Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális télapóval, húsvéti nyuszikával tömködni a gyerekek fejét?

Figyelt kérdés

2014. dec. 1. 16:34
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
80%

Igen, úgy látom, sokunknak jelentette ugyan azt a varázslatot. :))))


Négyeske, én felpontoztalak, nem tudom, hogy lehet 0%-od... :/

2014. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
93%
utolsó vagyok...azt is szerettem mikor már nagyobbként festettük a tojásokat illetve segítettünk anyuéknak kipakolni a fészkeket hogy a kisebb testvéreim élvezzék :) az mikor mondt a hugom hogy jéééé, itt volt a nyuszi....valmi csoda édes volt. szerencsére a férjem is így gondolja.
2014. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem itt a "mese" részre utal a kérdező nem az édességre :)
2014. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
91%

10es és12 es vagyok...

4es azért lett lepontozva, én nem, mert nem a kérdésre válaszolt.

2014. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
92%

Képletesen értette a kérdező a tömködést:)


Ezek a dolgok szükséges mesék, varázslatos hazugságok:)

2014. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy nem szükségesek, sőt feleslegesek. Inkább a karácsonnyal van bajom. Én sosem hittem el, hogy léteznek ezek a lények, főként a bátyám miatt (mindig felvilágosított..). Minden dec.6-án kommandósat játszottunk a tesómmal. A télapó persze nem jött. Ez biztos emberfüggő, de én jobban értékeltem volna, ha elmondják hogy a karácsony a szeretet ünnepe... amikor összeül a család... mindenki ad ajándékot a másiknak, hogy örömet okozzanak egymásnak. Jobban örültem volna, mert akkor én is adtam volna, akkor is ha az csak egy rajz lett volna. Szóval jobb adni mint kapni. A kérdésem pedig az hogy van e valaki hasonló véleménnyel.

12/l

2014. dec. 1. 16:58
 17/43 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el, egy kétéves nem így gondolkozik. :)
2014. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
8-as Nem maradt ki, csak egy kicsit más formában jelent meg ennek a varázsa... szüleink leleplezése a fotel mögött megbújva! Leskelődés a kulcslyukon!! Jó, tényleg van egy kis izgalom benne :P :)
2014. dec. 1. 17:10
 19/43 A kérdező kommentje:
Egy 2 éves nem, de én 6 évesen emlékszem hogy hülyeségnek tartottam.
2014. dec. 1. 17:11
 20/43 A kérdező kommentje:

5-ös! Nincs gyerekem :D

7-es! Savanyú uborka?! Mert te olyan nagyon ismersz...

2014. dec. 1. 17:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!