Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez mi lehet? Komolyan megijedtem.

Ez mi lehet? Komolyan megijedtem.

Figyelt kérdés

1 honapja koltoztunk at Bostonbol egy Angliai kisvarosba a ferjem mjnkaja miatt a ket lanyunkkal.Es a lanyom egyre furcsabb...4 eves lesz lassan es nem tudom mi lett vele.A koltozesre fogtam, de.....rossz ezt leirni is....neha megijedek a sajat lanyomtol.Van egy kis gardrob szoba az emeleti folyoson, nincs ra szuksegunk nem hasznaljuk...de o folyton beul oda es beszelget (regebben volt kepzelet beli baratja de az idekoltozesunk utan, mikor elsonel bement es beszelgetett valakivel megkerdeztem, hogy vele beszel-e es azt mondta vele mar nem szabad, O nem volt valos, olyan tekintettel mondta , hogy borsodzott a hatam) valakivel, regen reteget a sotetbe ez is 3 hete megvaltozott.Az oviban az ovo nenik szerinz felre huzodik es beszelget (mondtak, hogy ez nem gond az O koraba), de mikor megkozelitik szornyen agressziv lesz..

Komolyan felnott no letemre felek ebben a haz an lenni...ugy erzem soha nem vagyok egyedul...es felek, valamitol amit nem tudok megmagyarazni...eoha nem hittem Istenben,ordogbe de mulheten elmentem a templomba.

Mit tegyek?

Go doltam ra,hogy elviszem gyerek pszichologushoz...de egyre jobban ugy erzem inlabb nekem kene a doki....a parom minden este 6-9 korul jar haza, azt sem venne eszre ha az ordok teazna a nappaliban.

Ja a szo.szedoknal korbe kerdezoskodtem az elozo tulajok 6 honapig laktak itt,3 gyerek volt...es Ok sucstartok voltam egy oreg neni szerint max egy evnel tovabb senki nem lakik ebbe a hazba...

Koltozzunk el ?????

Keressek fel egy orvost???

Mit mondjak a ferjemnek???



2013. aug. 23. 19:00
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
74%

Hat nem tudom,eleg hihetetlen,kamu szagu,de hallottam mar hasonlo gyermekkori emlekrol a ferjem es az occse eloadasaban,es mindenre fogadkoztak,hogy megtortent.Nem igazan hittem/hiszem el,mert en sem vagyom vallasos,nem hiszek a szellemekben sem,legalabbis azt hiszem...

Szinten szellemekrol/megmagyarazhatatlan dolgokrol meseltek.En arra fogtam,hogy kicsik voltak,es fantaziaval vegyultek az emlekek,bar oket nem tudtam meggyozni errol a lehetosegrol.

A helyedben azert a leheto leggyorsabban elkoltoznek.Lehet,hogy egyszeruen valami egesszegre karos kisugarzasu helyen all a haz,vagy az epitesenel hasznalt anyagokban van valami,ami a szervezetre karos,es ezt megerezted,esetleg kimondittan halucinaciot kelt az adott anyag.Nehez lenne megmondani.Mindenesetre sem a lanyodra,sem rad nincs jo hatassal.

Persze az is lehet,hogy valamelyik szomszed egyszeruen le akarja vinni a haz erteket,hogy utana olcson megvegye.

Tenyleg a realitasok hive vagyok,de a gardrobeos dologtol a hideg kirazott.

2013. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

(Én egy másik 76%-os vagyok)

Hát azt mondtad, hogy 1 évnél tovább senki sem lakik ott, akkor csak van ott valami, ami költözésre készteti az embereket. Amúgy tényleg hallottam, hogy a gyerekek még képesek látni a szellemeket, hát fúú... Hát hogy agresszív lesz a manó:S:S Hát lehet, hogy hatalmába keríti, aki a gardróbban van rajta kívül? Meg hát addig nem volt baj a gyerkőccel, amíg oda nem költöztetek... Érted. Szerintem el kéne onnan mennetek:S Legjobbakat kívánom nektek!

2013. aug. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%

Az előző lakókkal nem tudnàd felvenni a kapcsolatot? Csak meg van egyik szomszédnak az előző tulaj mobilszáma. Valószínűleg furcsálnák a hívást, de téged megnyugtatna.

A lányod meg lehet, hogy kitalált még egy képzeletbeli barátot vagy tényleg a régivel beszélget. Elvégre mint írtad, az oviban nincsenek baràtai.

2013. aug. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
100%
A saját lakásodba miért kellene engedély a kamerához???? Ne hülyéskedj már.
2013. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
Felszereltettem... mondjuk a parom hulyenek nez....de nem erdekel.
2013. aug. 26. 14:02
 26/44 zabmester ***** válasza:
100%

Nem nézel túl sok horrort? Ez kicsit olyan kezd lenni, mint a Paranormal Activity. Ez a gardróbos dolog meg olyan, mint a Mama. Bocs, én tényleg túl sok horrort nézek :D

De nem tudom, amiket leírsz, ilyenek maximum a filmekben fordulnak elő így együtt, egyszerre. Amit a férjedről írsz, az is olyan tipikus filmes klisé, hogy ő hülyének néz ezzel a kamerás dologgal, meg hogy ő aztán semmit nem venne észre soha, de a gyerek az nagyon megérez mindent, meg persze egy kicsit te is. Meg ez a sztori a házról, hogy nagyon olcsón jutottatok hozzá, de utólag kiderült, hogy mindenki nagyon gyorsan elköltözik onnan, ilyen is a filmekben szokott lenni (kivéve persze az egyéb szempontból hibás házaknál, de abban semmilyen misztikus dolog nincs).

2013. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Egyik filmmel sem talalkoztam szerencsere! :) Valoban lehet filmbe illo.
2013. aug. 26. 16:37
 28/44 anonim ***** válasza:
Pont ezt írtam én is 26-os, hogy tiszta horror.Bár én inkább misztikus thrillerekben láttam ilyen kinyílik a beszögelt vagy bezárt ajto, meg beszél a gyerek a semmivel majd mintha nem is ő lenne aki rád néz, meg ilyenek. Hát nem tudom, ha igaz amit ír a kérdező én már ott aludni sem mernék. :D
2013. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
Nem semmi!Miért nem kérdezed meg a lányod erről?Vagy hallgatod ki mit beszél?
2013. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
egy már halott sorozatgyilkos kísérti a házatokat!vigyázzatok mert titeket is megölhet!:DDDDDD egyébként nem csak a kislánnyal lehet baj hanem veled is!:)
2013. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!