijövünk a kajával)

MAradt egy csomó pénzed, legalább 10-15 ezer.:)

Ebből kell megoldanod az ajándékot a gyereknek, esetleg a férjednek és magadnak(nektek pl hasznos dolgok, amiket egyébként is megvesztek: tusfürdő, bérlet...végülis az a léányeg, hogy a fa alatt legyen nektek is valami apróság).

A másik amit meg kell oldanod, a karácsonyfa. (remélem vannak díszeid, de ha nem, akkor elkezdhetsz kreatívkodni)


Szerintem egész jó kis költségvetés:)))

A gyereket semmiképpen nem szabad kihagyni, a kislányom 3 éves, és emlékszik a tavalyi karácsonyra!! Lehet, hogy mire nagy lesz, nem fog emlékezni, de...Legalább vmi apróság kerüljön neki a fa alá.

Sok sikert:))

2011. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:

Jah, és ha írsz privátba, akkor én is tudok küldeni ajándékot a kicsinek.:)

ÉS ismerek egy szervezetet is, akik pont ezzel foglalkoznak. Pont ma délután lesz az ajándékok átadása. HA gyorsan írsz, próbálok még egy csomagot kérni.:)

2011. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
Régi kisruháit nem tudod eladni börzén vagy valami oldalon? Valamit biztos fogsz tudni neki azért késziteni,rongybabát,bármit,vagy valami apróságot,vaterán meg ilyen helyeken pár forintokért is lehet valami játékot venni.Nem igazán fog rá emlékezni,de ők még az aproságnak is tudnak nagyon örülni.
2011. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Régi kisruhákat mind elajándékoztam,vannak az ismerőseim közt olyanok akik nem tudnak venni újakat,őket próbálom vele mindig segiteni.Eladhattam volna,de itt ott én is kaptam egy két darabot a kislánymra.A kislányom nagyon univerzális,ő igazából mindennek nagyon örült eddig is,amit kapott :) Ha esetleg lenne olyan segélyszervezet,ahonnan lehet elhozni dolgokat,az jó lenne,ami már másnak feleslegessé vált,kérni tényleg nem szeretnék...olyan nehéz ez :(
2011. dec. 11. 11:05
 16/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek,irtam az anyukának,aki ismer egy szervezetet,talán sikerül a kislányomnak egy kis csomagot szerezni. :)

Kérni azért is nem szeretnék senkitől,mert igy is mindenki rossz helyzetben van,meg biztos mindenki életében egyszer előfordul ilyen...hát most rajtunk a sor,eddig ilyen nem volt...túl kell élni valahogy.Nem fog hiányozni az ajándék semmi sem nekem,sem a férjemnek,csak a kislányt sajnálom,emlékszem tavaly másfél évesen hogy ragyogtak a szemei,soha nem gondoltam volna hogy ez lesz.Vehetnék neki igen,de enni jobban szeret,mint játszani,nekem most arra muszáj összpotositani,hogy ennivaló legyen.


Még egyszer köszönöm mindenkinek :)

2011. dec. 11. 11:38
 17/53 anonim ***** válasza:
Írd meg, merre laksz, én lehet, hogy tudok segíteni.
2011. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%
Mi most szerettünk volna szanálni a játékai között. Ha megírod priviben a címed, nagyon szívesen küldök egy-két dolgot! Kapjon az a kisgyerkőc valamit! Boldog karácsonyt!
2011. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem győzködni, de ha van valakinek felesleges játéka és egyébként is elajándékozná, mondjuk a cipősdoboz akcióban, neki teljesen mindegy, hogy neked adja így is ismeretlenül, de személy szerint vagy személytelenül egy segélyszervezetnek és azon keresztül kapod meg mondjuk.

Úgyhogy mondj igent és fogadd el a felajánlott játékokat.

Magam is ajánlanék, jó játékot, de nekem fiaim vannak és csupa fiú játékkal vagyunk tele.

2011. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
1 pillanat,elaltatom a kislányt...
2011. dec. 11. 12:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!