Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez mi lehet? Komolyan megijedtem.

Ez mi lehet? Komolyan megijedtem.

Figyelt kérdés

1 honapja koltoztunk at Bostonbol egy Angliai kisvarosba a ferjem mjnkaja miatt a ket lanyunkkal.Es a lanyom egyre furcsabb...4 eves lesz lassan es nem tudom mi lett vele.A koltozesre fogtam, de.....rossz ezt leirni is....neha megijedek a sajat lanyomtol.Van egy kis gardrob szoba az emeleti folyoson, nincs ra szuksegunk nem hasznaljuk...de o folyton beul oda es beszelget (regebben volt kepzelet beli baratja de az idekoltozesunk utan, mikor elsonel bement es beszelgetett valakivel megkerdeztem, hogy vele beszel-e es azt mondta vele mar nem szabad, O nem volt valos, olyan tekintettel mondta , hogy borsodzott a hatam) valakivel, regen reteget a sotetbe ez is 3 hete megvaltozott.Az oviban az ovo nenik szerinz felre huzodik es beszelget (mondtak, hogy ez nem gond az O koraba), de mikor megkozelitik szornyen agressziv lesz..

Komolyan felnott no letemre felek ebben a haz an lenni...ugy erzem soha nem vagyok egyedul...es felek, valamitol amit nem tudok megmagyarazni...eoha nem hittem Istenben,ordogbe de mulheten elmentem a templomba.

Mit tegyek?

Go doltam ra,hogy elviszem gyerek pszichologushoz...de egyre jobban ugy erzem inlabb nekem kene a doki....a parom minden este 6-9 korul jar haza, azt sem venne eszre ha az ordok teazna a nappaliban.

Ja a szo.szedoknal korbe kerdezoskodtem az elozo tulajok 6 honapig laktak itt,3 gyerek volt...es Ok sucstartok voltam egy oreg neni szerint max egy evnel tovabb senki nem lakik ebbe a hazba...

Koltozzunk el ?????

Keressek fel egy orvost???

Mit mondjak a ferjemnek???



2013. aug. 23. 19:00
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy "látóra" költsd a pénzedet! Hétszentség, hogy kiatalál valamit, amihez szelleműző, vagy ilyen más pénzlehúzó kell majd. Menj pszichológushoz. Én magam ugyan nem szeretem, ha az én problémámat az én pénzemért valaki más oldja meg, de elismerem, vannak, akiknek szükségük van rá.
2013. aug. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 Fürediné Kiefer EDit válasza:
37%
Kérjél Jézustól segítséget, ő a földi király.Fohászkodjál hozzá a kislány lelki világának erősítéséért és mindjárt köszönd is meg a segítséget.Te pedig felnőttes határozottsággal mondjad:Jézus nevében távozz el Szellem a mi életünkből.Ezt 3x mondjad,de nagyon nagy határozottsággal, semmi félelemmel.Minden negatív dolgot úgy tudunk megoldani, ha a - jelre teszünk egy függőleges jelet, és így + /kereszt/ lesz / pozitív !/.A hit hegyeket mozgat,erős vár a mi Istenünk.Minden betegségből a hit által gyógyulunk meg, a pszichikai tűnetre pláne igaz.
2013. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

Utolso...ohm koszi deee nem igazan hiszek az meg hogy egy olyan dologgal kiabaljak ami nincs :-D

Az orvossal is igazatom van felesleges penzkoltes, a ferjem me beszegeli azt a francos szekrenyt...

2013. aug. 24. 15:34
 14/44 A kérdező kommentje:

Okeee...na mostmar tenyleg felek...beszegeltuk...este egyedul voltam itthon, pont a kadban ultem es kivagodott az ajto felkaptam egy kontost kimentem es nyitva volt a gardrob szekreny...a paromek haza jottek ujra beszegelte de reggelre ujra...

Nagyon megijedtem de aztan eszembe jutott egy film:A joszomszedi iszony...nem lehet,hogy valami ilyesmi van itt is ???Csak hogy jutnak be a hazba#????

2013. aug. 25. 16:35
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly??? Olyan, mintha egy misztikus thrillert írtál volna le.
2013. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Állíts oda kamerát. Az felveszi, hogy mi folyik.
2013. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
kameraaaaaaaa...de gyorsan
2013. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
ez egyre érdekesebb :)
2013. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
majd mond el mi történt
2013. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
De ahhoz nem kell engedely? Nem kell kitenni valami tablat?
2013. aug. 25. 23:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!