Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csúnya a kislányom! Hogy...

Csúnya a kislányom! Hogy lehet ezt elfogadni?

Figyelt kérdés

Imádom öt! Ö a mindenem! Nem tervezett baba, de attól még örömmel vártuk. Viszont teljesen az apja fèrfias vonásait örökölte. 21 hónapos most. 2 cm rövid tüsi haja van,születése óta ilyen, nem sokat nött ,eröteljes, markàns férfias arca. Van fülbevalója, és igyekszem öt szoknyás ruhákba öltöztetni, de valahogy nem is àll olyan jól rajta. A férjem sem egy jóképü macsó, de nem ez külső alapján választottam öt.

Reméltem, hogy az én génjeimet örökli. Hosszú szőke, egyenes hajam, kèk szemem van.

Annyira irigylem a többi anyukát, akinek szép kislánya van, coffos, fonott hajjal, tündèri arccal. Rossz anyának érzem emiatt magam, hogy nehezen tudom ezt elfogadni.

Szerintetek fog ez majd változni? Volt esetleg más is igy?


2014. jún. 11. 14:26
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
62%

Jó ez a gyik.

Ha azt írjuk szép a gyerekünk, akkor mindenki lehurrogja a másikat, hogy persze...biztos rusnya, csak te elfogult dög vagy és szépnek látod...

Ha meg rondának látjuk, akkor igen, ügyi anyuka vagy, végre valaki aki nem csukja be a szemét.

:D


A lényeg, hogy csúnya gyerekek is léteznek, el kell fogadni, de az nem baj, ha anyuka nem fogadja el. Jól van, minden érthető. :D

Tudom túlzok, de hát gyik...édes jó ég...

2014. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem te nem szereted igazán a gyermekedet, ha szeretnéd és elfogadnád nem írkálnál ilyeneket!

Vagy kamu az egész ez jó témája annak h. össze ugrassz sok embert és röhögj eggyet!

Le lehet pontozni ha attol jobban érzed magad látom szereted ezt csinálnni ha nem tetszik egy vélemény, csak akkor minek kérdezel?

2014. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
19%
én nagyon szeretnék egy képet látni erről a gyerekről.Linkeknél egyet?
2014. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
67%

Én nem értem, hogy miért baj, hogy azt írja kérdező, hogy csúnya a kislánya. Nyilván nem vak. Feltételezem neki ezt nem mondja.

Én meg attól vagyok rosszul, amikor a tényleg nagyon csúnyácska gyerekek képeit mutogatják szülők, nagyszülők és mondják, hogy: Ugye, milyen szép! Én ilyenkor annyit mondok, hogy cuki.

Az én kislányom szerintem elég szép, most várom a másodikat remélem ő is hasonló lesz. Az viszont, hogy most szép semmit nem jelent. Én is szép voltam kicsinek, felnőttként semmi esetre sem lehet az mondani rám, hogy szép vagyok. Viszont én nagyon remélem, hogy szép marad a kislányom, mert lássuk be sok szempontból jobban boldogul a mai világban az, aki szép! Engem ezért zavarna, hogy "csúnya" gyerekem van, mert esetleg ebből hátránya származhat.

Kérdező, mást nem tudsz, mint elfogadni és reménykedni, hogy változik!

2014. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
67%
én azt gondolom nincs ebben a kérdésben semmi rossz. De ezt el kell fogadni, attol nem vagy rossz anya, hogy ezt megjegyzet, de ha ezt érezteted is vele akkor viszont nem is nevezheted magad egy anyának. A gyerekek sokat változhatnak. De majd ha nagy lesz, ö is szép akar majd lenni, lehet akar majd lofarkat ruhát stb. Erösitened kell ha esetleg csufolnák is, ha egészséges és boldog gyereket szeretnél, nem pedig megerösiteni, ha csunyának érzi esetleg magát!Ha éreztetsz vele bármit is, nem lesz majd magabiztos.
2014. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
20%
45 ös vagyok, aztán ne gondold, hogy egyetlen nö se volt még a férjedtöl elájulva, azért mert neked nem épp 100%-ra az eseted. :D
2014. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

Soha nem ereztettem vele azt, hogy csunya! Nem is fogom! Imadom ot!

Egyszeruen csak latom azt, hogy o nem szep kislany. Ennyi!

Es engem ez bant! Azt sem akarom majd, hogy csufoljak ot kesobb!

Kepet meg nem rakok ki. Isten ments, hogy vki felismerje ot!

2014. jún. 12. 00:14
 48/56 anonim ***** válasza:
65%
változni fog biztos haja is biztos megfog nőni ,tüsi nem marad.
2014. jún. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
65%
legidösebb fiam nem volt egy szép kisbaba csucsos feje volt ,de kinőte és egy hihetetlenül okos,és vicces fiatalember lett belőle már rég nem csúcsfejü.
2014. jún. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
76%
Tudod, mennyit fog még változni??
2014. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!