Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek nem gáz, ha egy...

Szerintetek nem gáz, ha egy anya a gyerekeit szájon puszilja? Nem egyszeri felindulásból, hanem rendszeresen.

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 09:48
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
26%
Nem ertem,miert kell ilyen kerdest kiirni,egymasnak ugrasztani anyukakat,szerintem az a nem normalis,hogy valaki ebben eli ki magat...Mi kozod hozza kerdezo,hogy ki hogyan nevezi,vagy puszilja meg a sajat gyereket?Bant az teged?Igazad van,ha nem tetszik ne nezz oda,de ronda dolog itt kidumalni mas csaladok szokasait,lepontozni,akinek a velemenye nem egyezik a tieddel,hiszen velemenyeket akartal,nem?
2014. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz,néha én is szájra puszilom,de csak a legkisebbet,a 2 nagyot már nem..ez egyértelmű,náluk is vége lett,időben,magától.Az apja szerelmemnek is hívja,meg mindennek,én nem vagyok féltékeny,örülök,h így szereti!!
2014. febr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
47%

én is a szájra puszis táborba tartozom, a gyerek előtt nekem is fura volt, de már nem az, imádom :)

csak nagyjából néztem meg a válaszokat, két dolog jutott eszembe:

fertőzésveszély: nemrég olvastam, hogy úgy tűnik az is jót tesz a gyerek immunrendszerének, ha anya lenyalja a cumit mikor kiesik, nem pedig rögtön a fertőtlenítőbe teszi

régi idők: valóban nem volt ez még divat, nekem sem adtam szájrapuszit a szüleim, de ma már sok minden nem úgy van, amit akkor, pl régen sokan magázták a szüleiket, akkor ma is ezt kéne tennünk?

2014. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Gyémántlány ***** válasza:

Nem olvastam el az összes választ, tehát, ha valaki írta már ugyanezt, attól elnézést kérek.

Nem vagyok anya, és nem is nagyon puszilgattak szájon a szüleim kiskoromba, de ettől még én úgy gondolom, egy bizonyos korig a szájra puszi teljesen normális. Úgy hiszem, amíg kicsi a gyereked, addig van egy olyan intim fizikai viszony köztetek, hogy megengedd magadnak, hogy esetleg nem az arcán puszild meg a kislányod/fiad. Néhány szülő a kisbaba fenekét és megpuszilgatják, ahhoz képest a száj semmi, és szerintem még az is rendben van!

Nyilván 6-7 éves kor körül már elkezd a dolog fura lenni, mind közösségben, mind otthon kettesben is, de azelőtt szerintem a szájra puszi tök okés.

2014. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
56%

én is a szájrapuszisok táborát erősítem!

IIImáááádoooom mikor a 3,5 éves fiam a számra a d egy cuppanóst!

Ja és köszönöm szépen a házasságom rendben van,ennek ékes bizonyítéka az 1 éves másik fiam:)

Aki ebbe többet belegondol annak van valami baj a fejébe!

2014. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Igen, épp így gondolom én is, hogy ez az amerikai filmek hatása, akárcsak a halloween vagy a Valentin nap. Tényleg nem árt különösebben senkinek, mégis sokan irtóznak vagy idegenkednek tőle, és úgy gondolják, nem pont ezeket a dolgokat kellene átvennünk az imádott nyugattól. Mások meg nem. Nincs ezzel semmi baj, mindenki él, ahogy jólesik neki meg ahogy tud.


A másik, provokatív hozzászólónak: ez az oldal az ékes bizonyítéka annak, hogy az ég adta világon bármin egymásnak lehet esni!! Azon is, hogy ki milyen nevet ad a gyerekének vagy a harisnyát választja-e a cicnadrág helyett. Aki nem rendelkezik megfelelő kommunikációs kultúrával, és/vagy nem igazán szokott gondolkodni, az csak így tud megnyilvánulni, tudod? Azt a látszatot prbálja kelteni, hogy aki nem pontosan úgy csinálja, ahogy ő, az szemétre való, hiszen jól csakis ő csinálhatja. Ettől még nem a kérdező lesz a hibás... Aki magára ismert, attól bocsánatot kérek...

2014. febr. 7. 08:12
 37/40 anonim ***** válasza:
Én már írtam,de azért még egyet ...nem az amerikai filmek miatt adok a lányomnak szájra puszit és nem az amerikai filmek miatt mondom neki néha,h szerelmem!Így alakult,amúgy az apjának is így ad és a legközelebbi embereknek(én szüleim,testvérem),akiket ő is nagyon szeret.És azért hívom szerelmemnek,mert az!!!!De még egyszer elmondom,nem úgy szerelmem,mint egy férfi!Ez a szerelem egy felsőbb fajtája,hisz ő a legfontosabb számomra és ezt mindenki tudja,igen a párom is!!!És igen,megérti,mert neki is a lánya a legfontosabb és ezen nem is akadok ki,mert én el is várom,h ne engem helyezzen előtérbe,ha netán valami baj lenne,hanem a gyereket.
2014. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Akkor csak a szóhasználatban vagy a szavak értelmezésében nem egyezünk
2014. febr. 7. 13:49
 39/40 anonim ***** válasza:
Szia,azt hiszem en vagyok a masik "provokativ"hozzaszolo,viszont akkor te provokativ kerdezo vagy,hiszen nem ugy tetted fel a kerdest,hogy "mi a velemenyetek arrol..."hanem:"szerintetek nem gaz..."mar a kerdessel provokaltal,hiszen benne volt a valaszod,onigazolast kerestel es aki nem volt egy velemenyen veled az csakis rossz ember lehet...ez a velemenyem,provokacio nelkul,en is leirom,mint te.egyebkent en is adtam a kisfiam szajara puszit,amig kisebb volt,mostanaban egyre ritkabban,ahogy a feneket se puszilgatom,mig babakoraban eleg surun!nem te irtad ki veletlenul azt a kerdest,amiben a kerdezo azt firtatja,egy nagymamanak mennyit kellene vigyaznia az unokajara?nagyon hasonlo stilusu kommenteket kuld ott is a kerdezo!
2014. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Nem nem, azt nem én írtam ki, de tudom, melyik kérdésre gondolsz, arra is hasonló kulturált stílusban érkezett némely válasz... (Nem olyan érzés, mint amikor mindenki szembe jön a forgalommal, és rájössz, hogy valójában te mész szembe?)

Senkiről nem állítottam, hogy rossz ember, ennél azért árnyaltabb kategóriákban is lehet ám gondolkodni... Valamelyik válaszoló írta, hogy aki nem csókolja szájon a gyerekét, az nem is szereti...


A kérdésemből még nem derült ki egyébként, hogy én vagyok-e a szájonpusziló vagy valaki más...

2014. febr. 10. 09:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!