Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek nem gáz, ha egy...

Szerintetek nem gáz, ha egy anya a gyerekeit szájon puszilja? Nem egyszeri felindulásból, hanem rendszeresen.

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 09:48
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
23%
Ó 76%os persze ha nem csókolgatjuk a gyerek száját nem szeretjük,te nem akarsz esetleg lefeküdni is a gyerekeddel,hiszen addig nem szereted még nem fekszel le vele,esetleg egy nyelves hmmm?? Mekkora ostoba egy amőba vagy te,ha neked a férjed a mellbimbód szopja hát egészségére,úgy gondolom a mellbimbó a gyereké a többi viszont az apáé,ez így a normális.
2014. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
37%

A kisebb ovisom mindig a számra ad. Ő nagyon érzelgős kisgyerek, majd leszokik róla. Ő elvárja a szájrapuszit. A nagyobb ovisom már a puszitól is fujjog, mindig törli le magáról, na őtnéha elkapom és jól szájon puszilgatom, úgy havonta egyszer. Imádom, nagyon menekül, de hatalmasakat nevetünk. Neki az arcára vagy a fejére adok reggel és délután meg este.:)

Nem vagyok egyébként a szájra puszi híve, de a kicsit se fogom ellökni magamtól, majd lassan rájön, hogy az arcra a természetes:)

2014. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Érdekelne a kérdés másik oldala is: titeket szájon pusziltak a szüleitek a 70-es vagy 80-as években, amikor gyerekek voltatok?
2014. febr. 4. 12:36
 14/40 anonim ***** válasza:
71%

Engem soha. Szigorúan az arcomra kaptam két puszit, érkezéskor, távozáskor, lefekvéskor, ébredéskor, vagy ha szeretgetésre vágytam.

Egyébként nekem az is furcsa, hogy sok helyen az arcra három puszit szokás adni, és nem csak tiniknél divatból, meg nem csak felnőtteknél, hanem kisgyerekes családok is három puszit adnak a gyereknek. :) Nem mintha ez most ide kapcsolódna, csak eszembe jutott, hogy ez nekem szokatlan, nálunk két puszi volt a szokás. :)

2014. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem nem "gáz".

A toleranci küszöböm ennél azért magasabb, hogy ebben rosszat lássak. Gondolom te se hiszed, hogy ezt egy édesanya szexuális töltetből teszi. Úgy gondolom, ezt pusztán a szeretet kifejezése. Azt meg sokan sokféleképpen mutatják ki.

Higéniai kérdésekbe nem mennék bele, mert arról megint csak ódákat lehetne írni, hogy higéniai szempontból családonként mi elfogadott és mi nem az.

2014. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem állítottam, hogy bárki szexuális töltetből puszilja szájon a gyerekét, olvasd vissza. Csak a legtöbb embernek, sok más gesztushoz hasonlóan, ez kizárólag szexuális kapcsolatban elképzelhető. Ezért nagyon fura ilyet látni. Szerintem egyébként ezt is a filmekből tanultuk, ezért nem volt ilyen 20-30 éve, most meg egyre menőbb.


És még egy kérdés: hány éves korig ok ez szerintetek? Gondolom, az egyik korábbi válaszoló férje sem fogja szájon puszilni a lányát, ha az 20 éves lesz...

2014. febr. 4. 12:55
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám barátnője már elmúlt 40, és még mindig szájon puszilják egymást a közel 70 éves anyukájával. :(

Nagyon bizarr látvány, a hideg futkos tőle a hátamon.

2014. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
88%
Nos én nem éltem a 70es években és mivel a 80asak évek utolsó hónapjában születtem a 90es évekről tudok nyilatkozni,sosem pusziltak szájon,és úgy is gondolom,hogy a szájra puszit két szerelmes ad egymásnak, a gyerekem nem a szerelmem,ő a fejére vagy az arcára kap vagy ha játszom vele a hasára,illetve ahol megüti magát oda adok puszit.
2014. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Az általam átélt esetben a testvérek (ellenkező neműek) is szájon puszilgatják egymást. Ez is oké? Meddig?
2014. febr. 4. 13:41
 20/40 anonim ***** válasza:
21%
Kerdezo,ha te ennyire biztos vagy magadban,miert teszel fel kerdeseket az interneten?
2014. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!