Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csúnya a kislányom! Hogy...

Csúnya a kislányom! Hogy lehet ezt elfogadni?

Figyelt kérdés

Imádom öt! Ö a mindenem! Nem tervezett baba, de attól még örömmel vártuk. Viszont teljesen az apja fèrfias vonásait örökölte. 21 hónapos most. 2 cm rövid tüsi haja van,születése óta ilyen, nem sokat nött ,eröteljes, markàns férfias arca. Van fülbevalója, és igyekszem öt szoknyás ruhákba öltöztetni, de valahogy nem is àll olyan jól rajta. A férjem sem egy jóképü macsó, de nem ez külső alapján választottam öt.

Reméltem, hogy az én génjeimet örökli. Hosszú szőke, egyenes hajam, kèk szemem van.

Annyira irigylem a többi anyukát, akinek szép kislánya van, coffos, fonott hajjal, tündèri arccal. Rossz anyának érzem emiatt magam, hogy nehezen tudom ezt elfogadni.

Szerintetek fog ez majd változni? Volt esetleg más is igy?


2014. jún. 11. 14:26
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
50%
Azért 10-es a saját anyjának nem kéne lecsúnyáznia a lányát. Fogalmazhatna szebben is pl.: nem túl szép, kicsit fiús stb.
2014. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
75%
A szépség nem a haj és a szem. "Hosszú szőke, egyenes hajam, kèk szemem van", bocs, de ettől még lehetsz csúnya. Ahogy ő is rövid hajjal lehet szép. Ez nem ezen múlik. Jelenleg őt szebbnek látom mint téged, arctalanul is. Az ő lelke még kedves és bájos. Te valahol félúton megkeseredtél. Kár. Félelmetes, hogy ebben a világban már azért szomorú egy egészséges, aranyos kislány anyukája, mert a játszótéren nem a lánya a menő-kiscsaj. Tényleg ilyen korán kell kezdeni azt, hogy csak a külső számítson? Értékrendi válság van, ha már a homokozóig is eljutott!
2014. jún. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
59%

Senki nem írta, hogy a kérdező összezárta a szemhéját és nem lát.

Csak talán a saját gyerekemet nem fogom direktbe lecsúnyázni, lehülyézni és mondjuk leidiótázni. Lehet ezt szebben és jobban is megfogalmazni.


Amúgy nem értem. A gyerek kinézete miatt nem tudod őt elfogadni? Gáz. Szerintem.

Nem kell a legszebbnek látni őt, szerintem más is ismeri a gyereke hibáit, de hogy emiatt ne fogadjam el őt...hát...

2014. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy 10 év múlva gyönyörű lesz. Nem egy gyereket láttam, aki nem volt szép gyerekkorában, viszont felnőttként meseszép volt. Ugyanúgy fordítva.
2014. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan fog változni. Ha majd negnő a haja (mert egyszer biztosan meg fog), akkor már Te is tudsz alakítgatni egy kicsit rajta. (hajpánt, copf..stb.)
2014. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
47%

Szégyelld magad! :( Ennél szomorúbb kérdést régen olvastam! Beteg egy világot élünk! :( Minek erőlteted a fülbevalót és a szoknyát? Ha nem áll jól neki, menjen nadrágban és kész! Mutatok valamit, gondolkozz el rajta, hogy mit jelent szeretni és elfogadni valakit!


[link]

2014. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

Mint irtam imadom ot, attol, hogy nem o a legszebb gyerek!!!!

De az is borzaszto, hogy sokszor fiunak nezik! Vagy a kollegak azon csamcsognak, hogy milyen kis csunyacska.

Szerintem nem en vagyok, az egyetlen anyuka, aki a terhessege alatt arrol almodozik, hogy milyen szep es egeszseges kislanya lesz. Fonja majd a hajat stb...

Egyszeruen csalodott vagyok, ennyi! :(

2014. jún. 11. 14:51
 18/56 anonim ***** válasza:
52%

"Egyszeruen csalodott vagyok, ennyi! :("


Akkor add nekünk! Mi elfogadjuk, holnap jöhet! Nekünk jó lesz csúnyácskán is! Komolyan! Ne foglalkozz vele, a következő majd szebb lesz!

2014. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
56%
Az anyák számára akkor is a saját gyerekük a legszebb! Elég szomorú, hogy téged ennyire érdekel mások véleménye és nem teszel rájuk nagy ívből. Ilyen hozzáállással kár volt bevállalnod a gyereket, mert ha nagyobb lesz és akkor is "csúnya" lesz neked, csak meg fogod keseríteni az életét.
2014. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
51%
Az tény, egy egészséges lelkületű anya nem így gondolja...
2014. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!