Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt még olyan, aki idén...

Van itt még olyan, aki idén nem vesz a kisgyermekének ajándékot karácsonykor?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 08:58
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Nekem is add meg a címed
2011. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,elküldtem mindenkinek.Ha csak egy kis valami kerül a fa alá,már az is több,mint elég...nem hiszem el,nem látok a könnyeimtől...létezik ilyen,hogy egy-két óra alatt ennyi ember nem kérdez,csak segit?....nagyon köszönöm.

Ha valaha itt bárkinek fogok tudni segiteni,szivesen megteszem,visszasegitem,ezt megfogadom.


Nekem ő a mindenem,az egyetlenem,sajnálom,hogy pont tőlem nem tudja megkapni :(

Köszönöm

2011. dec. 11. 13:07
 23/53 A kérdező kommentje:
Jómultkor épp kórházban voltunk,kiszáradás miatt,azóta már jobban van,de ott voltunk egy hétig,abból 4 napot töltöttem vele olyan szobába,ahol nem volt ágy,egy fa széken aludtam 4 napig,de egész héten nem volt egyetlen látogatónk sem,pedig anyósomék,a lányom keresztapja 100 méterre laknak tőlünk,jómódúak...nekem csak 10 euró/3000 forint kellett volna,hogy egy ágyas szobát kapjunk.Az orvosok,a nővérkék,mindenki csodálkozott,hogy hozzánk miért nem jön senki...egyszer kértem őket,hogy hozzanak át nekem egy liter tejet a kislánynak,mert lázas,nem tudom levinni üzletbe...azóta is várom.Egyrészt hálás vagyok,végülis az ember nem a nagyszülőknek szüli a gyermekét,mintha nevelnék belém a farkastörvényeket...csak fáj.
2011. dec. 11. 13:23
 24/53 anonim ***** válasza:
100%

Még az is egy ötlet lehet ha veszel egy kis műfenyőt, olyan 100-150cm-eset. Akcióban elég jó áron szokott lenni. Így minden évben megmarad majd. Vagy lehet kisebbet is. Igaz nem olyan fenyőillatú, de ha feldíszíted ugyanolyan szép. Esetleg fenyőágat teszel egy tálba, vagy falra a szobába és akkor az illat is megvan.

Amúgy szerintem ha veszel egy kis olcsó játékot a kicsinek annak is nagyon fog örülni. Hidd el még most talán kicsit könnyebb. Annyira azért nem emlékszik még ő hogy mit kapott, de ha arra emlékszik hogy kapott, már az jó. De ha nagyobb lesz biztos nehezebb lesz. Még tudnék olyan tanácsot is adni a jövőre nézve, hogy már akár hónapokkal előbb, akár már nyártól nézd az üzleteket és ha látsz jó játékokat olcsón, akkor vedd meg és rakd el karácsonyra. Karácsonyig több minden összegyűlik és akkor odaadhatod a kicsinek. Nagyobb gyerekként a sok picit soknak fogja érezni. Meg amúgy nagyon szép, hogy kapsz, de azt is tudom, hogy amit én veszek azt akkor is én vettem a lányomnak. De örülök, hogy ennyi ember segít. De ne csak karácsonykor. Kívánom, hogy változzon pozitív irányba az életetek!!

2011. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ilyen helyzetbe vagytok teljes szívemből remélem hogy pozitív irányba változik a helyzetetek .Add meg az elérhetőséged aztán én is küldök ajándékot a picidnek.
2011. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
írtam privit, remélem megkapod:) Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültetek. Sajnos egyre többen vannak így manapság:( Kitartást! Brigi
2011. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
jajj most néztem h nem tudok belépni arra az email címre amiről a gyakorikerdesek küldi a levelem. megtennéd hogy erre küldöd el a címed: sbrigi24@citromail.hu ?? Majd itt is átírom. köszike, és bocsi
2011. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a válaszokat csak a legelejét. Mi is csehül állunk anyagilag de azért a százforintosból valami kis vacakot mindenképp vennék, inkább nem eszem. Mondjuk így se eszem :) Én plüssöket vettem turkálóban, egy kiló kenyér árából máris van egy kis ajándék, csak azt kell tudni, milyen állatot szeret a gyerkőc. Remélem, rendbe jöttök hamarosan és minden jóra fordul. Vigyázz magadra a gyereked kedvéért! Kívánok egy sokkal boldogabb új évet mindannyiunknak.
2011. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sajnálom , hogy ilyen helyzetben vagytok!

Szeretnék én is küldeni a kislányodnak játékokat, megírnád priviben a címed?

2011. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy ha már ennyien szeretnénk küldeni ajándékot a kicsinek, akár össze is jöhetnénk, és egyben feladhatnánk. Én lennék az az anyuka, aki egy szervezettől is hoz néhány ajándékot,illetve én is körbenéztem itthon. Ha együtt adjuk fel, akkor egyszerre ér oda és olcsóbb is.:)

Persze a budapestiekre gondolok.

Hmmm??

2011. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!