Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csúnya a kislányom! Hogy...

Csúnya a kislányom! Hogy lehet ezt elfogadni?

Figyelt kérdés

Imádom öt! Ö a mindenem! Nem tervezett baba, de attól még örömmel vártuk. Viszont teljesen az apja fèrfias vonásait örökölte. 21 hónapos most. 2 cm rövid tüsi haja van,születése óta ilyen, nem sokat nött ,eröteljes, markàns férfias arca. Van fülbevalója, és igyekszem öt szoknyás ruhákba öltöztetni, de valahogy nem is àll olyan jól rajta. A férjem sem egy jóképü macsó, de nem ez külső alapján választottam öt.

Reméltem, hogy az én génjeimet örökli. Hosszú szőke, egyenes hajam, kèk szemem van.

Annyira irigylem a többi anyukát, akinek szép kislánya van, coffos, fonott hajjal, tündèri arccal. Rossz anyának érzem emiatt magam, hogy nehezen tudom ezt elfogadni.

Szerintetek fog ez majd változni? Volt esetleg más is igy?


2014. jún. 11. 14:26
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
52%
Jajj de lelettem pontozva!!!Pedig hálát adhat a jó Istennek hogy anya lehet és hogy egészséges gyermeke van!!Majd amikor beteg lesz akkor nem azon fog aggodni hogynéz ki a gyereke hanem azon hogy újra egészséges legyen... gusztustalan viselkedés!!!!32hkm
2014. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
14%
Ja, te meg milyen jóindulatú vagy...
2014. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
47%
Igen az vagyok amúgy semmi olyat nem írtam és kívántam!! Na de mindegy nem nekem fáj hogy ilyen a gyerekével szemben!!! 32hkm 😃😃
2014. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
64%
Milyen? Mert azt mondja, hogy csúnya? Feltételezem, nem fogja mondogatni a gyerekének.
2014. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
46%
Oké, oké van véleményed, de kit érdekel, hogy 32 hetes kismama vagy? Ettől nem leszel hitelesebb. Minek írod oda???
2014. jún. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
33%
Azért hogy ha több írásom is van akkor ne keljen mindig leírnom hogy 6os voltam 8as voltam stb.... így könnyebb nekem!!Amúgy meg nem kell irigykedni!!!A. ( remélem ez jobban tetszik) 😃😃😃😂😂😂
2014. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
24%
Na az A. se tetszik látom!!!! 😃😃😃😂😂😂
2014. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
25%
Fotómodell lett, naés? Ez értéket képvisel? Mert szerintem nem.
2014. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
85%

Biztos le leszek pontozva, de én szerintem értem mire gondolsz.

Nyilván nem csúnyázod le a gyereked, de itt egy névtelen fórumon, röviden tömören így írtad le, nekem ezzel nincs bajom és egyébként sem ez volt a kérdés milyen anya lehetsz.

Szerintem az a kulcs, hogy elfogadd őt olyannak amilyen. Az "igyekszem lányos cuki ruhákba öltöztetni" pont nem ezt segíti, mert ez csak hangsúlyozza az ő eltérőségét. Olyan ruhákban öltöztesd ami neki áll jól.


És még abba is gondolj bele, hogy az embernek mindig a saját baja a legnagyobb. Aztán történik valami nagy baj, és azonnal rájön, nem is volt olyan nagy baj korábban. Nem kívánok Neked semmi rosszad, de gondolj csak bele mennyire számítana a külseje, ha valami betegsége lenne... őgyhogy örülj annak, hogy egészséges, szépen fejlődik, nyílik a kis személyisége, ez a leges legfontosabb.


Egyébként egy halom babát ismerek aki nem volt olyan bájos babának és álomszép kislányok lettek belőlük.

2014. jún. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
49%

21-eske:

"Vannak csúnya gyerekek, el kell fogadni"

Hát ezzel nem vitázik senki. Azt viszont engedd meg, hogy gáznak találjuk páran, hogy valaki a saját gyerekét emiatt nem igazán tudja elfogadni, és elégedetlen...


Lehet nem mondogatja a gyereknek, de aki emiatt egy kérdést is kiír, annak bizonyára ez nagyon nyomja a lelkét, a gyerek meg érzi a kis radarjaival. Csudajó lehet neki.

2014. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!