Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt még olyan, aki idén...

Van itt még olyan, aki idén nem vesz a kisgyermekének ajándékot karácsonykor?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 08:58
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a lehetőséget, én budapesti vagyok, de sajna valószínű nem lesz már arra időm karácsony előtt, hogy el tudjak menni egy találkozóra, esetleg az Örs környékén. De azért köszi.
2011. dec. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
Szupi, az Őrs közelében lakok:) Írok privit
2011. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkienk,aki megpróbál segiteni,nem tudom mit is irhatnék...

Tegnap apa hazajött,első munkanap után,pedig úgy volt,hogy 6 napig lesz...már munkája sincs....remélem minél előbb sikerül valami mást találni.Soha nem érdekelt a pénz,mindig szegény voltam,de nem érdekelt,azért mégis valahogy megvolt mindenünk....és milyen más minden,mikor az embernek gyereke van,ugye?

2011. dec. 12. 09:36
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
Még valaki beszáll a csomagba??
2011. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ám,de elég lesz lányok...már lelkiismeret furdalásom van...mi nem évek óta vagyunk ilyen helyzetben,mint sokan mások,nincs több gyerekünk,csak ő egyedül,viszont ti már nagyon sok mindent ajánlottatok,nem szeretnék visszaélni ezzel.Évek óta ezen az oldalon vagyok,kérem,és osztom a tanácsokat :) nekem az is jól esik,ha csak meghallgattok,és hogy tudom van kire számitani,mert itt még éjjel 2kor is mindig kaptam választ. :)
2011. dec. 12. 12:40
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

A csomag úton. :-)

Az alapkérdésre hogy 30000 ft mire elég:

3 hét 3 fő. Ha csak kaja tehát pelus mosopor nem ebből van akkor 10000/hét vagyis napi 1400 ft: (itthoni árakkal) napi 1 kg kenyèr 280 ft. Májkrém 200 ft 10 dkg sajt 150 paradicsom paprika 100 tej 200. Főzni pl fél kg daralthus 400 egy kg krumpli 80. Ebből fasirt sültkrumplival.

Fél kg sertéscomb 500,- 2 tojás 60, liszt 150. Párizsias rántott szelet krumplipüré.

Leves csirkefarhátból zöldségekkel cs.májjal kb 400 ft/2 nap.

Töltött palacsinta: darált hus párolva összekeverve levesből megmarast zöldségekkel. Palacsintába töltöd feltekered. Egymás mellé szorosan tetejére tejföl, sajt be a sütőbe míg rápirul.


Párodnak esetleg munka: karácsonyfa árusítás. Mivel szezonális biztos keresnek rá embert.


Kitartás! Boldog karácsonyt!

2011. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az a turkálós 100 ft-os. A férjemnek lassan egy éve nincs munkája, pedig okos ember, hitelünk rengeteg, nem erre készültünk ugye. Csak azt akarom mondani, ne keseredj el, semmi nem tart örökké. Minden hullámvölgyből kijövünk egyszer, ne hagyd, hogy a bajok az agyadra menjenek, megbetegítsenek, mert nem ér annyit az egész világ. Szeretetteljes ünnepeket Nektek.
2011. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos segíteni nem tudok mert hasonló helyzetben vagyok.2 gyerekkel egyedül 24500 ft gyes + 29600ft családi 15000 ft gyerektartás.gyakorlatilag éhen halni is kevés.A kisfiamnak 2,5 éves varrtam egy kígyót mert imádja őket,kap hozzá dinókat(690 ft a százasba). A nagylányom kap az 1 eurós boltból csecse becséket.A karácsonyfa az tescós tavaly vettem 1500 ft-ért.idén is ez lesz.Sajnos nagyszülők nincsenek ,ezért ennyi.De nem szabad elkeseredni.Nekem ez a második ilyen karácsonyom,de hihetetlen boldogság ,hogy Ők vannak.Mindig erre gondolj!Én a gáz és a víz számlával lobbiztam ebben a hónapban.Több helyről várok munkaajánlatot.Reménykedek és bízok folyamatosan,másképp nem menne.És persze rengeteg lemondás!!

Áldott békés ünnepeket kívánok!

2011. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Igen,nálunk is ugyanez...ebben a hónapban alig dolgozott nem tudom még mi lesz,de hétfőn már megy állásinterjúra,remélem sikerül neki,és lassan kilábalunk ebből,senkinek nem kivánom ezt...

Remélem mindenki helyzete jobbra fordul,tudom nem vagyunk ezzel egyedül...sőt.

Nagyon köszönöm mindenkinek,hogy a kislányomnak azért lesz karácsonya!


Békés boldog karácsonyt!

2011. dec. 14. 12:45
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek jók. Akárki akármit mond.
2011. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!