Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek nem gáz, ha egy...

Szerintetek nem gáz, ha egy anya a gyerekeit szájon puszilja? Nem egyszeri felindulásból, hanem rendszeresen.

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 09:48
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is a normál puszi híve vagyok. Sajnos vann több anyuka is a környezetemben aki szájon puszilja kislányát, kisfiát, sőt azt is mondják, hogy "szerelmem" És ők egytöl egyik boldogtlan párkapcsolatban élnek!!!!

Nem tudom hogy ez véletlen-e, de így van!

Én a gyerekeimet imádom, szeretem és arcon puszilom őket, a férjembe pedig szerelmes vagyok és szájon csókolom! :)

2014. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Mert érdekel mások véleménye. Azt hittem, ez nyilvánvaló, hiszen ez az oldal erre való. Te biztos másképp gondolod.


Vannak, akik azért jönnek ide, hogy levezessék az indulataikat (amitől még ingerültebbek lesznek persze), de nem szeretnék közéjük tartozni. Ők azok, akik ilyen kategorikus kijelentéseket teszenk, hogy "aki nem úgy csinálja, ahogy én, az nem szereti a gyerekét" meg "rossz anya" meg "minek vállaltál gyereket" hasonló. Azt hiszik, ezzel felbosszantanak másokat, és ez a gondolat jól esik nekik. Ne is folytassuk a fejtegetést...

2014. febr. 4. 15:27
 23/40 anonim ***** válasza:
41%

Engem nem puszilgattak meg szeretgettek mikor gyerek voltam. Amíg nem volt meg a fiam, addig én is gusztustalannak tartottam a szájra puszit a gyerekkel. Amúgy neztél már amerikai filmet? Ott a felnőtt gyerekeiket szájon pusziljak a szülők pl mikor átadják a volegenynek. Pici korában én is mindig az arcára adtam. De ahogy nőtt, ő szokott rá hogy az apjának is és nekem is a szánkra cuppant. Gondolom látta hogy egymásnak így adunk. Senki mást nem puszil szájon. Ha betegek vagyunk akkor nincs semmilyen puszi sem. Amúgy semmivel nem nagyobb bacitanya mintha egy félig megevett kekszemet csórna el és ennek leg. Gondolom az a baj, hogy vagy tudva vagy tudat alatt szexuális tartalommal bír egy csók, mert így szoktuk meg. Szerintem semmi perverz vagy rossz nincs benne, csak a szeretetet mutatja, viszont nekem sokat jelent hogy így ad, lévén senkivel nem ilyen intim a kapcsolata. Majd ha már ő nem oda akar adni, akkor én sem fogom ráerőltetni természetesen. Amúgy én is szoktam szerelemnek hívni a gyerkőcöt, ha lány lenne akkor is mondanám neki, ezzel sem értem mi a gond. Őt szeretem a világon a legjobban. Ezt máshogy röviden nem tudom kifejezni. Emögött sincs szexuális töltet.

Elfogadom ha másnak ez nem tetszik, nem is eroltetnem ezt ra senkire, de amíg ez így mindenkinek jó és főleg nem artok a gyereknek sem, addig hadd csináljuk úgy ahogy ez nekünk jól esik.

2014. febr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó a párod biztosan boldog,hogy szerelmednek hívod a gyereket és gyereket szereted a világon a legjobban,biztosan díjazza...
2014. febr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
56%
Ő is mondja nekünk hogy mi vagyunk a szerelmei. Most komolyan, ép eszű felnőtt ember ezügyben rivalizalna a saját gyerekével?
2014. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
54%
Kedves 24es!Te is gondolkodhatnál kicsit,mielőtt ilyen hülyeségeket írsz!Te nem a gyerekedet szereted legjobban a világon?Én jobban szeretem,mint a páromat,legalábbis másképp,nem lehet összehasonlítani.És ezt ő is tudja,és ő is így érez,a legfontosabb a gyerek.És igen,mi is szájra adunk puszit,addig,amíg őt ez majd nem zavarja,egyelőre ő is odaad,kivéve ha valamelyikünk beteg.És nem vagyunk aberráltak.És én is mondom a kislányomra,h szerelmem,mert az.De ez nem olyan szerelem,mint amit apa iránt érez az ember.A szerelem is többféle lehet.A krumplis tésztára is mondod,h szereted,meg a kutyádra is,még sem egyforma a két dolog,nem???
2014. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
46%
Nem én nem a gyerekem,a párom is szeretem még pedig mind a kettő ugyanannyira fontos,az egyiket szerelemmel szeretem a másikat szeretem,mint a gyerekemet.Szerelemmel a páromat szeretem a gyerekemet nem,és az teljesen más dolog,hogy másképpen szeretem a kutyát,mint a spagettit.Épeszű ember nem mond ilyet,hogy nekem a gyerek a legfontosabb Ő a szerelmem,és a pároddal mi van?? És itt nem a rivalizálásról van szó,hanem az egészséges hozzáállásról.gyereket szájon puszilni is olyan,mint azt mondani szerelmes vagyok a gyerekembe...inkább te gondolkozz miket hordasz össze
2014. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
72%

Mi is adunk szájra puszit, még csak másfél éves a lányom. Ha nagyobb lesz, biztosan elhagyjuk.


Az is normális, ha valaki ad és az is, ha valakinek nem jön be, mindenki azt csinál, amit akar. Felőlem hívhatja szerelmemnek is, attól még nagyon is jó anya. Nem lesz tőle beteg a gyerek, sem más kár nem éri szerintem.


Van akit az zavar, hogy becézgetik az orrkakit, van aki utálja a 2-3 éves szoptatott gyerekeket és olyan is van, aki meglát egy kölesgolyót és máris elraktározza a fejében, hogy vááááá az egy ősanya...


Minden családnak megvannak a "defektjei", ha valakinek nem tetszik, nem néz oda, ahogy írtad kérdező.


Szerintem nem gáz a szájra puszi, hanem aranyos kisgyerekkorban. Nálunk ez a normális, ha oviba, suliba megy, már nem adunk neki oda. Legalábbis gondolom...

2014. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
65%
normális hangnemben megírtam a velemenyemet, ítélkezés nélkül a dologgal kapcsolatban de egyesek erre rátenyereltek a piros pacsira. Nehéz lenne elfogadni vagy legalább tolerálni a sajáttól eltérő véleményt? Vagy ebben élitek ki magatokat? Kicsinyes dolog.
2014. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
71%
Úgy látszik,itt nagyjából csak az a normális ember,aki nem ad szájra puszit a gyerekének!SZÁNALMAS!
2014. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!