Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez mi lehet? Komolyan megijedtem.

Ez mi lehet? Komolyan megijedtem.

Figyelt kérdés

1 honapja koltoztunk at Bostonbol egy Angliai kisvarosba a ferjem mjnkaja miatt a ket lanyunkkal.Es a lanyom egyre furcsabb...4 eves lesz lassan es nem tudom mi lett vele.A koltozesre fogtam, de.....rossz ezt leirni is....neha megijedek a sajat lanyomtol.Van egy kis gardrob szoba az emeleti folyoson, nincs ra szuksegunk nem hasznaljuk...de o folyton beul oda es beszelget (regebben volt kepzelet beli baratja de az idekoltozesunk utan, mikor elsonel bement es beszelgetett valakivel megkerdeztem, hogy vele beszel-e es azt mondta vele mar nem szabad, O nem volt valos, olyan tekintettel mondta , hogy borsodzott a hatam) valakivel, regen reteget a sotetbe ez is 3 hete megvaltozott.Az oviban az ovo nenik szerinz felre huzodik es beszelget (mondtak, hogy ez nem gond az O koraba), de mikor megkozelitik szornyen agressziv lesz..

Komolyan felnott no letemre felek ebben a haz an lenni...ugy erzem soha nem vagyok egyedul...es felek, valamitol amit nem tudok megmagyarazni...eoha nem hittem Istenben,ordogbe de mulheten elmentem a templomba.

Mit tegyek?

Go doltam ra,hogy elviszem gyerek pszichologushoz...de egyre jobban ugy erzem inlabb nekem kene a doki....a parom minden este 6-9 korul jar haza, azt sem venne eszre ha az ordok teazna a nappaliban.

Ja a szo.szedoknal korbe kerdezoskodtem az elozo tulajok 6 honapig laktak itt,3 gyerek volt...es Ok sucstartok voltam egy oreg neni szerint max egy evnel tovabb senki nem lakik ebbe a hazba...

Koltozzunk el ?????

Keressek fel egy orvost???

Mit mondjak a ferjemnek???



2013. aug. 23. 19:00
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Igazán érdekel, hogy mi van veletek! Megoldódtak a problémáitok?
2015. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

Utána még több hónapig ott éltünk, de egyre ijesztőbb és furcsább dolgok történtek. Elköltöztünk.

Az új házat megáldattuk, úgy költöztünk be. Azóta hiszek a természetfelettiben. Mert létezik, mi átéltük.

2016. dec. 22. 09:01
 43/44 anonim ***** válasza:
Egy kicsit részletesebben arrol hogy mivolt?
2016. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Felállítottuk a kamerát, de eldolt,leesett, bármire tettük, rögzítettük. Az ajtót egy idő után már be sem szegeltuk, felesleges volt. Nemsokára elkezdett terjengeni egy szag, gusztustalan, soha nem érzett szag. A lányunk teljesen bezarkozott, volt, hogy ejjel az udvaron találtuk meg. Ezután zárthnk minden ablakot, ajtót, még bukora sem hagytunk nyitva semmit, de többször volt sáros a gyerek lába reggel és egyszer az enyém is. De még 100 meg 100 apróság ami ahhoz vezetett, hogy teljesen kikészültünk. Óriási bukásaal, de eladtuk a házat és költöztünk.Azóta minden rendben, a lányom teljesen jól van, egy életvidám gyönyörû csajszi :)
2016. dec. 22. 12:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!