Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csúnya a kislányom! Hogy...

Csúnya a kislányom! Hogy lehet ezt elfogadni?

Figyelt kérdés

Imádom öt! Ö a mindenem! Nem tervezett baba, de attól még örömmel vártuk. Viszont teljesen az apja fèrfias vonásait örökölte. 21 hónapos most. 2 cm rövid tüsi haja van,születése óta ilyen, nem sokat nött ,eröteljes, markàns férfias arca. Van fülbevalója, és igyekszem öt szoknyás ruhákba öltöztetni, de valahogy nem is àll olyan jól rajta. A férjem sem egy jóképü macsó, de nem ez külső alapján választottam öt.

Reméltem, hogy az én génjeimet örökli. Hosszú szőke, egyenes hajam, kèk szemem van.

Annyira irigylem a többi anyukát, akinek szép kislánya van, coffos, fonott hajjal, tündèri arccal. Rossz anyának érzem emiatt magam, hogy nehezen tudom ezt elfogadni.

Szerintetek fog ez majd változni? Volt esetleg más is igy?


2014. jún. 11. 14:26
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
63%
Már miért ne láthatná egy anya csúnyának a gyerekét? Az eszem megáll. Meg mi az, hogy fejezze ki magát szebben? Miért? Mert az az elvárás, hogy egy anya igenis lássa a legszebbnek a gyerekét? Baromság! Igenis vannak csúnya gyerekek, ez van. El kell fogadni.
2014. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk ez fordítva volt. Őt láttam a világ legszebb gyerekének kisbaba korában, ha mondták, hogy milyen "duci" meg vörös hajú, meg szétálló fülű, sose hittem el. Most visszanézve a régi képeket, volt benne igazság :-) De most a leggyönyörűbb ötéves a világon, tényleg. :-)
2014. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
62%
Nagyon sajnálom kedves kérdező hogy neked ez a legnagyobb bajod!!!Más gyereke rákkal küzd vagy más nő azzal hogy egyáltalán gyereke lehessen te meg csalódott vagy!!!!komolyan nézz magadba egy kicsit és tedd össze a kezed hogy van egy egészséges gyermeked aki olyan amilyen!!!!!32hkm
2014. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
58%

Màr nem ezèrt vagy azèrt, de mi az, hogy azt hitted?

Azèrt elèg esèlyes volt, hogy hasonlìtani fog az apjàra, nem?

Ha ennyire hiù vagy magadra ès a környezetedre, akkor kellett volna gondolkozni, amikor hozzà mentèl a fèrjedhez, aki az elmondàsod szerint sem egy szèp ember, tehàt ezt vàllaltad, benne volt, hogy nem ràd fog hasonlìtani, ... Èn is làtom a lànyom szèpsèghibàit, sőt, vannak nàla 100x szebbek, de nekem ő a mindenem. Nekem ő a legszebb, szòval tènyleg nem egèszsèges az, ahogy vèlekedsz ròla! Az apjàt azèrt szereted, vagy csak elvisel? Attòl, hogy szöszi vagy, mèg tènyleg lehetsz csùnya, csak màshogy làtod magad..

2014. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
67%

én a másik véglet vagyok.

szüleim (is) békának hívták a kisbabámat mert úgy nézett ki mint egy béka. tök meg voltam értődve, aztán így 5 év távlatából... a képeken tényleg egy kis béka fekszik :D

most is a legszebb, nekem :) aztán lehet mások csúnyácskának látják, nem tudom.

igazából a barátaimat is szépnek látom mert szeretem őket. szerintem ez inkább belülről jön, ha valaki jó és tiszta, főleg egy kisgyerek, nem lehet csúnya. kár, hogy te nem látod így :(

a haját meg majd fésülöd, fonogatod... sok kislánynak csak 4-5 éves korára nő meg a haja

2014. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a férjedet soha nem szeretted, és most ez az ártatlan kislány, aki semmiről nem tehet, rá emlékeztet. Ez zavar.

Volt egy ismerősöm, aki a válása után nem nevelte tovább az egyik lányát, mert az apjára hasonlított.

Szakemberhez vinnélek, terápiára. Nem bíráskodok, és nem bántásból írtam, ne haragudj, ha nem így van.

2014. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 ivilicious ***** válasza:
54%
A "csúnya" gyerekek lesznek általában a legszebbek!! :)
2014. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 ivilicious ***** válasza:
68%

Amúgy meg,én ezért mondtam mindig azt,hogy nem érdekel a külső-csak ne legyen torz, mert nem szeretnék csúnya gyereket. De na...ne ezen aggódj már. Szép lesz ő. és véletlenül se neveld bele az önbizalomhiányt!!!!

Én bárányhimlősen születtem, anya 17 éves volt mikor szült, kb. mikor meglátott nagy hólyagokkal, megijedt tőlem :D:D még sem lettem csúnya :)

2014. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
92%

A férjem lányát 14 évesen ismertem meg, akkor még pont a kora kamaszkori "formálódó" státuszban volt. Most 22 éves, fotómodell lett.

Nemrég előkerültek babakori fotók róla, hát tátottam számat, milyen kuglifejű, csúnyácska baba volt.

A kamaszkor rengeteget változtat egy arcon is, úgyhogy ne írd le a kiscsajt még :)

2014. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
54%
Szép mindaz, amit az ember szeretettel szemlél. /Ch. Morgenstern/
2014. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!