Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt még olyan, aki idén...

Van itt még olyan, aki idén nem vesz a kisgyermekének ajándékot karácsonykor?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 08:58
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Szia!Megérkezett a csomag?
2011. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Sziasztok,azt mondták a postán,hogy még nem ért ide csomag.
2011. dec. 21. 12:36
 43/53 A kérdező kommentje:
De még a kicsim is lebetegedett :( De van egy jóhir is,a férjem talált munkát,jövőre már dolgozik :)
2011. dec. 23. 09:19
 44/53 anonim ***** válasza:
48%
Ajánlva adtátok fel a csomagot? Egyáltalán feladtátok?
2011. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Én Szegedről küldtem, még a múlt héten, nem csomagként, hanem levélként. Az sem ért még oda?
2011. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Én Szigetszentmiklósról küldtem, még a múlt héten, a címre amit megadtál. Senkiét sem kaptad meg? Énis levélként adtam fel...
2011. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
kizárt hogy nem kapja meg.én a múlhéten küldtem csomagot már másnap megkapta az illető.még a sima elsőbbségi levelet is megkapta mindenki.Azért egy köszönöm járna annak aki adakozott.olyan nincs hogy nem kapta meg.utána lehet nézni.van rag száma.
2011. dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
57%
Ja,okostojás,gondolod hogy ideir 2 kommentet is,de annyit nehezen birt volan kiprtéselni magából hogy köszonom?
2011. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Mi az hogy oda hozzád nem ért a csomag?? Nekem az édesanyád magyaroroszági címét adtad meg, mondván hogy te Szlovákiában laksz, és anyukád viszi a csomagokat el hozzátok, még karácsony előtt, azért küldjem az ő címére. Ezt most nem értem akkor...Távol álljon tőlem hogy akadékoskodjak, de én jó szívvel adtam fel a csomagot, és nagyon reménykedtem hogy megkapod...vagyis nem gondoltam arra, hogy miért is ne kapnád meg...
2011. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elnézést,hogy azóta nem irtam,igen megkaptam minden csomagot,nagyon szépen köszönjük utólag is,nagyon boldog volt a kislányom,el sem tudjátok képzelni mennyire :)

Privibe vagy ide megirhatnátok melyiket ki küldte mi volt benne,mert anyum kicsomagolta őket,nem tudtam vele értekezni előtte és nem tudta mi az :)

Leirnám nektek,hogy játszott vele,örült neki,stb.az élményeit vele kapcsolatba,és valahogy egy képet is teszek fel :)Apa szerencsére munkába állt,javulni látszanak a dolgok...remélem.

Mégegyszer nagyon köszönöm,tudom hogy nem az ajándékról szól a karácsony de neki igy iagazán boldog ünnep volt,örök élmény volt mindannyiónknak!Ha bármikor is viszonozni tudom,megteszem!

Boldog új évet nektek!

2011. dec. 31. 22:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!